Якщо людина замислюється про кредит, то не завжди мова йде про якийсь великий сумі. Деколи громадянам необхідно зовсім небагато, наприклад, хочеться взяти в кредит 30000 на поточні невеликі потреби.

Отримання невеликого за розміром кредиту відрізняється від великих банківських позичок. Відрізняються умови видачі, характеристика кредиту, вимоги до позичальника. Крім того, звертатися за грошима можна не тільки банки, але і в мікрофінансові організації.

Зміст:

 • Кредит 30000 рублів без довідок та поручителів
 • Оперують банки такими сумами?
 • Умови отримання кредиту в 30000 рублів в банку
 • Отримання мікрокредиту розміром 30000 рублів
 • Умови отримання мікрокредиту сумою в 30000 рублів
 • Підбір кращих пропозицій по мікрокредитах в 30000 рублів
 • до змісту ↑

  Кредит 30000 рублів без довідок та поручителів

  При великих ліміти кредитування банки вимагають від позичальників надання довідок або навіть забезпечення. Але при сумі розміром 30000 рублів можна обійтися без даних атрибутів.

  Забезпечення покликане забезпечити операцію для банку. Поручитель покриє прострочений борг позичальника, а застава в разі чого можна просто продати і покрити заборгованість. Але це актуально, якщо кредит великий. Для банку сума в 30000 рублів — це копійки, тому ризики кредитора отже мінімальні, ніякі форми забезпечення не потрібні.

  Також без проблем можна взяти в кредит 30000 без довідок. На ринку кредитування ви знайдете масу спрощених програм, по яких невеликі позики видаються швидко і без збору довідок. Знову ж таки, сума кредиту невелика, тому багато банків, які оперують невеликими лімітами, не зобов’язують громадян приносити довідки.

  Але якщо у вас є можливість підтвердити свій дохід довідками, то краще це зробити. Розширений пакет документів буде сприяти вигідному кредиту за зниженими ставками.

  до змісту ↑

  Оперують банки такими сумами?

  При вивченні банківських продуктів кредитування ви виявите, що вони воліють видавати в борг великі суми. Особливо це стосується великих установ, які встановлюють мінімальну суму видачі коштів на позначці в 50000 або 100000 рублів.

  Якщо ви хочете взяти кредит 30000 саме в банку, то вам доведеться ще пошукати підходящу програму. Справа в тому, що для банків це вкрай низький ліміт видачі коштів. Кредити невеликого розміру несуть дуже низьку прибуток, тому вони просто не цікаві банкам.

  Знайти програму кредитування ви все одно зможете. Можете звернути увагу на продукти невеликих банків, вони знижують мінімальну суму кредиту для залучення більшої кількості позичальників у свої відділення, цим можна скористатися.

  до змісту ↑

  Умови отримання кредиту в 30000 рублів в банку

  Це можуть бути самі різні умови. Ви можете вибирати кредитну програму на підставі своїх можливостей. Банки готові видавати позичку невеликого ліміту на наступних умовах:

  • найчастіше вік позичальника знаходиться в рамках 21-65 років;
  • обов’язкова прописка в місті присутності відділення банку;
  • довідки про доходи не обов’язкові;
  • можна обійтися без поручителів;
  • заставу не потрібен;
  • кредитна історія заявника позитивна.

  Банки пильно розглядають заявників, тому ймовірність відмови в цих установах висока. Приблизно половина заявок закінчується відмовними рішеннями. Але якщо ваша кредитна історія чиста, а анкетні дані позитивні, то ви без проблем отримаєте кредит розміром 30000 рублів в банку.

  до змісту ↑

  Отримання мікрокредиту розміром 30000 рублів

  Другий варіант оформлення — це звернення за грошима в мікрофінансову організацію. Саме ці кредитори спеціалізуються на невеликих за розміром кредити. Сюди звертаються позичальники, яким потрібна скромна сума з коротким терміном повернення.

  Тут завжди можна взяти в кредит 30000 без довідок та поручителів на дуже лояльних умовах. Мікрофінансові компанії відрізняються тим, що не пред’являють високих вимог до заявників і практикують високу ймовірність схвалення заявок.

