Ринок бізнесу і надання послуг населенню завжди адаптується під поточну ситуацію. Якщо з’являються необхідність і попит на певні послуги, то ця ніша дуже швидко стає зайнятої різними підприємцями.

У свій час із зростанням темпів видачі кредитів паралельно розвивалися і колекторські агентства, які займалися і займаються тим, що допомагають кредиторам стягувати борги.

Зараз же ринок поглинув величезний зростання прострочених боргів, що спричинило за собою активну роботу колекторів і величезна кількість скарг від громадян на цих стягувачів. Боржники намагаються впоратися з натиском колекторів, та їм на допомогу приходить антиколекторське агентство. Останнім часом таких організацій стає все більше. Тільки чи є від них користь?

Зміст:

 • Чим займаються антиколекторські агентства?
 • Хто такі антиколектори?
 • У чому полягає допомога, і наскільки взагалі вона реальна?
 • Чим допоможуть антиколектори?
 • Що не можуть зробити антиколектори?
 • Як вибрати гарне агентство?
 • Чи потрібен вам антиколектор
 • до змісту ↑

  Чим займаються антиколекторські агентства?

  Це компанії, які обіцяють проблемним позичальникам впоратися з натиском колекторів. Таких організацій останнім часом стає все більше, ви без проблем знайдете антиколекторське агентство в Москві або в будь-якому іншому місті.

  Крім роз’яснення того, як вести себе з колекторами, тут можна також отримати допомогу щодо розрахунків боргу, дізнатися про правомірність діяльності банків, про те, законно чи проданий борг. Загалом, антиколектори займаються всіма питаннями, які стосуються проблемних кредитів.

  до змісту ↑

  Хто такі антиколектори?

  По суті, це прості юристи. У Росії немає спеціалізованих Вузів, які випускали б дипломованих колекторів або антиколекторів, тому всіма питаннями займаються прості громадяни, які мають юридичну освіту або просто глибокі пізнання про стягнення заборгованості.

  Антиколектор може взагалі не мати ніякого спеціалізованого освіти. Взагалі, їх діяльність ніяк не регулюється законом. За паперів це прості організації, які надають юридичні послуги.

  до змісту ↑

  У чому полягає допомога, і наскільки взагалі вона реальна?

  Думка про те, що антиколектори допоможуть вам позбутися від боргів, помилкове. Вони більше надають консультативну підтримку. Насправді «антиколектори» лише номінальне назву, і діяльність даних осіб не пов’язана тільки з боротьбою зі стягувачами.

  до змісту ↑

  Чим допоможуть антиколектори?

  • вивчать кредитний договір, виявлять його слабкі місця для банку, вивчать права та обов’язки банку та боржника;
  • зроблять реальний розрахунок заборгованості, звірять її з пред’являються рахунком банку;
  • допомога в складанні позовних заяв проти незаконних дій банків;
  • складання скарг в прокуратуру на банк;
  • складання скарг, заяв в поліцію, позовних заяв на колекторів;
  • проведення консультацій;
  • допомога в скороченні боргу, проведення його реструктуризації.

  до змісту ↑

  Що не можуть зробити антиколектори?

  • позбавити вас від боргів;
  • позбавити вас від уваги колекторів.

  Так що, антиколекторські послуги — це просто послуги юридичного характеру. Якщо ви хочете позбутися від боргів або від колекторів, такі організації вам не допоможуть.

  Антиколектори допоможуть у складанні скарг, нададуть грамотну консультацію, розкажуть, що банк і колектори можуть зробити проти вас, які вкажуть як протистояти цим заходам.

  Багато громадян звертаються в такі агентства після того, як стикаються з чорними колекторами, які намагаються стягнути борг шляхом залякування, приниження, псування майна та іншими аналогічними діями. Але антиколектор в такій ситуації допоможе лише консультацією і складанням скарг.

  до змісту ↑

  Як вибрати гарне агентство?

