У статті розберемо тарифи росбанка для іп і тов в 2020 році. Ми підготували для вас таблицю з тарифними планами, умови відкриття рахунків для підприємців та юр. Осіб, а також ви дізнаєтеся вартість додаткових послуг рко для бізнесу.

Про банк

За версією журналу форбс, росбанк-один з трьох найнадійніших банків на російському фінансовому ринку. На сьогоднішній день серед його корпоративних клієнтів понад 77 тисяч представників малого та середнього бізнесу.

Офіційний сайт росбанку

Тарифи на рко в росбанку для іп і тов


Відкрити рахунок в росбанку

плюси рко в росбанке:

 • на всіх пакетах послуг рахунки відкривають безкоштовно.
 • 6 місяців обслуговування на тарифному плані “білий” без щомісячної плати.
 • підключення та обслуговування системи “клієнт-банк” – 0 руб.
 • 6 безпроцентні внутрішньобанківські та вхідні перекази.

 • перерахування до 150 000 рублів на рахунки фіз.осіб без комісії.
 • безкоштовне зарахування готівки на»карту pro”.
 • бонус за програмою “приведи друга” – один місяць безкоштовного обслуговування рахунку.

Розрахунковий рахунок для іп в росбанку

У банку є недорогий тариф рко для підприємців – “білий”. У вартість обслуговування включено відкриття рахунку і 3 платіжки. На пакеті послуг ви зможете безкоштовно оплачувати податки і перераховувати кошти іншим клієнтам росбанка.

А також ви можете відкрити рахунок для іп на тп “червоний” і безкоштовно відправляти 15 платежів на місяць. При перевищенні ліміту комісія за міжбанківський переказ буде 35 рублів.

Для укладення договору на розрахунково-касове обслуговування потрібен тільки паспорт.

Відкрити рахунок іп в росбанку

Розрахунковий рахунок для тов в росбанку

Для юридичних осіб банк підключає тарифний план “чорний”. На ньому ви зможете безкоштовно відправляти до 40 міжбанківських платежів щомісяця, а при перевищенні ліміту перераховувати гроші з комісією в 35 рублів. На даному тарифі немає абонентської плати за смс-сервіс.

Найдорожчий пакет послуг “платиновий” відкривають для великих підприємств. На ньому для вас будуть безкоштовними 120 платіжок, корпоративна карта і sms-повідомлення про операції по рахунку.

щоб відкрити розрахунковий рахунок в росбанку для тов, необхідно надати:

 • статут.
 • 6. Паспорт гендиректора та розпорядчий акт про його призначення.

 • накази на інших співробітників, що мають доступ до рахунку.

Відкрити рахунок тов в росбанку

Як відкрити розрахунковий рахунок в росбанку

 1. перейдіть на сайт банку.
 2. залиште онлайн-заявку.
 3. дочекайтеся дзвінка менеджера.
 4. можна користуватися рахунком.

Далі потрібно зустрітися з менеджером банку, щоб підписати договір, отримати весь пакет документів, бізнес-карту і т.д. Співробітник банку сам приїде в будь-яке зручне вам місце.

Подати онлайн-заявку

Послуги росбанка для юридичних осіб та іп

інтернет-банк

Для управління рахунком ви можете користуватися веб-версією або клієнт-банком. У першому випадку операції підтверджуються смс-кодом, у другому – за допомогою usb-токена. Через особистий кабінет можна переглядати актуальну інформацію по всіх ваших рахунках і юр. Особам, історію платежів і надходжень, відправляти перекази контрагентам, оплачувати податки і т. Д.

опції онлайн-банку:

 • шаблони і дублювання платіжних доручень.
 • виписка у форматі 1c, xls, pdf.
 • відправка відомості для зарахування зарплати.
 • обмін повідомленнями та файлами з банком.
 • інтеграція з бухгалтерськими програмами.

У росбанка є мобільна версія інтернет-банку. У сервісі ви можете відстежувати стан рахунку, шукати платежі за датою, одержувачу, відправляти реквізити через месенджери і отримувати виписки.

