бажаємо вам успіхів у відкритті власної справи!!!

Сьогодні я розповім про історію олени гухової з москви, яка побудувала свій бізнес на такій оригінальній ідеї, як продаж червоних телефонних будок в англійському стилі. Але спочатку прочитайте статтю про те, як заробити гроші і про заробіток в інтернеті, в якій я навів 13 і 25 перевірених способів заробітку грошей в інтернеті і не тільки!

З яких дизайнерських проектів ідея ця виникла – не обмовляється, але, як виявилося, телефонні будки нині – модний тренд.

Будка від постачальника обходилася їй в 400 тисяч рублів, для клієнта ж вона коштує 500 тисяч рублів; тобто прибуток — 100 тисяч рублів за 1 будку. Спочатку великий “плюс” в бізнесі олени, звичайно, полягав у тому, що вона знайшла прямого постачальника таких будок з великобританії і налагодила пересилку їх звідти.

Потім вже самі покупці подали їй думку про те, що виробників будок (а точніше – їх якісних копій) можна знайти і на батьківщині. Про що олена і розмістила оголошення в інтернеті на всіх можливих ресурсах. Далі вона розширила асортимент будками власного виробництва. Ось її сторінка, яку вона створила безкоштовно redphone .

Чим примітна ця історія?

Не тільки оригінальною ідеєю. Вона є своєрідним зразком бізнесу, побудованого на посередництві і підтверджує думку про те, що і в сучасному світі високої конкуренції можна заробити пристойну суму при мінімальному вкладенні коштів.

Отже, в чому його суть і з чого почати?

Перше, як вже говорилося-правильно підібрана ідея. Зараз дуже важко чимось здивувати споживачів, значить, основна ставка повинна бути на оригінальність, а часом і на креативність.

Бажано, звичайно, відразу ж шукати потенційних постачальників і виробників потрібного товару, а також продумати спосіб доставки.

Суть роботи посередника: “спочатку гроші, потім – товар».

Але мінімальні вкладення для аналізу бізнес-ніші на яндекс директ все одно знадобляться. Перевіряється ніша за допомогою статистики пошукових запитів.

Якщо запит добре індексується (бажано, звичайно, щоб він був на першій пошуковій сторінці), то можна приступати до складання і розміщення рекламного оголошення.

3. Далі-дивимося на активність потенційних клієнтів.

Якщо попит на товар високий, можна сміливо рухатися далі, тобто збирати контактні телефони покупців і передоплату за товар, потім вже звертатися безпосередньо до постачальників.

Не варто забувати про такий важливий момент, як порядність і виконання зобов’язань. Тому що в посередницькому бізнесі дуже важливо створити собі потрібний імідж і добре ім’я, щоб відгуки ширилися тільки в позитивному руслі і допомагали подальшому розвитку бізнесу.

Іншими словами, якщо трапляються якісь технічні накладки, треба завжди намагатися безпосередньо спілкуватися з покупцем і пояснювати йому суть питання. А якщо вже завдання стає нездійсненним, то не соромитися просто повернути йому гроші і визнати свої недоробки.

Якщо механізм продажу того чи іншого товару став більш-менш налагодженим, то можна постаратися розширити рекламну компанію за допомогою створення сторінки в мережі або навіть сайту (на це, правда, буде потрібно достатньо коштів і часу, так що варто ретельно зважити таку необхідність).

Для початку найчастіше достатньо створення безкоштовної сторінки (на pen.io, наприклад, або інших безкоштовних ресурсах). Гарні такі сторінки тим, що можна розвивати кілька напрямки одночасно і, якщо якась ніша бізнесу стає неприбутковою, то відповідну сторінку завжди можна просто закрити.

Отже, бізнес, заснований на посередництві-це річ, яка, всупереч розхожій думці про «байдикування», вимагає до себе достатньо уваги і зусиль. Причому, і розумових, а й фізичних, особливого на початкових стадіях розвитку.

Самий позитивні моменти-це мінімальні вкладення коштів (що, звичайно, за нинішніх часів важливо), і можливість гнучкого управління і моніторингу ситуації на ринку (не «пішло» — згорнулися).

Так, для цього, потрібні певні здібності і навіть знання, але, в принципі, таким видом бізнесу може спробувати зайнятися будь-хто, хто не полінуватися проаналізувати купівельний попит і зробити кілька кроків в потрібному напрямку.