  до змісту ↑

  Умови отримання мікрокредиту сумою в 30000 рублів

  Отримати мікрокредит набагато зручніше і швидше, ніж у банку. Це кредит строкового виду, його реально отримати одразу в день звернення. Основні умови видачі:

  • необхідний тільки паспорт;
  • поручителі і забезпечення ніколи не вимагаються;
  • вік позичальників — від 18-ти років і вище;
  • без проблем кредитуються пенсіонери;
  • позичальник повинен бути громадянином РФ з постійність пропискою;
  • проживання на території обслуговування кредитора;
  • вихід в мережу, так як заявка на позику подається онлайн.

  Стандартні мікрокредити часто називаються позиками до зарплати та видаються на суму 10000-20000 рублів. Такий кредит можна оформити віддалено, коли заявка подається онлайн, а кошти після схвалення направляються на картку або на банківський рахунок позичальника.

  Якщо вам потрібно саме 30000 рублів, то така сума передбачає необхідність зустрічатися з кредитором особисто, віддалено її не отримати. Виключення — постійні благонадійні клієнти, які користуються привілеями.

  Для отримання мікрокредиту на бажану суму вам слід вибрати кредитора і звернутися до нього за допомогою онлайн-заявки. Микрозаймы — це позики строкового типу, тому заявки приймаються і розглядаються круглі добу.

  При позитивній відповіді позичальнику необхідно підійти з паспортом в офіс МФО і забрати там гроші. Також деякі організації практикують доставку позики на будинок до клієнта у зручний для нього час. Ви можете вибрати будь-який зручний для себе варіант отримання коштів.

  Автор: Ірина Русанова

  до змісту ↑

  Підбір кращих пропозицій по мікрокредитах в 30000 рублів

  За допомогою цього сервісу ви можете безкоштовно підібрати найкращі пропозиції по мікропозик, кредитами або кредитними картками. Все просто, в онлайн режимі, тільки дотримуйтесь інструкцій.

  Натискаючи кнопку «Оформити», ви приймаєте угоду і підтверджуєте, що ознайомлені і згодні з політикою конфіденційності даного сайту.

  Це вам буде цікаво

  2 січня 10:52
  6 правил, які допоможуть вам отримати вигідний кредит
  Бажання позичальників отримати найвигідніший кредит цілком логічно. Кожен хоче укласти оптимальний кредитний договір і отримати гроші в борг з мінімальною переплатою. І кожен громадянин може оформити вигідний позику, слід лише знати декілька простих правил. Правило №1. Не вірити рекламі Численні банки проводять гучні кредитні компанії і обіцяють позичальникам найвигідніші кредити готівкою. На рекламних листівках і плакатах ми бачимо вигідні ставки і поспішаємо в цьому…

  1 січня 10:57
  Вигідні кредитні карти: користуємося кредиткою правильно і не переплачуємо зайвого
  Банки навперебій пропонують громадянам вигідні кредитні карти. Цей сегмент кредитування відрізняється великим попитом, тому банки і розробляють все нові і нові…

  31 грудня 00:05
  Як будуть стягувати кредит пристави? Процес виплати проблемного кредиту після рішення суду
  Банки до останнього відтягують момент подачі позовної заяви до суду, намагаючись стягнути заборгованість самостійно чи з допомогою колекторського агентства. Якщо…
  30 грудня 09:34
  Що робити, якщо у вас великі борги за кредитами, а платити їх нічим? Шукаємо вихід із ситуації
  На жаль, ситуація на кредитному ринку така, що величезна кількість громадян зіткнулося з неможливістю платити за рахунками в повному обсязі. Кількість прострочених…
  29 грудня 12:40
  Як виправити кредитну історію, прибравши з неї негативну інформацію?
  Останнім часом громадян, що мають негативне кредитне досьє, стає все більше. Населення сильно закредитовані, багато платять одночасно по кілька…
  28 грудня 00:24
  3 реальних методу оформити безплатний кредит: користуємося грошима і не платимо банку відсотки
  Що може бути краще для позичальника, ніж безкоштовні кредити. Можна користуватися банківськими коштами як завгодно і при цьому абсолютно не турбуватися про відсотках….