Як відомо, сфера криптовалют буквально з кожним днем стрімко розвивається все більше і більше. Не дивно, що в зв’язку з цим виникає чимала кількість вигідних можливостей для заробітку. А одним з найбільш перспективних та цікавих явищ у світі криптовалют є Баунті-кампанія, за час якої кожен зацікавлений користувач може безкоштовно отримати монети нової кріптовалюти ще до її запуску. Приміром, спочатку токени того ж Биткоина коштували всього кілька центів, зараз же ціна 1 ВТС перевищує позначку в 3500 доларів. А щоб дізнатися про все це більш детально, читайте далі.

Зміст:

 • Що таке Баунті-кампанія?
 • За що отримують баунті-нагороди?
 • Де шукати bounty?
 • Як вибрати підходящу баунті-кампанію?
 • Підсумки
 • до змісту ↑

  Що таке Баунті-кампанія?

  Вounty – це особлива рекламна кампанія, яка організується новим криптовалютным проектом, з метою збільшення своєї популярності і впізнаваності в сфері криптовалют, що проводиться на різних майданчиках (соцмережі, які популярні сайти, блоги, форуми тощо).

  Іншими словами, bounty-кампанія – це чудова можливість для будь-якого користувача отримати цифрові монети нового криптопроекта без прямого інвестування власних коштів на етапі pre-ICO і самого ICO і, отже, з меншим ризиком. Тобто вам нічого платити або купувати не треба – ви отримуєте токени за виконання певних дій. При цьому вам видаються ці монети на самому старті нової кріптовалюти, що досить вигідно в перспективі.

  до змісту ↑

  За що отримують баунті-нагороди?

  Як правило, реклама баунті завжди є на офіційному сайті стартапу і у відповідних темах на інформаційних сайтах та форумах. Активні користувачі дозволяють ефективно і досить швидко поширювати інформацію в інтернеті про даному проекті і економити бізнесменам, тобто організаторам, значну суму коштів і часу.

  З цієї причини багато підприємців спеціально заздалегідь виділяють певний відсоток токенів і нагороджують ними користувачів за виконання наступних дій:

  • активність у соціальних мережах (розміщення постів, репости, лайки, вступу в групи, коментарі і ін);
  • email–розсилка (підписка, створення чи ведення);
  • якісні переклади інформації про майбутній захід на різні іноземні мови;
  • дизайн та розробка тематичних буклетів, логотипів, лендингов та ін;
  • надання всілякої допомоги у створенні нових видів гаманців;
  • виявлення недоробок, багів і помилок у системі, тестування;
  • створення мобільних додатків, гаманців, програм або інших програмних компонентів;
  • розміщення реклами, коментарів, створення нових тем, зміна аватара і підпису в вашому профілі (на логотип проекту) на відповідних форумах, присвячених інвестування і самим криптовалютам;
  • написання статей і різних текстів (огляд, новина, реклама та ін) з розміщенням їх на вашому блозі, новинних ресурсах або популярних сайтах;
  • створення відеороликів про проект з розміщенням їх на YouTube і інших відеохостингах.

  Як бачите, варіантів заробити монети досить багато, але кожен проект самостійно вирішує, на яких майданчиках себе просувати і якими саме способами. Тому не варто дивуватися, якщо знайдете в баунті-кампанії лише соціальні мережі або, приміром, тільки пошук багів.

  Причому для кожного з цих способів проект встановлює спеціальні вимоги, і якщо ви з ним не підходите, то не зможете брати участь у рекламній кампанії. В основному такі вимоги стосуються кількісних і якісних показників ваших акаунтів на тих ресурсах, де планується проведення кампаній: кількість передплатників, рейтинг (у випадку з різними форумами), цільова аудиторія, ваше портфоліо (для розробників, програмістів, перекладачів та дизайнерів) і т. д.

  Швидше за все, на початковому етапі доведеться починати з малого, поки ви не напрацюєте собі портфоліо, розкручені профілі на форумах та соцмережах. Від цих факторів залежить і ваша винагорода. Тобто чим складніше виконання певного завдання, тим більше монет ви отримаєте за нього.

  до змісту ↑

  Де шукати bounty?

  Найчастіше головним каналом для поширення інформації про нові проекти та можливості bounty-кампаній на сьогодні є форум Bitcointalk.org, який відрізняється величезною аудиторією із зацікавлених користувачів.

