Сьогодні в мережі на розсуд користувачів надається безліч самих різних платіжних систем. Але яку з них вибрати, яка ЕРС володіє великими перевагами і зручністю використання?

Далі ви як раз і прочитаєте огляд електронної платіжної системи Payeer, всі особливості та можливості якої будуть докладно розглянуті далі.

Зміст:

 • Що таке Payeer?
 • Переваги платіжної системи
 • Реєстрація та верифікація
 • Тарифи, комісії, способи поповнення і виведення
 • Відгуки про Payeer
 • до змісту ↑

  Що таке Payeer?

  Payeer є однією з найбільш популярних платіжних систем міжнародного рівня, яка надає досить великі можливості та вигідні переваги своїм клієнтам. Ключовою особливістю сервісу є анонімність. Тобто використання системи, здійснення переказів, отримання і висновок ваших грошей можуть бути цілком конфіденційними.

  У системі можна пройти верифікацію (персоналізацію вашого акаунту), але це процедура повністю добровільною, і ви можете повноцінно використовувати можливості анонімного облікового запису. Однак давайте розглянемо всі переваги системи Пайер більш докладно.

  до змісту ↑

  Переваги платіжної системи

  • Платіжні перекази у всі країни світу без комісій (0%). Більш того, ви можете відправити кошти навіть тій людині, у якого ще немає аккаунта в мережі Payeer, використовуючи для цього тільки адресу електронної пошти. Система автоматично згенерує новий аккаунт для одержувача, і він сам зможе вибрати, як йому зручніше отримати гроші.
  • Багатофункціональний пункт обміну. Після створення облікового запису, ви отримуєте доступ до моментального обміну ваших коштів між різними ЕПС і банками. Наприклад, всього за кілька кліків мишкою ви можете обміняти ваші гроші з Пайер гаманця на Ківі, Яндекс Гроші, Вебмані, OKPAY та ін.
  • Можливість приймати платежі на вашому сайті. Функціонал системи підтримує понад 154 популярних способів оплати – ви маєте можливість підключити їх до вашого сайту для прийому оплати.
  • Організація масових виплат через API. Завдяки інтеграції протоколу API з вашим онлайн-сервісом ви можете створити масову виплату вашим клієнтам по всьому світу. Причому як на електронні гаманці, так і на банківські картки.
  • Пластикова картка банку від Payeer. Можливо, саме ця пластикова банківська картка від платіжної системи Пайер є її головною перевагою. Ніяких посередників – ви можете замовити карту, що буде безпосередньо пов’язана зі станом вашого балансу в записі сервісу. Такою карткою ви можете легко розраховуватися в улюблених магазинах, знімати готівку в банкоматах і робити покупки в інтернеті. Більше того, ця карта безкоштовна – 0% за всі операції для оплати і за зняття коштів з неї у всіх країнах світу.

  до змісту ↑

  Реєстрація та верифікація

  Процес реєстрації в даній платіжній системі простий і не складе для вас будь-яких труднощів.

 • Перейдіть на офіційний сайт платіжної системи Пайер: payeer.com.
 • У правому верхньому куті виберіть російську мову, якщо він не включився автоматично. Крім нього, сайт працює на англійською, грузинською, іспанською, французькою та китайською.
 • Виберіть пункт «Створити гаманець»:
 • На наступній вкладці введіть ваш робочий адресу електронної пошти, в ідеалі краще використовувати на пошту gmail.com Потім на вашу адресу ел. пошти прийде лист з кодом підтвердження, який необхідний для підтвердження реєстрації.
 • У загрузившемся віконці вам потрібно буде придумати і записати свій складний пароль для входу в систему і секретне слово – все це вам потрібно записати і надійно зберігати. Ваш логін для входу в особистий кабінет буде наступного типу – P1234562. Краще його не міняти і для зручності залишити як є, так як це і є номер вашого гаманця в системі.
 • Після завершення процесу реєстрації електронного гаманця ви потрапите у ваш особистий кабінет Payeer, де вам відразу будуть доступи для роботи три рахунки в рублях, євро і доларах.

  Також важливо відзначити, що в платіжній системі Пайер є два види записів:

 • REGISTERED, тобто зареєстрований.
 • VERIFIED, тобто верифікований.
 • Відразу після реєстрації вам доступні всі функції системи для повноцінної роботи. Однак, якщо ви пройдете процес верифікації (персоналізації вашого облікового запису), то додатково отримаєте такі переваги.

