Незважаючи на те, що перші цифрові валюти з’явилися ще 9 років тому, по-справжньому велику популярність вони почали набирати лише в останні 2-3 роки. За цей період величезна кількість людей вклала гроші в кріптовалюти і отримало досить пристойний дохід, так як курс популярних криптомонет не просто регулярно підвищується, а зростає неймовірними темпами.

В таких умовах попит на криптовалюту стає все більше з кожним днем, тому люди задаються питанням, де можна купити Биткоин і інші монети? Насправді способів досить багато, але найбільш простим і найбільш зручним на сьогодні є сайти-обмінники.

Зміст:

 • Для чого потрібні обмінники криптовалют?
 • Як саме працюють обмінники?
 • Як вибрати якісний обмінник Биткоинов?
 • Швидкість обслуговування
 • Тривалість роботи
 • Наявність сайту-обмінника у великих моніторингах
 • Який обмінник вибрати в підсумку?
 • Як працює askoin.com?
 • Висновок
 • до змісту ↑

  Для чого потрібні обмінники криптовалют?

  Досить часто люди тримають свої грошові заощадження на банківських картах або на електронних рахунках, на зразок PayPal, Qiwi або WebMoney. А основною перевагою сервісів обміну або ж обмінників як раз і є те, що вони дозволяють людям без особливих зусиль придбати необхідну криптовалюту, використовуючи для цього переклади з звичних і зручних для них електронних гаманців або карт банку.

  Наприклад, кожен користувач може відвідати сайт і придбати конкретну кількість Биткоинов на ті кошти, що зберігаються на карті від Альфа Банку або Ощадбанку. Це дуже зручно, швидко і головне – вигідно. Так, весь цей нескладний процес не забере у вас більше 5-10 хвилин.

  Тобто обмінники допомагають тим людям, які не дуже розбираються у всіх тонкощах системи, що працює на основі блокчейн-технологій, приєднатися до широким можливостям світу цифрових валют, використовуючи для цього найбільш звичні і зрозумілі платіжні інструменти.

  Такі сервіси працюють дуже просто, а розібратися у функціоналі сайту по обміну можна за пару хвилин.

  до змісту ↑

  Як саме працюють обмінники?

  Сам процес взаємодії з обмінним сервісом зовсім не складний, але він все-таки вимагає деяких попередніх дій. Насамперед, якщо користувач бажає придбати певну кількість кріптовалюти, то йому необхідно завести відповідний гаманець, на який будуть перераховані куплені монети.

  Так, створити і зареєструвати гаманець можна на офіційному сайті цифровий валюти, яку збирається купити користувач або скористатися сторонніми ресурсами-гаманцями. Це забере не більше 10 хвилин, але це необхідно зробити, адже інакше взаємодія з обмінником буде неможливо.

  Після того, як ваш гаманець створений, можна заходити на обмінний сервіс та вводити ваші дані. Від користувача буде потрібно номер його рахунку або ж банківської картки, з якої будуть переведені кошти, і номер вашого криптовалютного гаманця, куди будуть вислані монети. Переклад відбудеться досить швидко, проте часом може відрізнятися в залежності від конкретного вибраного обмінника.

  Насправді швидкість здійснення переказу – це далеко не єдиний критерій оцінки якості таких ресурсів. Існують і інші не менш важливі фактори, про які варто поговорити більш детально. Це необхідно, щоб користувач міг вибрати саме той сайт, який пропонує дійсно найкращі умови для обміну кріптовалюти і можливості купити Биткоин.

  до змісту ↑

  Як вибрати якісний обмінник Биткоинов?

  Разом із зростанням популярності криптовалют збільшується і кількість всіляких сайтів, які дуже полегшують використання нового виду грошових коштів. На поточний момент їх настільки багато, що на ринку існує досить серйозна конкуренція, і кожен сайт по конкретних нюансів краще за інших. Але для звичайного користувача можна виділити ряд основних критеріїв, за якими слід вибирати обмінний сервіс для покупки Биткоинов та інших видів криптовалют. Основними критерії є наступні параметри.

