Всі ми підписані хоча б на чийсь аккаунт в інстаграме. Мало хто знає, але часто за цими акаунтами, особливо за акаунтами бізнесів, трепетно доглядають і розвивають адміністратори. Найчастіше це молоді дівчата і навіть мами в декреті, які вже стали професіоналами у своїй справі і заробляють гідні і навіть великі гроші для віддаленої роботи.

Сьогодні ми взяли інтерв’ю у наталії григоренко, яка поєднує в собі всі вище перераховані ролі. Вона-молода дівчина, чудова мама і вже професійний адміністратор акаунтів в instagram.

— наталя, привіт! розкажи пару слів про себе: скільки років, чим займаєшся? звідки ти?

Вітаю, миколо! так, я та сама наташа, яка заробляє, сидячи вдома по 50к)) жарт, я з дому заробляю вже в 4 рази більше! мені 29, я працюю в інтернеті. Зараз живу в волгограді, і ми в процесі переїзду! якось так, якщо в парі слів.  

— що саме ти робиш в інтернеті? як заробляєш?

Я працюю адміністратором instagram. Веду акаунти різної спрямованості, і заробляю на цьому.

— хто це адміністратор instagram?

Це той, хто в першу чергу економить гроші бізнесу, уберігаючи від порожніх витрат, в другу, розумно витрачає кошти, це стосується рекламного бюджету, наприклад, і в третю, генерує / приносить гроші бізнесу! це робота хорошого адміна! по суті, адміністратор, якщо добре веде аккаунт, економить замовнику на дизайнері, копірайтері, маркетолог, таргетолог і ще купі людей, при цьому робота адміна приносить нові замовлення! тобто гроші. Адміністратор аккаунта, без перебільшення, незамінна людина, якщо ви хочете використовувати майданчик в комерційних цілях.  

— я зрозумів, виходить ти ведеш акаунти, розподіляєш рекламний бюджет, а що ще входить в твою роботу?

Якщо говорити про повну роботу по аккаунту, то це ведення і просування.  ведення-це, так скажемо первинна упаковка профілю і подальше підтримання його в потрібному вигляді, щоб все було добре. Обробка фото, написання постів, викладка їх, робота по stories все це ведення, і все це робить адмін. Просування-це в основному, робота з бюджетами, так як безкоштовні методи вже неактуальні і не дають потрібного результату. Просування – це налаштування офіційної реклами через фейсбук, підбір майданчиків для реклами, пошук відповідних варіантів для роботи по бартеру, ну і забезпечення активності в профілі, організація і проведення конкурсів, розіграшів, звичайно.

Взагалі, коли заходиш в аккаунт відразу видно, ведеться він чи ні, зайдіть, наприклад, в аккаунт ощад, адідас, так, це гіганти, але вони і задають тренди! і потім просто пошукайте масаж або будь-який магазинчик в instagram “погуляйте” по сторінках, і різниця між тими профілями, які повноцінно ведуть і, де немає адміністратора стане очевидна для вас. Дохід від акаунтів відповідно у власників різний.

— як ти до цього прийшла? і як довго займаєшся адмініструванням?

У цій сфері я вже без малого три роки. Вважаю по синові) як прийшла? та все просто, в другу вагітність, в 2017-му стала замислюватися, що на роботу в офіс повертатися не хочу! так я вже і в першу про це думала, але тоді не вийшло якось нічого особливо, пробувала gps-годинник дитячі продавати, на нормальний дохід не вийшла. А вдруге я вже чітко розуміла, що з двома дітьми з 8 до 17 працювати не хочу, точніше не зможу, не зможу приділяти час дітям, гуртки і таке інше. І почала шукати варіанти заробітку. Натрапила на рекламу навчання удаленке. І закрутилося)

— як швидко і на який дохід вийшла? зараз не працюєш вже виходить на роботі минулої?

Вчитися я пішла, коли синові було три місяці, там був рейтинг по доходу і я відразу почала заробляти, робила все підряд: і тексти писала, і курсові редагувала, і таблиці формувала, бралася за все, щоб зрозуміти куди йти. Безпосередньо ведення акаунтів почала з 4 тисяч рублів за проект. У підсумку з 1200 учнів я стала 5 – я або 6-я за доходом ще й приз забрала! 30 тр, як зараз пам’ятаю це! тому на якийсь дохід я вийшла відразу, було близько 50-70 тисяч за два місяці навчання. Плюс премія і в той момент я зрозуміла, що так, у удаленке гроші є, треба просто ворушитися! за фактом, скласти дохід з премією і вийшло близько 40 тисяч на місяць, а це і була моя офіційна зп.

