Здрастуйте! у цій статті ми розповімо вам, скільки заробляє відомий спортсмен з ірландії конор макгрегор. Ви дізнаєтеся про доходи з боїв, реклами та власного бізнесу.

Всі джерела доходу конора макгрегора

Конор макгрегор – ірландський боєць змішаних бойових мистецтв, колишній чемпіон абсолютного бійцівського чемпіонату відразу в двох вагових категоріях. На поточний момент виступає в спортивній організації ufc в легкій вазі і є одним з її десяти кращих бійців.

Макгрегор вважається одним з найбільш високооплачуваних спортсменів світу. його дохід складається з декількох показників: гонорари за бої, рекламні контракти, прибуток від власних бізнес-проектів. Перерахуємо всі способи заробітку, про які відомо на сьогоднішній день:

  • виплати за поєдинки. у цю суму входять гарантовані гонорари від ufc, бонуси від спонсорів і відсоток з платних телевізійних трансляцій. цифри вказані нижче.
  • рекламні контракти. у списку його рекламодавців – reebok, burger king, monster energy, beats by dre та ін макгрегор є обличчям автомобільного бренду роллс ройс і партнером казино wynn las vegas. За інформацією в інтернеті, за співпрацю з reebok боєць отримує 5 млн доларів щорічно. Умови інших угод є комерційною таємницею.
  • instagram. на аккаунт thenotoriousmma підписано майже 37 мільйонів користувачів. За даними маркетингового агентства hopper hq, вартість рекламного поста в instagram становить 170 000 доларів.
  • інтернет-проекти – авторська програма тренувань fast program mcgregor, портал the mac life, мобільні додатки mac moji, mac talk. У відкритому доступі немає достовірних відомостей про прибуток цього бізнесу.
  • виробництво віскі proper twelve. у 2018 році напій обійшов за популярністю в соцмережах віскі jameson. Як повідомив sports.ru, у 2020 р.частку в 29% викупила мексиканська алкогольна компанія. З цієї угоди макгрегор міг отримати близько 140 млн доларів.

Скільки заробляє конор за бій

Основна частина сукупного доходу в ufc – це відрахування від продажу платних трансляцій. Сума не є фіксованою. Наприклад, відсоток від бою з серроне склав майже $30 млн, а від поєдинку з мейвезером – понад $80 млн.гарантований гонорар в останні роки становить 3 мільйони доларів. Крім того, близько 100 тисяч доларів боєць отримує в якості бонусу за кращий виступ вечора і заохочення від технічного спонсора.

Детальна інформація про те, скільки заробляє конор макгрегор за бій в змішаних єдиноборствах, вказана в таблиці:

У 2016 р боєць вирішив спробувати свої сили в професійному боксі. У 2017 році відбулася його зустріч з флойдом мейвезером. У цьому бою фіксований гонорар склав 30 млн доларів, але в підсумку з урахуванням відсотків від платних трансляцій макгрегор заробив близько 85 млн доларів. Тобто близько 5 мільярдів рублів за один поєдинок, якщо рахувати за курсом цб рф на серпень 2017 р.

Заробіток в місяць

Оскільки нам відомий щорічний дохід, ми можемо порахувати середній заробіток конора макгрегора на місяць. Якщо для розрахунку брати дані за 2019-2020 рр., то вийде, що боєць заробляє близько 4 мільйонів доларів щомісяця. У перерахунку на рублі за поточним курсом виходить трохи більше 310 млн.

Доходи в рік

Дані про те, скільки заробляє конор макгрегор в рік, є в рейтингах форбс. Оскільки видання є авторитетним і експертним, ми можемо вважати інформацію достовірною. Статистика про доходи бійця за останні 3 роки наведена в таблиці:


1 виходить, що за останній рік боєць заробив понад 3,74 мільярда рублів. З них майже 2,5 млрд руб. – це гонорар макгрегора за бій дональдом серроне.

Скільки грошей макгрегор отримав за кар’єру

1 достовірних відомостей про те, скільки грошей заробив макгрегор за свою спортивну кар’єру, у відкритих джерелах немає. З упевненістю можемо сказати лише те, що за останні 3 роки його статки збільшилися на 150 мільйонів доларів завдяки професійному спорту. у серпні 2019 р.боєць опублікував пост в instagram, в якому повідомив, що є доларовим мільярдером.