  Також про bounty-кампанії проекти часто розповідають у своїх блогах на Medium, або на основному сайті. Також популярний Twitter. У тому ж месенджері Telegram ви можете самостійно пошукати інформацію за запитом «ICO bounty», «нові ICO bounty» (звичайно, це ж можна робити і в пошукових системах).

  Актуальні bounty-кампанії можна знайти на цих сайтах:

  • TokenDrops — понад 40 актуальних аирдропов на одному сайті. Зареєструйтеся (використовуйте адресу поштової скриньки gmail.com) і підтвердьте e-mail. У особистому кабінеті вкажіть ETH-гаманець і логіни у Telegram, Twitter, Facebook і LinkedIn. Виконуйте прості завдання за токени з виплатами на ETH-гаманець.
  • BountySuite – понад 20 актуальних баунті-компаній на одному сайті. Зареєструйтеся (використовуйте адресу поштової скриньки gmail.com) і підтвердьте e-mail. У особистому кабінеті вкажіть ETH-гаманець, логін в Telegram, підключіть облікові записи Twitter, Facebook і LinkedIn. Виконуйте високооплачувані завдання за токени з виплатами на ETH-гаманець.
  • BountyHunters — 19 актуальних баунті-компаній на одному сайті. Зареєструйтеся (використовуйте адресу поштової скриньки gmail.com) і підтвердьте e-mail. У особистому кабінеті вкажіть ETH-гаманець і підключіть акаунти Facebook, Twitter, Reddit, Telegram, BitcoinTalk. Виконуйте високооплачувані завдання за токени з виплатами на ETH-гаманець.
  • BountyHive — 15 актуальних баунті-компаній і аирдропов на одному сайті. Зареєструйтеся (використовуйте адресу поштової скриньки gmail.com) і підтвердьте e-mail. У особистому кабінеті підключіть акаунти Facebook, Twitter, Reddit, BitcoinTalk, Telegram. Виконуйте високооплачувані завдання за токени з виплатами на ETH-гаманець.
  • Bounty Hunter Club — ще один сайт з актуальними кампаніями. Зареєструйтеся (використовуйте адресу поштової скриньки gmail.com) і підтвердьте e-mail. У особистому кабінеті вкажіть гаманці ETH, BTC та UNIT. Виконуйте високооплачувані завдання за токени з виплатами на ETH-гаманець.

  до змісту ↑

  Як вибрати підходящу баунті-кампанію?

  Існує цілий ряд важливих факторів, на які необхідно звернути увагу, перш ніж зважитися витрачати власні сили і час на виконання різних баунті-завдань. Тобто пропонований проект повинен пройти ретельний контроль на оцінку своєї фінансової привабливості та окупності. По суті, вам потрібно зрозуміти, наскільки багато грошей в кінцевому підсумку зможе залучити той чи інший проект. Тут варто враховувати наступні моменти.

  Репутація розробників. Якщо ці люди відомі на форумі Bitcointalk.orgраніше вже бралися за інші успішні блокчейн-стартапи і мають якісний відгук від користувачів високого рівня (старожилів форуму), то є всі шанси на успіх. Наявність посилань на профілі в соціальних мережах, фотографії та інші дані підсилюють шанси на успіх ICO.

  Відеоконференції або тематично вебінари ще краще демонструють експертність розробників і рівень їх спілкування з потенційними інвесторами. Так, хороший приклад – це успішний запуск стартапу «ГОЛОС», за час якого було зібрано близько 600 Біткойнів.

  Наявність вже вкладених коштів у новий проект, якщо ICO стартувало. Так, якщо в перші 2 дні незначні суми (в районі 50-100 000$), то тут навряд чи будуть які-небудь перспективи. Підсумкова сума, швидше за все, буде лише трохи вище, а баунті-хантери отримають досить незначну винагороду.

  Кількість учасників в баунті-кампанії. Якщо в окремо взяте баунті з тим же соцмережам залучається більш ніж 400-500 користувачів, то положення може врятувати тільки одне – дійсно високі суми підсумкових зборів (понад 1 000 000$). Нагорода буде розподілятись у визначених частках за ступенем репутації ваших акаунтів, кількістю передплатників або просто розміру виконаної роботи. Також це винагорода може ділитися порівну на всіх, що далеко не завжди добре.