Відкрити рахунок в росбанку

Переваги зарплатного проекту росбанку:

  6. Кожну компанію супроводжує персональний консультант.
 • для персоналу оформляють карти з кешбек (до 10%) і відсотками на залишок (до 8%).
 • у банкоматах партнерської мережі можна отримувати готівку без комісії.
 • 6.для учасників зарплатного проекту діють спеціальні умови за кредитами банку.

 • керівнику організації видають преміальну карту visa signature з бонусами від платіжної системи (страховка, travel-бали, дод.картки).

еквайринг

У росбанку ви можете орендувати пос-термінали або купити їх в розстрочку на 3 місяці. Обладнання безкоштовно встановлять в торговій точці і проведуть навчання для персоналу. Ваші клієнти зможуть розплачуватися картами світ, віза, мастеркард і смартфонами.

Умови по еквайрингу

Ставка по еквайрингу
1,8% при обороті від 999 руб.

Мінімальний розмір виручки
300 руб.

Оренда pos-терміналу
999 руб.

Підключення обладнання
Безкоштовно

Відкрити рахунок в росбанку

бізнес-карти

У росбанку ви можете оформити корпоративну карту visa/mastercard business в рублях, доларах, євро. Розплачуватися нею можна в рф і за її межами. На одну компанію випускають до 3 карт. Річна вартість обслуговування – 1490 руб.по кожній встановлюються індивідуальні ліміти на покупки і зняття грошей. Відстежувати витрати можна через інтернет-банк.

Карта прив’язана до розрахункового рахунку. поповнити баланс можна готівкою через банкомат (без комісії). Бізнес-карта також використовується для інкасації.

За програмою “бізнес-бонус” від мастеркард нараховуються бали за покупки, якими можна оплачувати товари і послуги компаній-партнерів: інтернет-просування і рекламу, офісне приладдя, квитки, готелі та ін.

кредити

Росбанк оформляє овердрафт, разовий кредит або кредитну лінію. Кошти видаються на покупку майна, інвестиції, погашення кредиту, отриманого в сторонньому банку. Ліміт кредитування – 100 мільйонів рублів. ви також можете оформити мікропозику для бізнесу. Суму до 3 млн руб. Можна отримати під 16,9% на термін до 12 місяців.


Відкрити рахунок в росбанку

факторинг

Банк пропонує послуги факторингу для постачальників і покупців:

 • з регресом і без нього.
 • реверсивний.
 • агентський.
 • експортний та імпортний.

лізинг

Через росбанк ви можете купити в лізинг автомобілі російських і зарубіжних виробників, обладнання, спецтехніку. Умови узгоджуються в індивідуальному порядку. Мінімальний аванс-15%. На офіційному сайті росбанк-лізинг є онлайн-калькулятор, через електронну форму ви можете запросити розрахунок.

банківські гарантії

Росбанк видає банківські гарантії в рублях і валюті для учасників торгів, тендерів, аукціонів. Забезпеченням може бути нерухомість, обладнання, транспорт.

депозити

У росбанку ви можете відкрити депозит в рублях і доларах з виплатою відсотків щомісяця, раз на квартал або в кінці терміну. Вклади можна поповнювати, продовжувати або закрити достроково.

валютний рахунок і валютний контроль

Послуги банку для учасників зед:

 • безкоштовна постановка контракту на облік.
 • експертиза договору на відповідність вимогам законодавства.
 • перевірка звітної документації та виправлення помилок в спд.
 • 6 проведення розрахунків між російським і зарубіжним контрагентами.

 • консультування на всіх етапах зовнішньоторговельної угоди.

В особистому кабінеті є шаблони документів, тому ви можете швидко заповнити форми звітності і відправити їх на перевірку в банк в електронному вигляді. Ставка по валютному контролю – від 0,05%.

спеціальний рахунок

Росбанк уповноважений відкривати спеціальні рахунки для учасників держзакупівель в рамках 44-фз, 223-фз. Банк співпрацює з операторами всіх електронних майданчиків і самостійно повідомляє етп про реєстрацію спецрахунку. Для вас будуть безкоштовними відкриття та ведення рахунку. На час конкурсу кошти блокуються без комісії.

Відкрити рахунок в росбанку