На роботі я все ще в декреті, до грудня цього року) отримую покладені 50 рублів на місяць до 3 років на дитину)))

— скільки ти заробляєш зараз в instagram ?

З березня 2020 я вийшла на 200 000 р.+, в липні минулого року на 100 000 р.+.

— скільки за часом ти працюєш в день і скільки потрібно працювати для гідного заробітку?

Буває по-всякому, я можу не працювати весь день, з різних причин, сісти ввечері і всі необхідні справи зробити за пару годин. Можу весь день писати стратегію просування, можу платно консультувати плюсом до основної роботи, що теж по 2 години приблизно. Коли починала по 24 години працювала в добі, часом не спала, зараз у мене вже є команда, частина завдань я делегувала, тобто навіть, коли я не в роботі, я заходжу в чати і перевіряю результати, даю коригування. Якщо все усереднити, то зараз години чотири працюю, ну і треба розуміти, що завантаженість безпосередньо залежить від кількості проектів.

— тобто ти працюєш вже не одна? у тебе є команда?

Так, звичайно! зростання без команди неможливий! делегувати частину завдань необхідно, не може одна людина робити все. Я сильна в стратегії, але абсолютно не дружу з фотообробкою. Я пишу сильні тексти, але не можу робити ігри в сторіз, і коли є час я підсилюю свої переваги, а не копаюся в недоліках. На свої слабкі зони я давно знайшла виконавців і кожен займається своєю справою!

— добре, скажи, скільки у тебе проектів в роботі і яка оплата твоїх послуг по ним, якщо не секрет?

У роботі на повному веденні два проекти, один комерційний аккаунт-магазин, знайомого вам романа колеснікова. Другий аккаунт – це особистий блог фітнес тренера, запускаємо тренування онлайн. Ведення комерційних акаунтів і особистих блогів це дві абсолютно різні історії, за часом і трудовитрат в тому числі. Тому перед тим, як взяти тренера я пішла з пари комерційних проектів, які вела, в доході виросла.

Що стосується оплати послуг не секрет, з комерційними акаунтами робота йде по фіксованому прайсу, зараз це від 30 тисяч рублів. А з особистими блогами це завжди фікса і % від продажів, тобто в грошах блоги приносять більше.  

— ти ставиш собі якісь цілі в роботі? фінансові, наприклад?

Ахаха (сміється), звичайно! я людина мета! я поставила мету народити до 25, народила, почати заробляти – почала. Інакше ніяк, я та людина, у якого лежить 7-ми річної давності блокнот, і ми в ньому ставимо з чоловіком цілі на рік! при роботі на себе, звичайно, змінився сам підхід до планування, а цілі я прописую завжди! і так, у більшості вони фінансові.

— яким ти бачиш покроковий план для новачка: як новачкові зрушити з місця і почати заробляти прямо зараз? прочитавши статтю.

В першу чергу прибрати страх і всі переконання з голови, які цьому заважають! це не одного дня справа, але треба перебудовуватися, поточна ситуація з карантином показала, де майбутнє і що пора б вже задуматися про удаленке, в цілому адаптуватися до нової реальності. Я боялася взяти чужий пароль від аккаунта і мене трясло!  з романом ми пережили взагалі страшний сон адміна, аккакунт заблокували! ще й перед новим роком! і ми почали новий акаунт! все це робота і в тому числі з собою і над собою.

Я вже вище сказала, що входить в роботу адміна, гуглите, читайте все, що є безкоштовне, зараз вже купа безкоштовного матеріалу! це не як три роки тому! заглиблюйтеся в тексти, в обробку, монтаж. Щось буде виходити, щось ні. Так ви намацаєте сильні сторони.

Почніть придивлятися до платних курсів, зараз більшість нормальних спікерів дають безкоштовний період, щоб зрозуміти ваше чи ні цього достатньо.

ну і головна порада-робити! робити те, що можеш прямо зараз, сьогодні! навіть якщо ти лежиш з дитиною, він вередує і спить тільки на мамі) телефон то в руці можливо і навушник у вусі теж! все вийде! якщо робити, а іноді і просто лежати в напрямку до мети, теж допомагає!

подяка:

Микола, велике спасибі за запрошення! хочу сказати, що ви теж виявилися причетні до моєї реалізації в удаленке.

