Вважається, що отримати кредитну карту відразу ж після схвалення неможливо. На відміну від споживчого кредиту, коли позику зараховують на рахунок або забирають у вигляді готівки, для карти потрібен час на емісію (її виготовлення).

Зазвичай на випуск кредитної карти, реєстрацію її на позичальника і забезпечення заходами безпеки іде до 7-ми робочих днів. Не кожен має можливість так довго чекати. У такому випадку рекомендується скористатися вигідною пропозицією щодо отримання моментальної кредитної карти онлайн.

Зміст:

 • Оформлення кредитки моментальної
 • Як замовити карту?
 • Кредитна картка з моментальним рішенням: отримання на руки
 • Приклади кращих пропозицій за кредитними картками
 • до змісту ↑

  Оформлення кредитки моментальної

  Головною перевагою кредитної карта з моментальним рішенням є швидке її отримання. Як її оформити? Для початку знайти кредитну організацію, що пропонує програми кредитування з моментальної видачею карток.

  При зверненні у банк особисто потрібно бути готовим підтвердити дохід і наявність постійного місця проживання. Якщо кредитна карта з моментальним рішенням оформляється через офіційний сайт компанії, то, як правило, ніяких документів не потрібно. Карта буде відправлена клієнту поштою Росії. Вимоги до клієнта мінімальні.

  до змісту ↑

  Як замовити карту?

  Замовити моментальну кредитну картку онлайн нескладно. Визначившись з банком, рекомендується проконсультуватися або вивчити умови кредитування. Якщо все влаштовує, можна сміливо приступати до процесу подачі заявки.

  Онлайн заявка виглядає як звичайна анкета. Позичальник повинен заповнити всі обов’язкові поля. Можна зробити це, не поспішаючи, в зручний час, що є ще однією перевагою карти. Розмовляти з кредитним фахівцем особисто не потрібно.

  В анкету слід заносити актуальні персональні дані і уникати помилок, друкарських помилок. Якщо умови кредитування передбачають підтвердження яких-небудь дані, наприклад, доходу, то при отриманні картки на руки необхідно подати відповідний документ. Традиційно картка видається при пред’явленні посвідчення особи та ІПН.

  Банк повідомляє про рішення швидко. Слід тримати при собі телефон і відповідати на дзвінки.

  до змісту ↑

  Кредитна картка з моментальним рішенням: отримання на руки

  Схваливши оформлення карти, фахівець банку пояснить, де і коли її можна отримати. Це можна зробити в той же робочий день. Представлені документи кредитний фахівець перевірить на справжність. Вміщені в них дані звіряються з анкетою. При відсутності питань до позичальника, буде запропоновано підписати кредитну угоду. Після цього моментальну кредитну картку онлайн видадуть клієнту на руки.

  Існують банки, які співпрацюють з громадянами дистанційно. В такому випадку кредитна карта буде відправлена посилкою. За прикладеної інструкції позичальник активує її самостійно.

  Автор: Ніна Кірова

  до змісту ↑

  Приклади кращих пропозицій за кредитними картками

  За допомогою цього сервісу ви можете безкоштовно підібрати найкращі пропозиції по кредитних карт, кредитів або мікропозик. Все просто, в онлайн режимі, тільки дотримуйтесь інструкцій.

  Натискаючи кнопку «Оформити», ви приймаєте угоду і підтверджуєте, що ознайомлені і згодні з політикою конфіденційності даного сайту.

  Це вам буде цікаво

  22 жовтня 22:07
  Як розірвати кредитний договір? І чи реально це зробити
  Оформивши банківський кредит, часто при дії певних факторів позичальники вирішує розірвати договір з банком. Важливо знати про можливі способи, як розірвати кредитний договір. Розірвання договору про кредит: правила і нюанси Клієнт банку, що отримав кредит у банку, може захотіти припинити дію угоди, відмовившись від взятих зобов’язань. Зумовлюють подібні обставини ті чи інші причини. Але оскільки перед тим, як підписати, він повинен…

  21 жовтня 17:28
  Хто може надати реальну допомогу в отриманні кредиту?
  Багато потенційні позичальники вважають за краще звертатися за допомогою в отриманні кредиту в спеціальні організації. В інтернеті легко знайти оголошення, що пропонують…

  18 жовтня 19:05
  Як взяти кредит на Вебмані?
  Учасники системи Вебмані (офіційний сайт) можуть не лише здійснювати перекази, оплачувати товари і послуги, але і отримувати грошові кошти у позику. Як взяти…
  16 жовтня 14:51
  Як правильно закрити кредит, щоб уникнути в подальшому можливих претензій банку?
  Оформляючи кредит, багато позичальників не думають про те, що в подальшому можуть виникнути якісь проблеми. Але навіть клієнти, сумлінно виплачують позику, повинні…
  14 жовтня 12:43
  Як взяти кредит під низький відсоток? І кому доступні вигідні програми
  Громадяни, які бажають оформити грошовий позику, часто вважають, що взяти кредит під низький відсоток неможливо. Однак якщо знати основні особливості кредитної системи,…
  12 жовтня 19:00
  Як взяти кредит за кордоном? Переваги звернення в іноземні банки і сам процес видачі позики
  Популярність кредитування в зарубіжних банках зростає внаслідок низької процентної ставки і лояльних умов надання позик, а також з-за підвищеної…