  до змісту ↑

  Швидкість обслуговування

  Цей критерій передбачає не тільки швидкість роботи самого сайту, але і швидкість виконання переказів в цілому. Різні ресурси витрачають різний час на обробку заявок, на збір даних, вчинення перекладу і інше. Загалом, краще всього вибирати такий ресурс по обміну, який надає найбільш високу швидкість і де затрачається найменше часу від подачі заявки до безпосередньо надходження коштів на ваш рахунок.

  Причин для затримки може бути безліч. І далеко не завжди в цьому винен сам обмінник, можливо, причина в самій криптовалюте або платіжних системах. Таке буває досить часто, так як система все ще не зовсім стабільна, продовжує удосконалюватися і розвиватися. В цілому, користувачеві потрібно орієнтуватися на середній час обробки заявок на сайті, а не на єдиний невдалий випадок, якщо він все ж відбувся.

  до змісту ↑

  Тривалість роботи

  Багато хто користувачі вже давно засвоїли, що криптовалюта – це цифрове золото, і в цій сфері знаходиться величезна кількість грошей. Саме з цих причин цей ринок дуже привабливий для шахраїв, адже він ще не такий досконалий, як ринок традиційних державних валют.

  Так, недосвідчений користувач може легко потрапити на недобросовісний обмінний сервіс в гонитві за особливо вигідними умовами і барвистими обіцянками про надзвичайно привабливий обмін Биткоинов, тому, перш ніж здійснювати грошовий переказ, необхідно звернути увагу на репутацію даного сайту і на те, як довго він уже працює на ринку, уважно вивчити відгуки про ресурс. Не варто довіряти обмінним сайтів, про які неможливо знайти достатньо інформації, так як подібні проекти часто працюють не більше 1-2 тижнів, а їх клієнти в кінцевому підсумку залишаються без своїх грошей. Таким чином, тривалість роботи і репутація обмінника – це одні з найбільш важливих критеріїв оцінки якості та надійності ресурсу.

  до змісту ↑

  Наявність сайту-обмінника у великих моніторингах

  Існують спеціальні сервіси-моніторинги, які допомагають людям вибирати найбільш вигідні і перевірені обмінники на сьогодні. Такі сервіси не просто розміщують список найбільш популярних сайтів з обміну валют, але ще і аналізують інформацію про їх діяльність, отримують актуальні курси і велика кількість інших даних. Завдяки такому якісному аналізу якраз і робиться висновок про те, вигідно чи користувачу здійснювати обмін у даний момент часу на конкретному сайті, а також визначається надійність і репутація конкретного обмінника.

  Наприклад, одним з найбільш зручних таких моніторингів є Askoin.com. Він містить в собі інформацію про всіх великих обмінниках, що успішно і стабільно працюють, і надає користувачам відповідний рейтинг з репутацією і ступенем надійності сайту. На askoin.com можна вибрати обмінник, який буде оптимальний по співвідношенню швидкості, курсу та досвіду роботи для того, щоб вигідно купити Биткоин та інші кріптовалюти.

  Однак найважливіше в подібних моніторингах обмінників саме те, що вони надають інформацію лише про найбільш стабільних і перевірених сайтах. Якщо обмінника немає в рейтингу взагалі, і про нього не виходить знайти ніякої додаткової інформації в мережі, то з чималої частки ймовірності цей сайт створений шахраями.

  до змісту ↑

  Який обмінник вибрати в підсумку?

  Як ви вже зрозуміли з вищесказаного, зручніше всього вибирати обмінники на відповідному сайті-моніторингу, де вся основна робота по якісному відбору сайтів по обміну була вже зроблена за вас. Так, одним з найбільш зручних таких моніторингів як раз і є ресурс askoin.com, де ви завжди можете знайти найбільш вигідні курси і купити Биткоины в перевірених обмінниках.

  Askoin.com підійде як новачкам, так і досвідченим учасникам системи криптовалют. Він успішно працює на ринку вже не один день, має велику кількість активних і задоволених користувачів.

