Немає жодних законодавчих норм, які забороняють вагітним жінкам користуватися послугами кредитування. І жоден банк ніколи категорично не заявляв, що не працює з такою категорією позичальників.

Тим не менш, кредит вагітним видасть далеко не кожен банк. Все залежить від ситуації.

Зміст:

  • Погляд на ситуацію з боку банку
  • Дають вагітним кредити: інша сторона ситуації
  • Якщо вагітність візуально не видно
  • Якщо вагітність вже не приховати
  • Підбір кращих кредитних пропозицій
  • до змісту ↑

    Погляд на ситуацію з боку банку

    Що бачить банк, коли до нього за грошима звертається вагітна жінка? Він бачить перед собою позичальника, фінансове становище якого незабаром погіршиться. Навіть якщо жінка офіційно працює і просто йде в декрет і далі у відпустку по догляду за дитиною, її дохід істотно погіршується.

    Що має на увазі банк:

    • що після отримання декретних жінка близько 5-ти місяців взагалі не буде нічого отримувати за винятком одноразової допомоги, яка видається при народженні дитини;
    • приблизно через 3 місяці після народження дитини жінка почне отримувати допомогу, але вони складуть не більше 40% від зарплати;
    • після народження дитини витрати жінки серйозно збільшаться, тоді як доходи зменшаться.

    Все це веде до того, що банк просто відмовить. Видавати кредити вагітним жінкам — значить піддавати себе серйозному ризику неповернення. Тому банки таким клієнтам одразу відмовляють, хоча немає ніякого офіційного регламенту, яким керуються кредитори. Привід для відмови — банк засумнівався в тому, що позика буде повернута вчасно.

    Якщо вагітні жінки, які працюють офіційно, ще можуть на щось розраховувати, то неофіційно працевлаштовані клієнтки навряд чи отримають гроші від банку, їх рівень платоспроможності скоро стане вкрай низьким, допомоги від держави не великі.

    до змісту ↑

    Дають вагітним кредити: інша сторона ситуації

    Виключати можливість отримання вагітною жінкою кредиту точно не можна. У неї не погана кредитна історія, вона не страждає серйозним захворюванням тощо. Взагалі, вихід з ситуації буде залежати від двох факторів:

  • Вагітність, як кажуть, на обличчя.
  • Вагітність не помітна.
  • І від того, який саме фактор відноситься до конкретної громадянці, будуть залежати можливість кредитування і доступні для оформлення програми. Отримати гроші можна в обох випадках, і навіть якщо ви знаходитесь на останньому місяці вагітності. Головне при цьому — об’єктивно оцінювати своє фінансове становище.

    до змісту ↑

    Якщо вагітність візуально не видно

    Тоді зовсім не треба говорити банку про своє становище, тим більше, що ні в одній анкеті на отримання кредиту немає питання про те, чи не чекає позичальник поява дитини. Якщо вагітність не видно, то і говорити про неї не варто.

    У такій ситуації ви можете скористатися абсолютно будь-кредитною програмою, доступною для оформлення фізичним особам. Це може бути товарний позику, готівковий кредит, автокредит і навіть іпотека.

    Що стосується іпотеки, то після народження дитини за новим законом позичальник взагалі може звернутися в банк і знизити діючу ставку на кілька років до 6% річних.

    до змісту ↑

    Якщо вагітність вже не приховати

    В цьому випадку також можна скористатися послугами кредитування, але будуть доступні далеко не всі програми. Так, кредит вагітним в Ощадбанку отримати навряд чи вдасться. У цьому банку вкрай пильно розглядають потенційних позичальників і відмовляють їм навіть при найменшому сумніві в подальшій платоспроможності.

    Аналогічної думки дотримуються і інші великі банки: Россельхозбанк, Промсвязьбанк, ВТБ, Газпромбанк і інші. Усі вони видають гроші тільки після особистої співбесіди, тобто, приховати вагітність від менеджера не вийде. Якщо співробітник банку побачить, що жінка в положенні, швидше за все, він зробить у програмі якусь позначку, яка призведе до відмови.