Ми з чоловіком якраз були тими щасливчиками,

Здрастуйте! у цій статті ми детально розглянемо, як відкрити іп правильно, пройшовши покроково всю процедуру заповнення документів, витративши мінімум часу, коштів і нервів. Ми розберемо 3 варіанти підготовки документів для реєстрації іп, щоб ви вибрали найзручніший для себе. Це найдетальніша інструкція в інтернеті!

Хто може стати іп

Індивідуальним підприємцем на території рф може стати громадянин країни старше 18 років, якщо він не перебуває на муніципальній або державній службі. Крім цього, вам буде відмовлено в реєстрації, якщо ви були визнані банкрутом менше року тому.

Скільки коштує відкрити іп

щоб офіційно отримати статус іп необхідно 800 рублів на оплату державного мита, але можна і без неї, читайте нижче один із способів.

Але ця сума може бути збільшена до 7000 рублів:

 1. якщо ви не будете подавати всі документи особисто, то вам знадобляться послуги нотаріуса. Коштувати вони будуть від 400 до 1500 рублів.
 2. якщо ви плануєте мати справу з безготівковими платежами і рахунками, то вам знадобиться відкрити розрахунковий рахунок в банку. Його відкриття буде коштувати від 0 до 3000 рублів.
 3. індивідуальний підприємець має право працювати без печатки, але на практиці виникає маса випадків, коли вона виявиться далеко не зайвою (наприклад, для банківських операцій). Коштує її виготовлення від 500 до 1500 рублів.
 4. а ще весь процес реєстрації можна віддати під контроль спеціалізованих компаній. Вартість їх послуг залежить від регіону і зазвичай коливається в межах 1000-5000 рублів. Але ми не рекомендуємо цього робити, тому що в нашій статті описано все докладно і ви самі впораєтеся з процедурою.

Документи для реєстрації іп

Отже, щоб оформити іп вам знадобляться:

 1. паспорт і ксерокопії всіх його сторінок.
 2. іпн (якщо у вас його немає, то потрібно отримати іпн паралельно з реєстрацією іп).
 3. заява на реєстрацію іп (форма р21001), один примірник.
 4. квитанція про оплату 800 рублів держмита.
 5. якщо необхідно — заяву про перехід на ссо (форма №26.2-1), два примірники.

У статті зупинимося докладніше на заяві про реєстрацію. Саме з ним пов’язана основна морока, і в ньому ж найчастіше допускаються неприємні помилки.

всі документи і зразки заповнення ви зможете завантажити ближче до кінця статті.

Покрокова інструкція по відкриттю-3 способи

Нижче ми порівняємо всі 3 способи, про які йтиметься. всі вони безкоштовні, тому сміливо використовуйте.

важливо! рекомендуємо вам перші 2 способи, тому що вони найзручніші і немає ризику припуститися помилки.

Заповнити документи через безкоштовний сервіс

Спосіб 1: безкоштовна реєстрація іп без походу в податкову і оплати держмита

&1&

 • вам всі документи підготують безкоштовно.
 • не потрібно платити держмито 800 р. (з 1 січня 2020 р.не потрібно платити мито при онлайн-подачі).
 • відкриють розрахунковий рахунок в банку, наприклад, в “точці «(він же банк»відкриття”).
 • ви отримуєте 1 рік безкоштовної інтернет-бухгалтерії в ельбі та інші приємні бонуси.

Дізнатися подробиці на сайті сервісу з реєстрації іп-відкриємо іп.рп.

ваші дії при реєстрації:

 1. заходьте на сайт сервісу;
 2. залишаєте свій номер телефону;
 3. чекаєте дзвінка, всі документи заповнять з ваших слів;
 4. зустрічаєтеся з менеджером, підписуєте документи;
 5. чекаєте листа з податкової про результати реєстрації;

Після успішної реєстрації іп буде безкоштовно відкритий розрахунковий рахунок в банку з безкоштовним обслуговуванням. Це швидко і зручно! а тим більше точка є найкращим банком для підприємців у 2018-2020 р.

Спосіб 2: реєстрація іп через інтернет-сервіс

Сервіс генерує вам всі документи і не доведеться заповнювати кожен окремо. Це великий плюс!

Для початку необхідно перейти на сайт “моя справа” і зареєструватися .

Рекомендуємо вам подивитися покрокову відео-інструкцію, але нижче ми все одно розповімо все по кожному кроку:

Це займе дві хвилини. Вводите ім’я, електронну пошту, номер телефону, придумуєте пароль, і можна приступати до реєстрації іп.  заповнення документів на реєстрацію іп в «моїй справі» безкоштовно.