  Адекватність менеджерів промо-кампанії. Якщо ви бачите, що на тематичному форумі або блозі користувачі явно обурені поведінкою менеджера кампанії (ігнорує повідомлення, прохання, питання, не прояснює важливі моменти, неуважно веде облік учасників баунті), то цілком можливо, варто обійти даний проект стороною. Часто подібне ставлення – це ще один сигнал для інвесторів пропустити цей стартап, так як приблизно те ж саме може статися і з самим запуском проекту.

  Адекватний менеджер зазвичай робить для кожної задачі окрему Google-форму для заповнення за чіткого шаблону, надає посилання на результати по всьому участі, оперативно все відстежує і заповнює в Google Docs таблиці. Розподіл нагороди виконуватися або автоматом по старту криптовалютной мережі (як у випадку з Iconomi), або вручну в першу 1-2 тижні.

  Адекватність виконання завдань. Найпростіше брати участь в проектах, де від вас потрібна одна підписка і кілька нерегулярних репостов по соціальним мережам. В рамках передплатної – це близько 20-30 коментарів за весь період. Якщо ж потрібно виконувати цілу купу монотонної рутини щодня, та ще й іноземною мовою, то зовсім не факт, що ваші зусилля окупляться в повному обсязі.

  Фіксація емісії, з’ясування поточної і самої підсумкової ціни за кожну монету. Якщо вам пропонують в якості нагороди фіксовану суму в 1000 токенів (які продають на ICO за тисячні частки Биткоина), то краще проходити повз такої пропозиції. Кращі крипто-ICO пропонують в якості винагороди близько 1-2% від всієї своєї грошової емісії відразу на всі типи нагород. Це хороший показник, на який варто рівнятися.

  При цьому краще не ризикувати з створенням різних мультіаккаунтов з метою більшого заробітку (зазвичай це заборонено правилами проекту). Подібні операції досить легко обчислюються як самими адміністраторами, так і іншими користувачами, які не бажають втрачати свою частину винагороди. Такі порушники швидко потрапляють у чорні списки, про що дізнаються і розробники інших проектів.

  до змісту ↑

  Підсумки

  В якості висновку про те, що таке Bounty-кампанія, варто згадати, що по закінченню проведення ICO розробники проекту розподіляють монети по гаманцях своїх учасників протягом 1-2 тижнів. Після цього ви можете перевести ці токени на біржі, відразу ж продати їх або тримати на своєму рахунку з очікуванням подальшого зростання ціни монет, що зазвичай і є кращим рішенням.

  Автор: Олексій Півень

  Це вам буде цікаво

  17 вересня, 21:54
  Що таке ICO кріптовалюти простими словами? Перспективи заробітку для інвесторів
  Якщо ви цікавитеся світом криптовалют, те напевно вам не раз доводилося стикатися з поняттям ICO або ж чути про привабливі перспективи ICO-токенів. Однак багатьом користувачам досі не відомо, що ж означає ця абревіатура. А адже насправді це нове явище для всього фінансового світу, знання про який може принести чималі дивіденди. А щоб розібратися у всьому цьому докладніше, читайте далі. Що таке ICO криптовалют? Визначення терміна Як правило,…

  12 вересня 14:09
  Найпопулярніші біржі криптовалют. Вибираємо кращу криптобиржу
  Сьогодні ви можете знайти в мережі десятки самих різних криптобирж і кожна з них унікальна по-своєму. Але як вибрати дійсно зручний, надійний і перевірений…

  10 вересня 07:22
  Як правильно вибрати гаманець для кріптовалюти? Найбільш популярні варіанти
  Рано чи пізно будь-який користувач, який цікавиться криптовалютами, всерйоз замислюється про вибір найбільш відповідного сервісу для надійного зберігання своїх цифрових…
  5 вересня 20:01
  Що таке хмарний майнінг? Кращі сервіси для заробітку кріптовалюти
  На сьогоднішній день хмарний майнінг є одним з найбільш перспективних варіантів для вкладення коштів. Це явище виникло на основі широкого розповсюдження…
  1 вересня 19:25
  Що таке майнінг простими словами? Як проводиться криптовалюта
  Якщо ви хоч трохи цікавитеся криптовалютой, те напевно вам не раз доводилося чути про таке поняття, як майнінг. По суті, це процес видобутку монет…
  30 серпня 10:25
  Де і як можна купити (обміняти) криптовалюту? Найбільш зручні варіанти
  Досить часто у багатьох користувачів інтернету виникає потреба в обміні тих чи інших грошових знаків на інші валюти. По суті, цей процес можна назвати…