  • Збільшення рейтингу довіри від інших користувачів в системі.
  • Підвищення лімітів на введення і виведення коштів за допомогою банківських платежів.

  Для проходження верифікації вам буде потрібно ввести в системі ваші реальні ім’я та прізвище, які слід підтвердити завантаженням на сайт фото вашого паспорта або водійського посвідчення, а також квитанцію оплати послуг ЖКГ або будь-яким іншим відповідним документом, де буде вказано адресу вашої прописки – це може бути і сторінка вашого паспорта із зазначенням прописки.

  Через 48 годин робочих діб служба сервісу схвалить ваші документи і змінить статус на верифікований, якщо ви все зробили правильно.

  до змісту ↑

  Тарифи, комісії, способи поповнення і виведення

  Після реєстрації і початку роботи з системою ви переконаєтеся, наскільки багато у ній можливостей і різних варіантів за переказами, введення засобів, обмінними операціями і виведення грошей. Тому комісії будуть змінюватись в залежності від конкретного напрямку – в середньому від 0% до 2,8%. Наприклад, при виведенні коштів з Пайер на Яндекс Гроші комісія дорівнює 2,8%, а при виведенні грошей на Beeline складає 0%, низькими комісіями різняться і переклади на Qiwi гаманець і Perfect Money. Примітно, що при виборі напрямку переказу коштів у системі вам завжди показується, який буде комісія без всяких додаткових «сюрпризів».

  Варіанти поповнення і виведення грошей з гаманця Payeer:

  Тарифи для банківської картки Пайер:

  Також можна підібрати для себе зручне напрямок для обміну коштів за допомогою моніторингу обмінників bestchange.ru.

  до змісту ↑

  Відгуки про Payeer

  В якості висновку слід зазначити, що платіжна система Пайер заслужено є однією з найпопулярніших і надійних ЕПС на сьогодні. Її головними перевагами є анонімність, зручність, універсальність, чуйність техпідтримки, безліч партнерств і велику кількість корисних функцій, серед яких особливо виділяється можливість замовлення пластикової карти сервісу. Ось які відгуки про систему Payeer залишають користувачі мережі:

  Перейти на сайт Payeer

  Автор: Олексій Півень

  Це вам буде цікаво

  1 грудня 00:07
  Де краще зберігати гроші? 9 найбільш популярних варіантів
  Якщо у вас виникає питання про те, де зберігати гроші — це означає, що ви саме той чоловік, який навчився заробляти кошти і розумно ними розпоряджатися. Тобто вам вже добре знайоме одне з головних правил кожного успішного інвестора – витрачати менше, ніж заробляєш. Тільки в такому випадку ви зможете залишилися фінанси відкласти в якості заощаджень і вкласти їх для подальшого примноження. Природно, сучасні реалії постійно вносять свої корективи – відбувається…

  28 листопада 14:29
  Що потрібно робити, якщо вами знайдена банківська картка? Повне керівництво
  Якщо ви ще жодного разу не знаходили чиєїсь банківської картки, то рано чи пізно ви неодмінно зіткнетеся з цим питанням, так як, на жаль, це дуже…

  28 листопада 11:45
  Як правильно поставити та досягти будь-якої фінансової мети? Детальна інструкція
  Чи замислювалися ви коли-небудь над тим, що таке цілі в житті і для чого вони потрібні? Адже багато хто живе без всяких конкретних устремлінь і нітрохи не переживають про це….
  25 листопада 17:48
  Чим вам загрожує несплата комунальних послуг? Наслідки, зобов’язання та рекомендації
  Варто визнати, що несвоєчасна плата, великі борги та інша несплата комунальних послуг – це одні з найбільш актуальних проблем багатьох громадян сьогодні….
  17 листопада 13:51
  Акції, знижки, розпродажі в магазинах і супермаркетах – в чому тут криється підступ і небезпека?
  Напевно ви вже не один раз помічали, як часто в магазинах і супермаркетах проводяться привабливі знижки, акції і, швидше за все, вже користувалися цими пропозиціями….
  13 листопада, 13:56
  Самі підступні виверти магазинів, що загрожують вашому гаманцю. Як зберегти свої гроші?
  Ви прийшли у супермаркет за одним лише хлібом і сіллю, а придбали до всього цього ще і крем для засмаги, новеньку футболку, три гелю для душу і гарний ножик для…