Бінарні опціони — це доступний фінансовий інструмент, який став для жителів СНД однією з небагатьох інвестиційних альтернатив, які можна протиставити низькодохідним банківськими вкладами. Будь-який бажаючий може зареєструватися, відкрити торгівельний рахунок і всього за кілька годин отримати такий прибуток, яку місцеві банки не в змозі виплатити за календарний рік.

Проблема в тому, що більшість трейдерів не розуміють суті заробітку на бінарних опціонах. Вони дивляться презентаційні відео, проводять кілька пробних угод, отримують випадковий виграш і відразу ж переходять на торгівлю з реальними грошима. Новачків настільки захоплює процес, що вони не бажають вивчати біржову теорію і вибирати стратегію за допомогою тестування на демо-рахунку. Ситуація ускладнюється, коли користувач бездумно використовує бонус і в результаті не може забрати вкладені кошти.

Якщо ви довіритеся досвіду експертів і прислухатися до рекомендацій, які будуть опубліковані далі, то зможете без ілюзій поглянути на бінарну торгівлю і уникнути багатьох прикрих збитків. Ми відразу попереджаємо: на бінарних опціонах заробити вийде не у кожного. Тому, якщо ви готові ризикнути, то ми з радістю вам допоможемо.

З сьогоднішньої статті ви дізнаєтеся:

 • навіщо вибирати надійного бінарного брокера;
 • як знайти власну торговельну стратегію;
 • в яких випадках можна використовувати брокерські бонуси.

Приблизно 80% новачків втрачають свій перший депозит протягом першої торгової тижня. Якщо не хочете приєднатися до більшості – зосередьтеся на навчанні і вивчіть до кінця весь запропонований матеріал.

Зміст:

 • Підберіть надійного бінарного брокера
 • Пройдіть повноцінне навчання
 • Розробіть якісну стратегію
 • Навчіться заробляти на демо-рахунку
 • Складіть систему ризик-менеджменту
 • Грамотно використовуйте брокерські бонуси
 • Ведіть себе як професіонал
 • Висновок
 • до змісту ↑

  Підберіть надійного бінарного брокера

  У 2013 році на російському брокерському ринку з’явилася компанія Vospari. Протягом двох років ця фірма стабільно працювала та сплачувала клієнтам всю покладену прибуток. У 2015 році все різко змінилося. До 2017 року компанія Vospari настільки впустила свою репутацію, що змушена була закритися і змінити назву. Тепер це бренд CT-Trade.

  Головна неприємність в тому, що ніхто з ошуканих трейдерів не зміг повернути свої гроші:

  • публічна брокерська оферта давала фірмі законне право не розплачуватися зі своїми вкладниками;
  • альтернативних способів захисту своїх інтересів у клієнтів не було, оскільки компанія працювала без ліцензії.

  Якщо ви не хочете подарувати свій депозит шахраям – прочитайте тут про те, як не потрапити до шахраїв бінарних опціонів. У ній докладно розповідається, як захиститися від CT-Trade та інших подібних фірм.

  до змісту ↑

  Пройдіть повноцінне навчання

  Практично всі великі брокери виділяють на своїх сайтах окремий розділ, який дозволяє ознайомитися з усіма технічними нюансами заробітку на бінарних опціонах. Коли ази бінарного трейдингу будуть успішно освоєні, – переходьте до вивчення біржових закономірностей, які можна визначити за допомогою технічного аналізу.

  У завершальній фазі зверніть увагу на нюанси, які приховані у всіх біржових процесах: починаючи від вибору таймфрейма, а закінчуючи характером обраного торгового активу. Щоб у всьому розібратися – почніть читати спеціальну літературу.

  до змісту ↑

  Розробіть якісну стратегію

  Всі діючі системи можна розділити на дві великі групи: класичні і мартингейловские.

  КлассическиеМартингейловские
  Дозволяють заробляти за рахунок того, що кількість прибуткових угод більше збиткових (від 60% і вище). Прибуток формується за рахунок використання всього наявного капіталу. Кожна збиткова угода перекриваються подальшої ставкою, зробленої в збільшеному розмірі.

  Якщо ви хочете бути успішним трейдерам – зосередьтеся на розробці класичної стратегії. Мартингейловские системи тільки в теорії ефективні. Насправді їх використання призводить до втрати торгового рахунку.

  до змісту ↑

  Навчіться заробляти на демо-рахунку

  Коли ви підібрали стратегію і візуально оцінили її можливості — відкривайте демо-рахунок у будь-якого вподобаного брокера. Поставте собі просту задачу: за один місяць збільшити торговий баланс хоча б на 1 $. Якщо проблем не виникне — повторіть процедуру ще двічі.

  Якщо ваша стратегії три місяці поспіль приносила вам гроші (в будь-якій кількості), то ви все робите правильно. У цьому випадку можете перемикатися на реальний депозит. Однак, якщо хоч один з місяців виявився збитковим, то весь експеримент доведеться починати заново. Не починайте торгувати до того моменту, поки надходження прибутку не стануть стабільними.