  У виборі антиколекторного агентства допоможе інтернет. Багато компаній, які займаються наданням такого роду послуг, мають власні сайти, де можна знайти інформацію про роботу компанії.

  Мають антиколекторські агентства відгуки, які також без проблем можна знайти в мережі. На відгуки, які розташовуються на сайті самої компанії, краще не звертати уваги, в більшості випадків вони нереальні, або ж негативні відразу видаляються.

  В ідеалі потрібно знайти антиколектора, яка знає кухню стягнення простроченої заборгованості зсередини. Зараз дуже багато колекторів перейшли на протилежний бік стягнення, вони стали антиколектори і допомагають боржникам впоратися з виплатами і колекторами.

  Це буде ідеальний для вас варіант, тому що така людина обізнаний у всіх прийомах колекторів, він знає, чого вони бояться, які заходи будуть дійсно актуальними.

  до змісту ↑

  Чи потрібен вам антиколектор

  Антиколектори безкоштовно не працюють, вони беруть плату за надання своїх послуг. Точні цифри назвати не можна, так як прайс скрізь різний, та й сам вид допомоги також може бути будь-яким.

  По суті, ви й самі можете зробити все, що пропонують вам антиколектори на платній основі. Пошукавши в мережі інформацію, ви швидко визначте куди і в якій ситуації слід скаржитися. Також в мережі завжди є зразки заяв та списки супроводжуючих їх документів.

  Отримана допомога антиколекторів не позбавить вас від боргів. Подати скарги на дії колекторів ви також можете самостійно, звернувшись в прокуратуру і поліцію. Так що, ви і без них можете впоратися зі своєю проблемою абсолютно безкоштовно. Але якщо ви розумієте, що впоратися самі не можете, або на вас сильно тиснуть стягувачі, не виключайте варіанти звернення в антиколекторське агентство.

  Автор: Ірина Русанова

  Це вам буде цікаво

  17 січня 13:53
  Як взяти мільйон в кредит? Особливості оформлення великої позики
  Якщо вам потрібен мільйон в кредит, то його отримання не виявиться складним процесом. На ринку кредитування є маса пропозицій подібного роду, за якими можна взяти в борг пристойну суму. Тут головне те, щоб вашого доходу було достатньо для отримання такої суми в борг. Скільки потрібно отримувати для оформлення кредиту на мільйон? Основним аспектом при розгляді заявки стане кредитоспроможність заявника. Банк будуть аналізувати доходи і витрати потенційного позичальника, щоб…

  15 січня 14:05
  10 найбільш цікавих і дивовижних фактів про кредити та банки. Що варто знати кожному?
  Чи знаєте ви, що перші гроші в світі з’явилися ще за кілька тисячоліть до нашої ери? Людство швидко оцінила всі переваги фінансів, як…

  8 січня 13:06
  Кредит бізнесу без застави: на що можуть розраховувати підприємці?
  Більшість банків ставлять пріоритет бізнес-кредитування, пропонуючи підприємцям різні форми фінансування. Значна частина кредитних пропозицій – це…
  5 січня 13:20
  Що робити, якщо вас дістали колектори? І чи можна взагалі вплинути на ситуацію
  Робота колекторських агентств просто кипить. Кількість прострочених договорів розрахунок в геометричній прогресії, все більше банків і МФО регулярно звертаються за…
  4 січня, 15:05
  Взяти в кредит 30000 рублів: куди звертатися за видачею невеликої суми?
  Якщо людина замислюється про кредит, то не завжди мова йде про якийсь великий сумі. Деколи громадянам необхідно зовсім небагато, наприклад, хочеться взяти в кредит 30000…
  2 січня 10:52
  6 правил, які допоможуть вам отримати вигідний кредит
  Бажання позичальників отримати найвигідніший кредит цілком логічно. Кожен хоче укласти оптимальний кредитний договір і отримати гроші в борг з мінімальною…