Специфіки пошуку роботи в мегаполісі і невеликому населеному пункті в глибинці значно відрізняються. Кількість вакансій, спеціалізація регіону, ділова репутація претендента – всі ці критерії визначають ті нюанси, які повинні використовуватися для пошуку робочого місця.

Економічна криза значно ускладнила процес, але, тим не менш, при певних зусиллях і знаннях знайти вакансію із задовільними характеристиками можна. Де шукати роботу, яка б відповідала амбіціям потенційного співробітника? Методів пошуку досить багато, і при завзятості і прояві волі знайти стабільне джерело зарплати можна і без впливових знайомих і протеже.

Зміст:

 • Газети і журнали
 • Ресурси інтернету
 • Рекрутери — кадрові агентства
 • Обхід підприємств
 • до змісту ↑

  Газети і журнали

  Друковані ЗМІ можна використовувати в якості інформації про наявність робочих місць в тому випадку, якщо мова йде про низькокваліфікованої праці. Тут же можна знайти дані про підробітку для студентів і школярів. Це стосується безлічі безкоштовних і бюджетних газет, де крім набору співробітників публікується маса завуальованих пропозицій розповсюдження товарів в рамках мережевого маркетингу.

  Ілюстровані журнали, де цільовою аудиторією є галузь народного господарства, друкують анонси про конкурсний відбір спеціалістів високої кваліфікації і топ-менеджерів. Саме такі видання можуть бути застосовані для кар’єрного зростання і зміни місця проживання.

  до змісту ↑

  Ресурси інтернету

  Крім друкованих аналогів видань ЗМІ, інтернет має в своєму розпорядженні власними спеціалізованими сайтами, де можна не тільки ознайомитися з оголошеннями про набір працівників, але і помістити своє резюме (job-сайти). Такі ресурси можуть містити вузькоспеціалізовані підрозділи, де можна знайти штатну одиницю для носія специфічних професійних навичок. Прикладами таких сайтів є HeadHunter і DeliDela.

  Прямо зараз на роботу потрібні:

  • Зв’язковий – менеджеры по продажам, кассиры-обліковці, оператори колл-центру, програмісти та інші.
  • Тінькофф Банк – оператори продажу банківських продуктів.
  • Банк Східний Експрес – агенти з видачі карт (з/п від 15000 рублів на місяць.
  • Яндекс.Таксі – водії.
  • Яндекс.Їжа – кур’єри з доставки їжі (з/п до 60000 рублів на місяць).
  • Delivery Club – кур’єри з доставки їжі (з/п до 60000 рублів на місяць).
  • Бургер Кінг – кухар/касир, тренер-наставник, менеджер, заступник директора, директор, територіальний упровляющий та ін.
  • DeliDela – багато різних вакансій.

  до змісту ↑

  Рекрутери — кадрові агентства

  Де шукати роботу, якщо друковані видання рясніють лише оголошеннями від кадрових агентств? Тут має сенс звернутися в таку фірму, репутація якої попередньо повинна бути перевірена шляхом пошуку відгуків про діяльність комерційної організації, покликаної виступати посередником між роботодавцем і працівником.

  Якщо агентство не бере гроші вже за звернення, має прийнятні тарифи, і її діяльність викликає довіру, то варто залишити своє резюме для перспективи при відкритті нової вакансії.

  до змісту ↑

  Обхід підприємств

  Іноді має сенс надіслати електронною поштою свої дані безпосередньо роботодавцю або прийти на прийом до керівника чи начальника відділу кадрів. Особистий контакт, особливо в невеликому місті, іноді краще допомагає при пошуку роботи краще, ніж при залученні посередників.

  Відповідь на питання де знайти роботу є життєво важливим для нормального існування громадянина в суспільстві, так як середньостатистичний росіянин не має альтернативних джерел доходу, крім заробітної плати. Але при сучасних технологіях, розвиток інтернету та при залученні всіх наявних комунікативних ресурсів знайти гідну роботу навіть в умовах кризи не є недосяжною мрією.

  Автор: Ніна Кірова

  Це вам буде цікаво

  28 вересня 21:17
  7 відмінних ідей додаткового заробітку. Найбільш перспективні способи підробітку
  Навряд чи знайдеться багато таких людей, які відмовилися б від можливості отримання свіжих ідей додаткового заробітку. І дійсно, нові джерела доходу ще ніколи не були зайвими. Однак головне завдання полягає в тому, щоб, власне, знайти їх, адже деколи і на звичайну основну роботу влаштуватися не так вже просто. Благо, сьогодні перед сучасною людиною відкривається маса перспективних можливостей, про яких ще 50-100 років тому і не мріяли. А якраз для тих людей,…

  30 серпня 13:27
  Навчання роботі в інтернеті – де і як краще навчитися фрілансу?
  Навчання роботі в інтернеті та сама перспектива віддалених заробітків для багатьох людей виглядають дуже заманливо. Варто визнати, що фріланс (робота через інтернет)…

  27 червня, 12:26
  Найоригінальніші способи заробітку
  Для багатьох людей часто стає досить актуальною проблема з пошуком роботи. Одні незадоволені своєю поточною діяльністю, інші просто намагаються знайти вакантне місце…
  17 червня 16:13
  Як заробити гроші вдома? Розглянемо три варіанти
  З різних причин трапляється так, що людина не має можливості ходити на роботу. Маленький дитина, хворий родич, обмежені можливості, причиною може…
  15 червня 17:10
  Як заробляти на англійській: найбільш популярні способи додаткового доходу для знавців мов
  Сучасна економічна ситуація змушує пересічного росіянина замислюватися про додаткових, альтернативних видах доходу. Будь-які знання та вміння, отримані протягом…
  15 червня 15:06
  Як заробити студенту? 4 основних варіанти
  Багато молоді громадяни вже під час навчання задаються питанням про те, як заробити студенту, і найзавзятіші з них знаходять можливості поліпшити своє фінансове…