Всім привіт, якщо ви читаєте цю статтю, то напевно знайомі з попередніми моїми статтями і знаєте, що однією з основних моїх ніш був продаж портмоне (зараз вона не основна) з одностранічніков. Якщо ви на читали моїх статей, то почніть з цієї і поступово читайте інші. У цій статті буде представлений цілий кейс, з результатами моєї роботи з цим оффером за перші 2 місяці роботи. А в кінці буде відео про все, що написано в цій статті. Обов’язково дивіться. Отже почнемо.

Першу партію портмоне (тестову не беру в розрахунок) я замовив на 20 тисяч рублів. Якщо пам’ять не змінює то там було близько 30 портмоне baellerry italia і близько 15 штук портмоне dandeli. Почну з того, що я спочатку замовив не ту модель портмоне. Купував на таобао, і не знав, що там є погані продавці, в результаті потрапив саме на такого, не подивився уважно на фото, в результаті мені прийшла інша модель, і вся партія моторошно смерділа рибою. Вибирав товар в стані якоїсь ейфорії, мабуть тому не помітив відмінності. Також прочитайте статтю про те, що зараз вигідно продавати.

Як тільки я побачив, що мені приїхало, я був в легкому шоці. Але відступати було не куди і я почав їх продавати. (оцтом злегка вивів запах риби)

Після того як я оплатив замовлення, я почав підготовку до прибуття партії. Насамперед почав вчитися робити лендінг. Дивлячись на нього зараз, я насилу розумію як він міг взагалі приносити гроші, якби я почав з таким лендінгом працювати зараз, 100% б прогорів. Але в той час, було мало конкурентів по цих моделях, так як їх тільки починали продавати, тому мій сайт почав приносити мені гроші. Замовляти у кого-то я принципово не хотів, так як не було грошей і охоче було навчитися самому. Мій перший лендінг був таким.

Цей лендінг, я зробив приблизно за 2 тижні. Потім я почав думати звідки запустити трафік на сайт. Я знав що є якісь системи контекстної реклами та інше, так як я близько 1 року читав взагалі про бізнес в інтернеті і збирався з думками про відкриття свого. Як налаштовувати контекст я природно не мав поняття і думав що це не важко. Вибравши я. Директ в якості основного джерела трафіку, я почав його налаштовувати. Результати за червень місяць ви можете бачити на скрині (рекламу запустив в кінці червня).

У мене природно було 1 оголошення на всі ключові слова, плюс не відключена рся і т.д. У підсумку я злив більше 2000 рублів за 2-3 дні, отримав 1 -2 ліда і м’яко так сказати запанікував. На той час, враховуючи що я був майже на нулі, це були великі гроші. Після цього, я почав вивчати директ, переглянув купу уроків, перечитав багато статей, кінцевим кроком було працевлаштування на роботу в досить хорошу компанію стажистом інтернет-маркетолога. Там я навчився налаштовувати я. Директ, в результаті справа пішла в гору. Як видно в липні ціна кліка в рази зменшилася, з’явилися ліди за прийнятною ціною. І до середини липня я цю партію всю розпродав (крім директа, були ліди з дощок оголошень і з контакту).

Потім була вже нова партія, в кількості близько 70 штук (вже нормальні портмоне) за витратами на закуп вийшло приблизно 32-35 тисяч рублів.

На скрині вище, я трохи накосячіл з установкою цілей в я. Метриці, тому така шалена конверсія. Зауважу, що вартість на скрині в у.е, а 1 у.е.=30 рублям в я.директі. Ціна в у. Е. Так як я використовував агенсткій аккаунт від елами.

По факту, в цьому місяці з директа я отримав близько 30 лідів, при вартості не більше 150 рублів (в принципі, як це було і в липні). Але у мене так само активно працювала реклама в adwords (статистики на жаль немає, так як кампанії були старі, я їх давно видалив) на авито і в безкоштовних групах вк. Я розпродав цю партію за весь серпень, і заробив свої перші солідні гроші. Ціна на лендінгу була 1590-1790 рублів.

разом 70*1690=118300 рублів.

Собівартість склала близько 35 тис + приблизно 10 тисяч реклама+ інші витрати близько 10 тисяч=55 тисяч рублів.

прибуток склав близько 63,3 тисяч рублів . (доставка була за рахунок покупця).

Ці значення приблизні, так як на той момент у мене не було ніякої аналітики, крім excel файлу з даними покупців, а всі витрати я не пам’ятаю. Плюс був певний % невикупів. Щоб не бути пустословом про те, що ліди були з вк, я надам частину скрінів які вдалося знайти. Дзвінки з авито на жаль показати не зможу))

Вообщем статистика така, дані наведені за термін приблизно 2-2, 5 місяці. Як бачите я вийшов на досить хороший рівень заробітку від своєї справи, плюс отримував 20 тисяч за роботу стажистом інтернет-маркетолога (чесно я б працював і за безкоштовно, так як отримав там дуже хороший досвід) було багато порожніх витрат, які можна було з легкістю уникнути, просто я не знав про це і зрозумів тільки потім. Але знову ж таки це досвід, і в наступних нішах я цього вже не роблю.

Зараз у мене працює 2 сайту на дані моделі, контекст та інші види подібної реклами я майже не використовую для портмоне, хіба що в передсвяткові дні. Я добре налаштував сео оптимізацію, один мій сайт завжди в топ – 5 по гарячих запитах в яндексі, інший в топ-3 в google. Так само працює група вк (більше 1000 живих людей), аккаунт в інстаграмме, авито і інші дошки оголошень.

Знову ж скріни, для підтвердження моїх слів.

Як видно в діаграми, більше 60% відвідувачів приходять саме з пошукових систем. Цей трафік є дуже дешевим і досить якісним. Раджу домагатися саме такого трафіку і ваша прибуток виросте в рази. Ви не будете залежати від рекламного бюджету, і у вас завжди будуть ліди.

Знову ж таки для підтвердження своїх слів про те, що мої сайти в топі, ви можете перевірити самі, ввівши в пошуку наприклад «baellerry italia». А я покажу вам статистику за запитами.

Він добре індексується в google, для яндекса у мене інший сайт, на скрині нижче.

На скронях видно, як є 3 “просідання” це пов’язано з тим, що я забув покласти гроші, і в ці дні система аналітики не працювала))))

ось такий ось кейс по портмоне baellerry.

В кінці я хочу підвести найголовніший підсумок. Не потрібно довго думати, про те щоб почати свою справу. Потрібно діяти, чим раніше, тим краще. Як кажуть, поки ви наважуєтеся, інші вже заробляють. Зараз само собою я роблю все з висоти досвіду і результати в заробітку в рази вище.

Якби свого часу я читав такі статті, які пишу вам, то досяг би результатів в рази швидше! щастить вам;)

Зараз я набираю команду для спільних продажів і для цього підготував навчальний курс з продажу товарів з односторінкових сайтів.

А також читайте інші мої статті в розділі “бізнес з китаєм”.

А ось відео про все, що я описав вище. Подивіться для наочності!