Майже кожен має в своєму гаманці кредитку, але не всі розбираються в типах карток та особливості їх обслуговування.

Пропонуємо дізнатися кредитні картки, які існують, в чому їх відмінності між собою, на що звернути увагу при виборі кредитки.


Зміст:

 • Основні типи кредитних карт
 • Види кредитних карт
 • Платіжна система
 • Можливості кредитних карт
 • За типом кредитного ліміту
 • Підбір кращих пропозицій за кредитними картками
 • до змісту ↑

  Основні типи кредитних карт

  Кредитні картки можна класифікувати за кількома параметрами: увазі, використовуваної платіжній системі, основним можливостям, типу кредитного ліміту.

  до змісту ↑

  Види кредитних карт

  Магнітні. Найбільш розповсюджений вид кредитних карт. На пластик наноситься спеціальна магнітна смуга, що містить основну інформацію по кредитці. Через магнітну смугу передаються дані, необхідні для розрахунків через термінали, банкомати і т. д.

  Чіпові. В карту імплантується спеціальний чіп з мікропроцесором. Картки такого виду володіють кращим захистом від злому і крадіжки даних. На чіпі зберігається більше інформації про кредитки, ніж на магнітних картах.

  до змісту ↑

  Платіжна система

  Локальні. Кредитки, створені на локальній платіжній системі, можуть використовуватися в банкоматах і терміналах, які обслуговуються банком-емітентом. Такий пластик можна використовувати лише всередині країни.

  Міжнародні. Якщо використовується міжнародна платіжна система, кредитка підходить для розрахунків у різних країнах. Для поїздки закордон треба оформляти саме міжнародну картку. Такі кредитки дорожче в обслуговуванні, ніж локальні.

  до змісту ↑

  Можливості кредитних карт

  Стандартні. Кредитки цього типу мають стандартний набір функцій, які підключаються автоматично при оформленні картки. Такий «пластик» зручно використовувати для розрахунку в супермаркетах, магазинах, для оплати послуг через термінали і банкомати, здійснення платежів в інтернеті.

  Золоті. Це картки VIP-класу. Крім стандартних функцій вони мають додаткові можливості. Наприклад, послуги замовлення таксі, інформаційної підтримки. Володар золотої кредитки отримує додаткові привілеї в обслуговуванні, спеціальні пропозиції і бонуси.

  Платинові. Це самі привілейовані кредитки, що підкреслюють високий статус власника і відкривають додаткові можливості (сервіси, послуги).

  Кобрендингові. Дають можливість користуватися різноманітними знижками та бонусами, брати участь в акціях, що проводяться компаніями, які значаться у списку партнерів банку. З такими кредитками можна накопичувати бали, які в подальшому використовуються для оплати покупок.

  до змісту ↑

  За типом кредитного ліміту

  Стандартний ліміт. Ліміт встановлюється при видачі картки і не підлягає зміні.

  Диференційований ліміт. Розмір ліміту може змінюватися в залежності від доходів позичальника, його кредитної історії, зайнятості, рівня надійності.

  Персональний ліміт. Кредитні карти з персональним лімітом видаються в індивідуальному порядку після розгляду заяви позичальника.

  Враховуючи особливості кредиток різного типу, ви зможете підібрати для себе той варіант, який дасть необхідні переваги.

  до змісту ↑

  Підбір кращих пропозицій за кредитними картками

  За допомогою цього сервісу ви можете безкоштовно підібрати найкращі пропозиції по кредитних карт, кредитів або мікропозик. Все просто, в онлайн режимі, тільки дотримуйтесь інструкцій.

  Натискаючи кнопку «Оформити», ви приймаєте угоду і підтверджуєте, що ознайомлені і згодні з політикою конфіденційності даного сайту.

  Автор: Оксана Волгіна

  Це вам буде цікаво

  22 лютого 16:42
  Як отримати онлайн-кредит на Ківі-гаманець?
  Багато хто вже встигли оцінити зручність і доступність електронних платіжних систем. При наявності електронного гаманця та необхідної суми ви легко можете оплачувати товари в інтернет-магазинах, комунальні послуги, навчання, стільниковий зв’язок і т. д. Крім цього, за допомогою платіжних систем можна отримати онлайн-кредит. Для цього потрібно обрати відповідний варіант запозичення і оформити заявку. Онлайн-кредит на Ківі-Ківі гаманець (Qiwi) є однією з трьох найбільш популярних платіжних…

  13 грудня 18:55
  Що робити, якщо у вас є кредит в закритому банку: платити чи не платити?
  Багато громадян, які взяли кредит в банку, який потім закрився, вважають, що відтепер можуть не виплачувати борг, так як вимагати з них гроші тепер нікому. Це не…

  8 грудня 11:27
  На що звернути увагу, підписуючи кредитний договір банку?
  Близько третини громадян рано чи пізно стикаються з необхідністю звернення в банк за кредитом, у зв’язку з цим слід вміти розбиратися в положеннях, які містить…
  28 листопада 13:07
  Що буде з кредитом, якщо позичальник помер?
  Не всі знають, що очікує кредит, якщо сталося так, що позичальник помер, не розплатившись за нього. Майже завжди борг залишається на совісті родичів позичальника…
  25 листопада 15:08
  Як банки і колектори ведуть пошук боржників, які від них ховаються?
  Громадяни, які потрапляли в ситуації нездатності виплати боргу, знають, що пошук боржників банків і колекторським агентствам вдається дуже добре, навіть незважаючи на всі…
  12 листопада 18:57
  Чорний список боржників: хто в нього потрапляє, і як з нього вибратися
  Не завжди банківський кредит вдається сплатити своєчасно, в такому випадку клієнт може потрапити в чорний список боржників банку. Цей статус клієнт отримує не тільки…