    Але взяти кредит вагітної можливо, навіть якщо вам ось-ось народжувати. Багато банки та інші фінансові організації видають позички онлайн, взагалі не зустрічаючись з позичальником, чим і можна скористатися.

    Які є варіанти:

  • Найпростіший варіант — взяти позику вагітної в мікрофінансової організації. Ці компанії видають гроші повністю через інтернет, часто навіть не телефонуючи позичальнику. У підсумку можна швидко, буквально за 1 годину отримати невелику суму, зазвичай до 30000 рублів.
  • Карта розстрочення (Халва, Совість та ін) — це фінансовий інструмент, який позичальник замовляє онлайн і отримує кур’єром — такий сервіс пропонують кілька банків. Одержавши картку, ви зможете розплачуватися нею в магазинах-партнерах програми (їх сотні), при цьому плата за обслуговування відсутня, відсотків по кредиту не буде.
  • Кредитна карта. Деякі банки також видають їх через інтернет, наприклад, банк Тінькофф. Достатньо подати заявку, пройти співбесіду по телефону, і готову картку вам доставлять поштою або кур’єром.
  • Так що, вагітним дають кредити, особливо якщо жінка не кричить про своє становище або вибирає для оформлення онлайн-продукт. Навіть якщо кредитка або карта розстрочки доставляється кур’єром, не варто боятися зустрічі з ним. Його завдання — перевірити документи, зробити фото особи позичальника, проконтролювати підписання договору і видати карту. Навіть якщо перед кур’єром буде вагітна жінка, йому все одно.

    Автор: Ірина Русанова

    до змісту ↑

    Підбір кращих кредитних пропозицій

    За допомогою цього сервісу ви можете безкоштовно підібрати найкращі пропозиції по кредитних карт, кредитів або мікропозик. Все просто, в онлайн режимі, тільки дотримуйтесь інструкцій.

    Натискаючи кнопку «Оформити», ви приймаєте угоду і підтверджуєте, що ознайомлені і згодні з політикою конфіденційності даного сайту.

    Це вам буде цікаво

    3 жовтня 21:52
    Як погашається борг по кредитній карті? Інформація, яку повинен знати кожен позичальник
    Кредитна картка – не стандартний банківський кредит. Якщо звичайну позику позичальник погашає за встановленим графіком рівними платежами, то борг по кредитній карті закривається так, як це зручно позичальнику. При цьому важливо розуміти механізм закриття заборгованості, інакше можна оплачувати рахунок нескінченно. Якщо по карті немає мінуса Якщо ви отримали кредитку, але ще її не активували, то і платити нічого не потрібно. Інша справа – якщо ви провели її активацію і почали користуватися встановленої лінією….

    2 жовтня 15:47
    Сума кредитної картки: від чого залежить який призначається банком ліміт?
    Кредитна картка зручна тим, що банк призначає по ній лінію, в рамках якої держатель може здійснювати будь-які видаткові операції. Сума кредитної картки може бути…

    1 жовтня 09:21
    З чого складається вартість кредитної картки? Всі статті витрат держателя
    Кредитна картка – зручний у чому фінансовий продукт, але не всі громадяни розуміють її реальну ціну. Вартість кредитної картки – це не тільки відсотки, сюди входить…
    21 вересня 12:54
    Порівняння рефінансування кредитів в Росії і Білорусі
    Рефінансування передбачає оформлення нового кредиту,який буде використаний для повного погашення заборгованості за поточними кредитними зобов’язаннями….
    17 лютого 13:29
    Отримати гроші в борг сьогодні: які є варіанти?
    На ринку присутні тисячі кредитних організацій, що працюють з фізичними особами. Підлаштовуючись під вимоги потенційних клієнтів, кредитори розробляють…
    31 липня 14:22
    Що буде, якщо не платити кредит? Ситуація, коли позичальник «забуває» про борг і банку
    Деякі громадяни з тих чи інших причин приймають рішення не платити кредит. Можливо, позика спочатку оформлялася з такою метою, а може виною цьому стала складна…