Підприємницька діяльність передбачає серйозні зусилля з боку бізнесмена, а також спричиняє фінансові витрати.

Але не завжди відкриття власної справи пов’язане з великими витратами.

Існує бізнес з мінімальними вкладеннями, його варіанти і розглянемо.

Зміст:

 • Відкриття бізнесу в мережі
 • Бізнес з мінімальними вкладеннями реальному житті
 • до змісту ↑

  Відкриття бізнесу в мережі

  Бізнесом з мінімальними витратами можна назвати відкриття інтернет-магазину. У більшості випадках продавець стає посередником між покупцями і постачальниками. Це можуть бути поставки з різних країн, наприклад, Китаю, Киргизії, Туреччини, Росії.

  Плюси такого виду бізнесу:

 • Товар реалізується за доступними каналами: в соціальних мережах Вконтакте, Instagram, Однокласники і в спеціалізованих сайтах.
 • Платити за оренду приміщення не потрібно.
 • З легкістю можна змінити асортимент інтернет магазину, поміняти постачальника.
 • Отримання прибутку залежить від різниці ціни між ціною виробника і ціною продажу покупцеві. Націнка на речі становить приблизно від 30% до 70% від вартості товарів.

  Найбільш вигідними на даний момент вважається співпраця з Китаєм, такими як магазинами Aliexpress.com, Taobao.com, Alibaba.com. Якщо є бажання продавати більш якісні речі, то можна придивитися до постачальників з Польщі, Туреччини.

  До відкриття інтернет магазину потрібно підходити серйозно, варто врахувати нюанси. Погано представлений сайт магазину зменшує можливий потік клієнтів. На сайті не повинні бути присутніми орфографічні та пунктуаційні помилки. Потрібно розмістити більше продають описів товарів, якісних яскравих фотографій, що показують товар в різних ракурсах.

  Необхідно відповідально підходити до якості товарів, не потрібно вибирати більш дешеві позиції, краще знайти оптимальне співвідношення ціни та якості, інакше покупці можуть відвернутися від вас з-за низької якості продаваних речей.

  З мінусів інтернет магазину можна виділити:

  • повільність доставки, особливо посилок з кордону;
  • ефект «очікування-реальність»: покупець, не бачачи, вибирає товар і може залишитися незадоволеним після його отримання. Він відмовиться від послуг вашого магазину і буде негативно відгукуватися про магазині.

  Людина, яка добре знає комп’ютерні програми, може розробляти сайти, оформляти їх, займатися веб-дизайном — це також варіант заробітку в інтернеті, який взагалі не вимагає ніяких вкладень.

  до змісту ↑

  Бізнес з мінімальними вкладеннями реальному житті

  Варіантів створення такого виду бізнесу маса, ось тільки деякі з них, які можуть принести реальний дохід:

 • Можна займатися оформленням букетів. Підприємці оформляють не тільки квіткові букети, але і букети з овочів, фруктів, цукерок, шкарпеток і так далі.
 • Оформлення набору ручного виготовлення цукерок, тістечок та цукерок.
 • Вишивка у вигляді стрічок на одязі, сумках, хустках. Дизайнерські речі завжди цінуються людьми вишуканими, і вони готові платити за це чималі гроші.
 • Пошиття різної одягу. Відкрити власне ательє можна навіть удома, якщо людина насправді чудово шиє. Якщо речі будуть відносно недорогі, попит на них буде завжди.
 • Можна розводити домашніх тварин, для цього потрібно любити вихованців і вміти доглядати за ними. Особливий попит йде на декоративних кроликів, на рідкісні породи морських свинок, породистих собак та цуценят.
 • Можна заробити на фото та відеозйомку. Але в цій сфері необхідно мати талант фотографа, володіти програмою Photoshop, бути в якійсь мірі стилістом, психологом і грамотним маркетологом.
 • Відкриття агентства проведення свят: Необхідно вміння радувати людей, підібрати яскравих і веселих аніматорів, артистів.
 • Якщо є талант художника, можна малювати чудові пейзажі, натюрморти, які стануть окрасою будь-якої установи.
 • Можна робити декоративні речі, косметичне мило, домашні шампуні.
 • Скрапбукінг – виготовлення блокнотів і альбомів ручної роботи. Теж досить прибуткове заняття для творчих особистостей.
 • Виготовлення кухонного інвентарю і меблів, наприклад, навіть самий простий стіл коштує приблизно 10-20 тисяч рублів.
 • Як видно, вибір відкриття бізнесу великий, можна вибрати один з них і почати заробляти.

  Автор: Ніна Кірова

  Це вам буде цікаво

  8 червня 23:42
  Як почати заробляти на Адвего? Допомогу починаючому фрілансеру
  Адвего є одним з кращих сайтів для заробітку. Тут не потрібно вкладати свої особисті кошти, ви застраховані від шахраїв і від несправедливих рішень замовників. Головне – впевнений навички користування Інтернетом та велике бажання працювати. А як же почати заробляти на Адвего? У цій статті початківець фрілансер знайде всі необхідні для себе відповіді. Реєстрація на сайті насамперед, звичайно, слід зареєструватися. У правому верхньому куті сайту, натисніть кнопку…

  13 квітня 11:51
  ТОП–12 найбільш затребуваних професій в інтернеті. Ким краще працювати в мережі?
  Хотіли б ви працювати в будь-яких зручних для вас умовах, без прив’язки до певного місця, вільно переміщатися по світу, самостійно вибудовувати свій…

  12 квітня 13:19
  8 ключових джерел пасивного доходу
  З економічної точки зору дохід буває активним і пасивним. Якщо при активному доході необхідно постійно докладати деякі зусилля для його отримання (заробітна…
  6 квітня 09:43
  Як заповнити прогалини в резюме після тривалого безробіття?
  Отримати бажану роботу набагато важче, якщо ви не працювали тривалий час і маєте прогалини в резюме. Відсутність роботи протягом декількох місяців або років – це важливий…
  4 квітня 11:01
  Як відкрити бізнес на дому, і чи потрібна реєстрація?
  Популярності набуває такий різновид джерела доходу, як бізнес на дому. І це цілком зрозуміло. Багатьом не подобається працювати на когось іншого, вони…
  21 березня, 21:34
  Офіційна робота в інтернеті. Повний огляд сервісу Workle
  Що б ви сказали, якби вам було запропоновано офіційна робота в інтернеті з можливістю вибору сфери діяльності, якісним навчанням, багатообіцяючими…