  Що стосується конкретних курсів цифрових монет, то тут не можна сказати однозначно. Вони постійно змінюються, тому точно вказати, чи вигідно саме зараз купувати певну криптовалюту чи ні, неможливо. Зате можна бути впевненим у тому, що на Askoin.com користувачеві завжди запропонують найбільш актуальний і вигідний курс обміну серед перевірених обмінників. В іншому ж, як ви розумієте, буде конкретна цифрова валюта зростати чи ні, залежить вже не від моніторингу або обмінників.

  до змісту ↑

  Як працює askoin.com?

  Більшість сайтів-моніторингів працюють за схожим принципом і їх відмінності можуть бути непомітні звичайному користувачеві. Що стосується Askoin, то зайшовши на цей сайт, людина відразу ж побачить приємний, зручний інтерфейс і інтуїтивно зрозумілий функціонал.

  Крім усього іншого, на сайті можна придбати саму швидкорослу і найнеобхіднішу в наш час криптовалюту – це Bitcoin. Сайт-моніторинг надає вам найбільш вигідний курс серед перевірених обмінних сервісів.

  Так, в лівій стороні сайту ви відразу ж можете вибрати необхідну дію, наприклад «Придбати BTC», потім вибрати відповідну валюту, вашу ЕПС, банківську картку або оплату готівкою, підібрати репутацію обмінників і вказати інші необхідні параметри. Після чого з правого боку сайту вам тут же будуть показані найбільш актуальні пропозиції по вашому запиту. Потім вам залишиться лише вибрати для себе відповідний сервіс для обміну.

  до змісту ↑

  Висновок

  Ще кілька років тому багато людей не вірили в кріптовалюти і впевнено віщували їм швидку загибель. Однак на сьогоднішній день чітко видно, що криптовалютный ринок украй затребуваний і активно розвивається найшвидшими темпами. Можна сміливо припускати, що в найближчі кілька років і навіть десятиліть цифрові валюти будуть розвиватися і займати все більш міцне місце в економічній системі. Саме тому, чим раніше почати їх купувати і користуватися, тим вигідніше виявляться ваші вкладення.

  Автор: Олексій Півень

  Це вам буде цікаво

  1 жовтня 23:29
  Як вигідно інвестувати кошти в криптовалюту? Інвестиції в цифрові активи
  Практично всі користувачі мережі вже чимало чули про інвестиції в криптовалюту і про Биткоине зокрема. Багато хто не тільки мають на своєму гаманці цифрові монети, але і активно використовують їх у різних торгових операціях. І вже тим більше не секрет, що за останній рік ціна 1 Bitcoin зросла більш ніж в 5 разів – з 750 до 4000 доларів! Так, якби ви всього 12 місяців тому купили 10 ВТС за 7500$, то вже сьогодні мали б прибуток з цієї інвестиції в 40 000$. Погодьтеся, що це досить…

  28 вересня 11:26
  Як забезпечити безпеку свого Биткоин-гаманця? Найбільш важливі рекомендації
  Забезпечення захисту свого криптовалютного гаманця є життєвою необхідністю кожного Биткоин-користувача. Навряд чи вас дуже здивує той факт, що сьогодні…

  25 вересня 22:08
  Що заважає вам заробляти на криптовалютах? 5 головних причин
  Чи відомо вам, що лише з початку 2017 року Биткоин подорожчав більш ніж на 200%, а ті інвестори, які вклали в нього гроші ще кілька років тому, вимірюють свій…
  22 вересня 20:49
  Як створити свою криптовалюту і зробити її успішною? Короткий посібник
  Ви ніколи не задавалися питанням про те, як створити свою криптовалюту? І дійсно, адже сьогодні кожна людина при наявності комп’ютера та доступу до інтернету…
  21 вересня 22:46
  7 найпоширеніших способів розкрадання кріптовалюти. Як уберегти свої активи?
  Головними достоїнствами кріптовалюти є її децентралізація і анонімність. Але з цих же причин Биткоин та інші цифрові валюти вельми привабливі для…
  20 вересня 20:20
  Що таке Bounty (Баунті) кампанія? Як отримати криптовалюту безкоштовно?
  Як відомо, сфера криптовалют буквально з кожним днем стрімко розвивається все більше і більше. Не дивно, що в зв’язку з цим виникає чимала кількість…