&1&

Сервіс буде зрозуміло направляти вас і давати підказки по ходу реєстрації. Вся процедура займе приблизно 15 хвилин.

&1&

Крок 1: ввести особисті дані

Дістаньте свій паспорт та іпн. При заповненні зверніть увагу, що місце народження (як і всі інші пункти) заповнюється строго як зазначено в паспорті.

&1&

Крок 2: ввести адресні дані

Спочатку потрібно ввести адресу, автозаповнення підкаже з правильним написанням назв вулиць і автоматично видасть поштовий індекс і код вашого податкового підрозділу.

&1&

&1&

Крок 3: вибрати вид діяльності

Сервіс значно полегшує вибір кодів квед. Досить поставити одну галочку на відповідному виді діяльності, як автоматично будуть обрані суміжні коди з усіх можливих груп. Вибираючи квед вручну, ви б зіткнулися з довгим і монотонним відніманням всього списку. Відзначаємо все навіть віддалено підходяще, далі вас обов’язково попросять вибрати один основний вид.

&1&

Крок 4: вибрати режим ссо (не обов’язково)

У підсумку ви отримаєте заповнену заяву про перехід на» спрощенку”, яке залишиться роздрукувати, підписати і подати в податкову (зробити це можна відразу, разом з іншими документами). Якщо ви вирішили утриматися від переходу на ссо, то можете просто не роздруковувати цю заяву.

&1&

Крок 5: відкрити рахунок у банку (не обов’язково)

Сервіс запропонує вам список з банків-партнерів з описом їх вигідних пропозицій. Ви можете також вибрати пункт “інший банк”, зв’язуватися з банком доведеться самостійно. Ми для вас вже підготували банки для відкриття розрахункового рахунку для іп .

&1&

Крок 6: завантажити та роздрукувати документи, віднести їх до податкової

Вам будуть доступні для скачування вже заповнені:

 • заява про реєстрацію іп;
 • заява про перехід на ссо;
 • квитанція на оплату мита;

&1&

також сервіс вам видасть шпаргалку (покрокову інструкцію) з адресою вашої податкової, куди потрібно здавати документи. У ній буде інформація, що робити з документами, як здавати і що робити після реєстрації іп і т. Д.

Після чого ви дотримуєтеся інструкції і тим самим не робите помилок. Як ви бачите, сервіс хороший і зручний! реєструйтеся і оформляйте документи .

Спосіб 3: самостійна реєстрація іп-покрокова інструкція

Якщо ви вирішили пройти всю процедуру самостійно, рутинно, то порядок дії вийде такий:

Вибираємо квед

квед — це коди діяльності, які ви вказуєте при її реєстрації.

Визначитися зі своїми кодами необхідно до заповнення заяви про реєстрацію, так як вони там знадобляться. Перелік їх величезний, і закон не обмежує підприємців у виборі.

першим ви вказуєте основний код , найбільш точно описує вашу майбутню діяльність, а далі вибираєте все більш-менш підходящі .

з 11 липня 2016 р. Використовуються нові квед2!

 • завантажити квед2

Навіть якщо якоюсь галуззю ви не будете займатися на початку, але можливо включите її в свою роботу пізніше, її код варто вказати. “з вас не запитають” за занадто великий перелік, а ось додавати коди квед після реєстрації може бути клопітно.

від основного коду квед залежатимуть:

 1. страховий тариф фсс;
 2. у деяких випадках тарифна податкова ставка;
 3. пільги, передбачені для деяких видів діяльності;
 4. необхідність додаткових довідок та акредитацій (наприклад, для підприємців, що реєструються вперше з кодами 80,85, 92, 93, буде потрібно довідка про відсутність судимості).

Вибираємо режим оподаткування для іп

Перш ніж остаточно визначитися з режимом оподаткування, всі варіанти потрібно прорахувати, і вже потім робити вибір. Енвд і патент будуть залежати від виду вашої діяльності, а осно і ссо від прибутку.

Не зайвим було б перед реєстрацією іп прочитати докладні статті на нашому сайті про кожного з спецрежимів:

 • спрощена система оподаткування
 • єдиний податок на поставлений дохід
 • які пройшли відбір і потрапили в експеримент колесникова по товарці, всі відгуки у мене є в вк, так ми познайомилися з романом. Ось уже рік, як я веду його аккаунт. А вийшли на романа ми через ваш сайт» як заробляти”, коли шукали шляхи заробітку. Ось такий тісний світ і тонкі зв’язки) хоча здається інтернет такий великий) тому писати інтерв’ю для вашого сайту мені вельми і вельми приємно!