Кредитна карта з процесу оформлення аналогічна споживчим кредитом. Відмінність полягає в тому, що позика на карті є відновлюваною. Перед тим, як схвалити видачу кредитної картки, банки оцінюють позичальників за стандартним принципом: рівень доходу, стаж роботи, наявність відкритих кредитів і кредитна історія клієнта. Існує можливість отримати кредитну карту без перевірки кредитної історії?

Зміст:

 • Способи взаємодії банку з БКІ
 • Як отримати кредитну картку з негативною кредитною історією?
 • Які показники псують кредитну історію?
 • Як отримати картку з поганою кредитною історією?
 • Кращі пропозиції по кредитних картах
 • до змісту ↑

  Способи взаємодії банку з БКІ

  Кредитний фахівець відправляє запит в БКІ по кожному клієнту. Без інформації з бюро кредитних історій рішення по кредиту не приймається. Банк-кредитор зацікавлений у порядних, платоспроможних позичальників. Саме БКІ дозволяє виявити неблагонадійних громадян, які звикли регулярно виходити на прострочення. Якщо кредитна історія виявиться негативною, то банк, швидше за все, відмовить.

  до змісту ↑

  Як отримати кредитну картку з негативною кредитною історією?

  Очевидно, що при бажанні клієнта обійтися без перевірок досьє, йому є що приховувати. Оскільки отримати кредитну карту без перевірки кредитної історії вкрай складно, рекомендується слідувати іншим шляхом. Клієнтові потрібно надіслати запити в різні банки. Бажано в кілька.

  Кредитна політика кожної кредитної організації відрізняється. Рівень вимог до кількості прострочень і діючих кредитів в досьє теж різний. Варто сподіватися, що який-небудь з банків закриє очі на порушення і схвалить видачу карти.

  до змісту ↑

  Які показники псують кредитну історію?

  Кредитори аналізують досьє позичальника, виходячи з трьох позицій:

 • Незначні порушення у вигляді прострочень до 30-ти днів. Клієнт закривав прострочення разом з нарахованими штрафними санкціями, або на момент розгляду кредит закритий повністю. Претендувати на отримання картки при таких умовах цілком допустимо.
 • Наявність тривалих прострочень терміном до 90 днів, але заборгованість на поточний момент закрита. Кредитор не має претензій до позичальника. Якщо клієнт дозволяє собі допускати тривалі прострочення, це характеризує його не з кращого боку. Банк поставиться до такого громадянину з підозрою. Ймовірність схвалення сумнівна.
 • Розгляд питання про погашення боргу в суді. Банк навряд чи погодиться співпрацювати з клієнтом.
 • до змісту ↑

  Як отримати картку з поганою кредитною історією?

  Для отримання картки з негативним досьє рекомендується звертатися в банк, який вимагає повний пакет документів. Надавши їх, банк переконається, що ризик неповернення грошей не занадто великий. Заповнення анкети через офіційні сайти і відправка декільком кредиторам також ефективна.

  Якщо банк схвалив карту, але з невеликим лімітом, не варто відмовлятися. Головне для позичальника в цій ситуації – показати себе з кращого боку: вчасно платити, не допускати прострочень. Поступово кредитна історія покращиться, і можна буде претендувати на більший ліміт. Але отримати кредитну карту без перевірки кредитної історії навряд чи можливо.

  Автор: Ніна Кірова

  до змісту ↑

  Кращі пропозиції по кредитних картах

  За допомогою цього сервісу ви можете безкоштовно підібрати найкращі пропозиції по кредитних карт, кредитів або мікропозик. Все просто, в онлайн режимі, тільки дотримуйтесь інструкцій.

  Натискаючи кнопку «Оформити», ви приймаєте угоду і підтверджуєте, що ознайомлені і згодні з політикою конфіденційності даного сайту.

  Це вам буде цікаво

  31 травня 14:52
  Як позбутися від кредитів і вибратися з боргової ями?
  Все більше громадян задаються питанням про те, як позбавитися від кредитів. Кількість чинних кредитних договорів на душу населення просто зашкалює, так і криза наклала свій відбиток. Якщо раніше громадянин міг спокійно виплачувати 3-5 позик одночасно, то тепер це стало більш проблематичним. Доходи не ростуть, а видаткова частина бюджету постійно збільшується. Ось і доводиться шукати вихід із ситуації. Чи можна позбутися від кредитних боргів? По ідеї, позбутися тягаря…

  7 травня 18:39
  Як себе вести, якщо вам дзвонять з банку з приводу простроченого кредиту?
  Якщо ви зробили прострочення за кредитом, то не треба думати, що банк махне на борг рукою. Навіть якщо йдеться про зовсім невелику суму кредиту, банк все одно почне…

  8 квітня 16:07
  Як правильно себе вести, якщо банк подав в суд за кредитом?
  Рано чи пізно прострочений кредит призводить до одного – банк подає в суд за кредитом. Це його законне право, яке відбите в кредитному договорі, підписаному…
  29 березня 12:46
  Що робити, якщо вас наполегливо вимагають повернути чужий кредит?
  Кількість чинних кредитних договорів просто величезна, і серед них є маса проблемних позик, які банки всіма способами намагаються повернути. Ситуації, коли з…
  22 березня 14:34
  Як купити машину в кредит без внеску? Розглянемо реальні можливості
  Надання цільового кредиту на придбання автомобіля стандартно передбачає внесення певного розміру початкового внеску, який зазвичай складає…
  16 березня 14:16
  Як користуватися мультивалютного картою? Її особливості, функції та переваги
  Кредитні організації пропонують клієнтам скористатися пропозицією щодо придбання мультивалютної картки. Вважається, що даний платіжний інструмент зручний у…