  до змісту ↑

  Складіть систему ризик-менеджменту

  Маніменеджмент — це система управління ризиками. Вона включає в себе три обов’язкових аспекти:

  • граничний рівень ризику в одній ставки (норма 1-3% від суми депозиту);
  • денна кількість збиткових угод, після яких трейдер при будь-яких обставин повинен припинити торгівлю (дозволяє зберегти депозит від розорення);
  • денна кількість прибуткових угод, після яких користувач повинен припинити торгувати (захищає трейдера від надлишкового числа позитивних емоцій).

  У кожного трейдера свій прийнятний рівень ризику. Його потрібно попередньо розрахувати, зафіксувати і завжди тримати під контролем.

  до змісту ↑

  Грамотно використовуйте брокерські бонуси

  Бонус — це маркетингова принада, за рахунок якої всі брокери збільшують число своїх клієнтів. З допомогою бонусів в компанії вирішуються дві стратегічні задачі:

  • вони стимулюють трейдерів поповнити рахунок на велику суму;
  • вони роблять так, щоб гроші максимально довго числилися на балансі бінарного брокера.

  Кожен бонус видається на основі якихось обов’язкових правил. У більшості випадків вони не вигідні трейдеру, який бажає інвестувати на короткий термін. Тому, щоб грамотно використовувати бонуси – уважно вивчайте умови їх надання та порівнюйте їх зі своїми інтересами.

  до змісту ↑

  Ведіть себе як професіонал

  Уявіть стіну, на яку тільки що завдали густий шар свіжої фарби. Ви берете стілець, сідайте навпроти цієї стіни і спостерігаєте за тим, як сохне фарба. Приблизно так можна описати емоційний стан професійного трейдера, яким вдається успішно заробляти на бінарних опціонах.

  У новачків все по-іншому. Вони сприймають бінарні опціони як черговий азартної гри, тому нездатні контролювати маніменеджмент і дотримуватися правил своєї ж стратегії. В результаті все закінчується однаково: професіонали заробляють, а емоційні новачки програють.

  до змісту ↑

  Висновок

  Якщо ви не хочете швидко втратити свої кошти, то дотримуйтесь наступних рекомендацій:

  • ретельно вибирайте брокерську компанію;
  • не приступайте до торгів до того моменту, поки не познайомитеся з основами біржової торгівлі;
  • розробите індивідуальну стратегію;
  • попрацюйте з демо-рахунком;
  • навчіться контролювати ризик у кожній ставці.

  У бінарних опціонів немає нічого спільного з азартною грою. Поки ви не почнете думати – трейдингу вам не місце. Краще не витрачайте даремно свій час і кошти.

  Це вам буде цікаво

  28 липня 16:47
  Огляд криптовалютной біржі BitFlip.cc
  Кожен активний користувач мережі інтернет вже давно помітив, наскільки швидко за останні 2-3 роки зріс інтерес до різних криптовалютам. Так, курс вже всесвітньо відомого Биткоина ще з середини квітня 2017 року всього за два місяці збільшився з 1240 до 3000 доларів, і на даний момент закріпився на позначці в 2340$. Ціна не менш відомого Ethereum за останні 3 місяці з 49 доларів збільшилася до 220$, а «срібло» криптовалютного світу, тобто Litecoin, за ті ж 90 останніх днів…

  27 липня 21:14
  Чи потрібно сплачувати податок з продажу акцій? Основи оподаткування громадян, які інвестують в акції
  Сплата податків з продажу акцій – питання, що враховують не всі початківці інвестори. Однак це дуже важливий аспект, що вимагає особливої уваги. Знаючи…

  25 червня 14:07
  Піраміда МММ: історія виникнення і зникнення
  Особистість Сергія Мавроді та ідеї, висловлені ним, до цих пір викликають чималий інтерес. Сприяла такої популярності піраміда МММ, колишня на піку популярності…
  23 червня 21:10
  eToro – спілкуємося, вчимося, торгуємо і заробляємо на досвіді інших
  Прогрес породжує нові форми взаємодії. Добрався він і до фінансової ніші. Тепер на фондових ринках торгують через платформи, що володіють ознаками брокера і…
  5 червня, 13:10
  Вклади в МФО: особливості та ризики розміщення коштів під високі відсотки
  Можливості отримати прибуток без будь-яких ризиків немає. Чим вище прибуток, тим більше людина ризикує все втратити в ряді непередбачених ситуацій. Є багато методів…
  23 травня 19:58
  Куди вкласти гроші під відсотки? Актуальні методи
  В кризу важко зберегти гроші в цілості, і тим більше заробити на вкладах. Перед тим як вкласти гроші під відсотки, потрібно уважно вивчити доступні…