Здрастуйте! у цій статті ми розповімо вам, скільки заробляє молодий російський блогер і музикант єгор шип. Ми порахували його приблизний заробіток на youtube за рік, місяць і день.

На чому заробляє єгор шип

Єгор кораблін, більш відомий в рунеті як єгор шип або «багатий школяр» – 18-річний відеоблогер, зірка російськомовного youtube і tiktok, співак-початківець. Став знаменитим завдяки своїм вайнам, пранкам і танцювальним відео. Сьогодні за аккаунтом egorkaship_official стежать 6,5 мільйона користувачів.

Не менш популярний він і в instagram-зараз на нього підписано близько 2 млн осіб. Крім того, єгор розвиває свій канал на ютубі, який вже налічує 1,72 млн передплатників і більше 800 млн переглядів.

Блогер не тільки веде свої акаунти в соцмережах, але і займається музикою. у 2020 році він виступив на «випускному вечорі», який був організований першим каналом. На сервісі яндекс.музика розміщено 7 треків співака-початківця.

На сьогоднішній день основним джерелом доходу єгора є реклама в instagram і tiktok. Достовірних відомостей про його розцінках у відкритому доступі немає, але, як пишуть в інтернеті, тільки на рекламних постах в instagram він заробляє близько 150 тисяч рублів щомісяця.

рекомендуємо прочитати: як заробити на відеоблозі-покрокова інструкція.

Дохід єгора на ютубі

За даними порталу whatstat, за весь час існування каналу, тобто з серпня 2019 року, єгор шип заробив на ютубі від 28 до 35 тисяч доларів або від 2 до 2,7 мільйона рублів. зазначена сума включає тільки виплати за партнерською програмою youtube за трансляцію рекламних роликів. Про те, скільки коштує рекламна інтеграція в сюжет, інформації немає.

На рік

Сайт socialblade оцінює дохід каналу за останні 12 місяців мінімум в 25,4 тисячі доларів. Таким чином, єгор шип заробляє на youtube майже 2 млн рублів на рік.

На місяць

Інформація про прибуток каналу за останні 30 днів:

  • socialblade – мінімум 2,1 тисячі доларів, приблизно 163 тис. Руб.
  • whatstat – від 2,7 до 3,4 тисячі доларів, тобто від 210 до 263 тис. Руб.

Можемо зробити висновок, що на ютубі єгор шип заробляє приблизно 200 тисяч рублів на місяць.

В день

Порахуємо, скільки єгор шип заробляє в день на партнерській програмі youtube. Розділимо приблизний щомісячний дохід каналу на 30 днів. Вийде приблизно 6600 рублів.