У житті багатьох людей поняття ” робота та вільний час часто є протилежними. Так, той же бухгалтер лише після виконання свого робочого графіка може повернутися додому і зайнятися улюбленою садівництвом, а, приміром лікар, тільки по закінченні трудового дня нарешті здатний знайти час для рукоділля або вишивки. Але існують хобі, що приносять дохід багатьом людям вже сьогодні.

Ваші захоплення цілком реально не тільки перетворити в додаткове джерело прибутку, але і зробити з нього прибутковий бізнес. Якщо ви бажаєте займатися улюбленою справою і отримувати від цього не тільки задоволення, але й гроші, то варто задуматися, яке хобі вам у цьому допоможе.

Зміст:

 • Спорт
 • Фотографія
 • Ручна робота (хендмейд)
 • Мода
 • Кулінарія
 • Колекціонування
 • Садівництво
 • до змісту ↑

  Спорт

  Якщо ви фанат здорового способу життя, постійно стежите за своїм раціоном і не пропускаєте жодного тренування, то, можливо, вам варто зайнятися тренерською діяльністю. Багато фітнес-центри і спорт зали постійно потрібні інструктори для проведення групових та персональних тренувань. А набравшись досвіду, ви цілком можете відкрити свою власну студію.

  до змісту ↑

  Фотографія

  Вже в часи появи перших фотоапаратів виникло чимала кількість людей, які захопилися фотографією. А зараз в еру цифрових технологій не робить різні фото лише самий ледачий. До того ж послуги досвідченого фотографа завжди актуальні. Навряд чи варто нагадувати, що практично жоден захід і вже тим більше свято не обходяться без фотосесії.

  На самому початку кар’єри цілком реально виконувати і безкоштовні замовлення для ваших друзів та знайомих, а коли у вас накопичиться певна кількість гідних робіт, можна буде розраховувати і на високооплачувані проекти, які незабаром перетворяться в хобі, що приносить дохід.

  Amlab — відеокурси для розвитку творчості і професіоналізму: фото, відео, візаж, ілюстрація і малюнок.

  до змісту ↑

  Ручна робота (хендмейд)

  Сьогодні, коли ринок переповнений найрізноманітнішими зразками одягу китайського виробництва, потреба в речах ручної роботи є особливо актуальною. Навряд чи який-небудь людина відмовиться від ексклюзивного шарфа, зробленого за його побажанням, або ж елегантного теплого светра. Але крім в’язання дуже затребувані також і вироби з солоного тексту й випалені полум’ям картини, які будуть раді придбати у вас практично в будь-якому відділі сувенірів.

  до змісту ↑

  Мода

  Якщо ж ви великий любитель або ж любителька моди, постійно стежте за всіма новинами з цієї області, а також маєте своє почуття стилю, то на цьому захопленні можна цілком непогано заробляти. Так, реально почати з пошиття одягу та організувати у себе вдома міні-ательє з примірочних залом, в який будуть приходити ваші клієнти. Але якщо ви не бажаєте займатися виготовленням одягу, то можна писати статті для модних журналів або ж стати персональним стилістом або іміджмейкером для відомих людей.

  до змісту ↑

  Кулінарія

  Напевно серед ваших друзів чи знайомих знайдеться хоч одна людина, яка вміє і любить смачно готувати. А якщо у вас самих виходить робити незвичайні і оригінальні, кондитерські або ж просто борошняні вироби, то цілком можна організувати офіційне приватне виробництво з виготовлення домашньої випічки. До того ж з добрими кулінарами часто співпрацюють не тільки приватні клієнти, але і великі підприємства, кафе і ресторани.

  КремТорт — онлайн-школа, яка навчить користувачів усіх видів тортів, десертів і випічки. Після реєстрації — 3 онлайн-уроку безкоштовно!

  до змісту ↑

  Колекціонування

  Багато людей дуже люблять збирати і колекціонувати різні речі. Причому не тільки в період дитинства, а й у цілком зрілі роки. Звичайно, навряд чи хтось зацікавиться зборами календариків або старих обгорток від цукерок, а ось рідкісні грошові купюри, старовинні монети та марки цілком можуть коштувати пристойну суму. Такі речі можна здавати в антикварні магазини або ж шукати потенційних покупців через інтернет. До того ж можна поступити на факультет мистецтвознавства і стати вже не аматором, а працювати на відповідній посаді консультанта, що дозволить вам знайти хобі, яке приносить дохід вже сьогодні.

  до змісту ↑

  Садівництво

  Вже давно минули ті часи, коли ледь не кожен другий чоловік був змушений щодня обробляти землю і саджати насіння, щоб не померти з голоду. Сьогодні ви можете придбати найрізноманітніші фрукти і овочі в будь-якому продуктовому магазині. Але при цьому завжди будуть люди, для яких садівництво є найкращим відпочинком.

  Якщо ви належите до числа великих любителів городу, то на вашому захопленні можна отримувати відчутний дохід. Так, вирощені плоди коштують як мінімум у 10-15 разів дорожче, ніж їх саджанці та насіння. Можливо, ви здивуєтеся, але існує безліч людей, які зробили на розсаді великі гроші.

  В якості висновку можна сказати, що при належному підході реально організувати хобі, яке приносить дохід практично від будь-якої справи, особливо якщо воно дійсно вам подобається і ви серйозно ставитеся до своєї діяльності. Успіхів!

  Автор: Олексій Півень

  Це вам буде цікаво

  5 листопада 16:20
  Чи вважається день звільнення останнім робочим днем?
  Сьогодні багато працівників незалежно від їх професії і місця зайнятості часто не можуть зрозуміти, чи є день звільнення останнім робочим днем на поточній посаді. На перший погляд це питання здається незначним. Однак є ціла маса важливих нюансів, незнання яких може істотно ускладнити процес звільнення. А щоб зрозуміти, як зробити все правильно і грамотно, читайте далі. Чи вважається дата звільнення днем роботи? Природно, головним дороговказом у вирішенні даного…

  2 листопада 15:08
  Як заробити в декреті: зручні і реальні варіанти
  Фінансові труднощі супроводжують поява першої дитини у багатьох сім’ях. А так як молода мама змушена тимчасово відмовитися від постійної роботи, є сенс знайти…

  30 серпня 10:15
  Партнерські програми електронних платіжних систем (гаманців)
  У цій статті розглянуто партнерські програми електронних платіжних систем (ЕПС) з оплатою відсотками від комісії з операцій або фіксованими сумами за дії…
  22 квітня 22:52
  Як влаштуватися на роботу водієм таксі: кращі варіанти
  В наш час знайти прибуткову роботу не так вже й просто. Але якщо ви завзятий автолюбитель або хочете ним бути, для вас є хороший варіант – робота водієм таксі від…
  10 квітня 16:19
  Віддалена робота в Тінькофф Банку на дому
  Тінькофф – найбільший онлайн банк нашої країни, що швидко розвивається, з хорошими рейтингами зарубіжних агентств. Існує з 2006 року, створений на базі Хилмашбанка,…
  21 лютого 14:16
  10 варіантів заробітку в мережі інтернет для школяра
  Існує величезна кількість способів заробітку за допомогою всесвітньої інформаційної мережі. Основним плюсом в цьому випадку є те, що виконувати роботу може…