З метою залучення клієнтів банки підключають до кредитних карток різні опції, одна з яких — кэшбэк. Вона дає можливість повертати назад на рахунок частину витрачених безготівково коштів.

Пропозицій такого типу на ринку предостатньо, але є банки, в яких кредитна карта з кэшбэком несе найбільшу вигоду.

Зміст:

 • Що потрібно знати про кэшбэке за кредитними картками
 • В яких банках можна оформити кращу кредитну карту з кэшбэком
 • Мультикарта ВТБ
 • Карта Тінькофф Платинум
 • Альфа Банк Саѕһ Back
 • до змісту ↑

  Що потрібно знати про кэшбэке за кредитними картками

  Це корисна опція, але перш ніж почати нею користуватися, потрібно обов’язково вивчити умови обслуговуючого банку. Вас повинні цікавити наступні моменти:

  • розмір кешбека, за які операції можна отримати підвищений бонус. Стандартний варіант — 1% на всі операції. Але деякі банки збільшують кэшбэк до 5% і вище, якщо клієнт здійснює покупки в певних категоріях, наприклад, у ресторанах, спортивних магазинах тощо;
  • якщо пропонується підвищений кэшбэк, уточнюйте категорії покупок. Часто банки змінюють категорії раз на 1-3 місяці, необхідно відстежувати оновлення;
  • участь в бонусної програмі може бути платним;
  • якщо по карті передбачається підвищений cashback, обслуговування платіжного засобу може коштувати вище середнього;
  • дивіться на обмеження по кількості бонусних нарахувань. Наприклад, банк може повертати не більше 2000-3000 рублів за місяць;
  • чи є якісь умови нарахування кешбека. Наприклад, бонус нараховується, якщо клієнт витратив безготівково з карти мінімум 10000 в місяць (це може бути будь-яка сума).

  Опція кэшбэк не поширюється на операції з переведення в готівку. Банк повертає частину коштів тільки за безготівковим оплатах, тобто за здійснення покупок в магазинах і в інтернеті (в тому числі і за купівлю послуг). За платежі і перекази cashback не передбачається.

  до змісту ↑

  В яких банках можна оформити кращу кредитну карту з кэшбэком

  Під кращими розуміються кредитні картки, cashback по яких перевищує 1%, найчастіше банки пропонують 5%. Кредитки з таким підвищеним бонусом і розглянемо:

  до змісту ↑

  Мультикарта ВТБ

  Карта з одним з найпривабливіших кэшбэков. Це багатофункціональний платіжний засіб з масою додаткових опцій. Бонусний функціонал клієнт підключає за своїм бажанням. Можна обрати один з трьох варіантів:

  • до 10% в категорії «Авто»;
  • до 10% в категорії «Ресторани»;
  • до 2% за будь-які покупки.

  Але потрібно бути уважним. Граничний кэшбэк доступний клієнтам, які витрачають безготівково з Мультикарти щомісяця понад 75000 рублів. Якщо ж позичальник витрачає 5-15 тисяч, бонус складе 2% за покупки в категоріях і 1% при виборі кэшбэке на всі операції. При витраті 15-75 тисяч бонус складе 5% і 1,5% відповідно. Якщо витрачати менше 5000, бонусів взагалі не буде.

  Обслуговування Мультакарты буде безкоштовним, якщо клієнт витрачає щомісяця понад 5000 рублів безготівково. Якщо ця вимога не виконується, ВТБ стягує 249 рублів за місяць.

  Можна сказати, що це найбільш вигідна кредитна карта з Кэшбэком: її обслуговування може бути безкоштовним, банк підключає пільговий період до 101 дня, ліміт може досягати 1 мільйона, у перші 7 днів після її оформлення позичальник може безкоштовно переводити кредитну лінію.

  Замовити мультикарту ВТБ з кэшбэком

  до змісту ↑

  Карта Тінькофф Платинум

  Банк підключає до карти програму лояльності «Браво», яку можна назвати своєрідним кэшбэком. Клієнт робить звичайні операції і отримує бонуси: стандартно у вигляді бонусів «падає» 1% від суми безготівковій операції, але при здійсненні покупок у деяких партнерів Тінькофф повернення може покладатися 3-30%. Інформація про спеціальні пропозиції з підвищеними бонусами відображається в інтернет-банку.

  Використовувати накопичені бали можна в ресторанах або на купівлю квитків РЖД: спочатку клієнт здійснює покупку стандартним чином, оплачуючи її картою, а після через інтернет-банк оформляє компенсацію.

  Кредитна карта Тінькофф з кэшбэком оформляється повністю онлайн по одному паспорту і доставляється клієнту за 1-7 днів. Обслуговування коштує 590 рублів в рік.

  Якщо клієнт здійснює обналчивание кредитної лінії, банк встановлює підвищені відсотки. Краще користуватися картою для покупок і здійснення онлайн-платежів.

  Замовити карту Тінькофф Платинум з кэшбэком

  до змісту ↑

  Альфа Банк Саѕһ Back

  Класична кредитна карта з підключеним кэшбэком. Банк створив систему нарахування бонусів:

  • за оплату товарів та послуг на АЗС клієнт отримує найбільший кэшбэк в 10%;
  • за покупки в кафе і ресторанах Альфа Банк повертає 5%;
  • за всі інші покупки нараховується 1%.

  Всі варіанти кешбека застосовуються відразу: не потрібно вибирати тільки один з них, як у випадку з Мультикартой ВТБ. Кредитна картка Альфа-Банку з кэшбэком має обмеження у вигляді бонусів Саѕһ Back можна отримати не більше 3000 рублів на місяць.

  Пропозиція Альфа Банку здається вигідним, але важливо звернути увагу на дві речі: для отримання винагороди потрібно витратити безготівково з карти мінімум 20000 рублів за місяць, обслуговування такої кредитки варто 3990 рублів в рік. Так що, вона буде вигідною лише тим громадянам, які планують активно нею користуватися, здійснюючи великі обороти.

  Замовити карту Альфа Банк Cash Back

  У всі зазначені вище банки можна подати заявку на випуск кредитної картки з кэшбэком через інтернет, але повністю віддалено платіжні засоби видає тільки Тінькофф.

  Автор: Ірина Русанова

  Це вам буде цікаво

  20 жовтня 23:53
  iPhone в кредит: порівнюємо варіанти покупки і вибирає кращий
  Бажання купити iPhone в кредит виникає у більшості його потенційних покупців. Вартість телефону відомої марки починається приблизно від 15000 рублів і закінчується цінником в більш ніж 120 000 рублів. Зрозуміло, що не в кожного покупця є така сума у вільному розпорядженні, тому банківські продукти як ніколи актуальні. Всі можливі варіанти покупки Для прикладу розглянемо придбання в кредит Айфона вартістю 50000 рублів. Сам апарат може коштувати і дешевше,…

  18 жовтня 16:12
  Захист позичальника: де шукати допомогу боржнику?
  Багато громадян не можуть впоратися з борговими зобов’язаннями і здійснюють прострочення. Це веде до роздування боргу і до контактированию з колекторами. Деколи стягувачі…

  11 жовтня 10:58
  Дають кредити вагітним? На що можна розраховувати в такому положенні
  Немає жодних законодавчих норм, які забороняють вагітним жінкам користуватися послугами кредитування. І жоден банк ніколи категорично не заявляв, що не…
  3 жовтня 21:52
  Як погашається борг по кредитній карті? Інформація, яку повинен знати кожен позичальник
  Кредитна картка – не стандартний банківський кредит. Якщо звичайну позику позичальник погашає за встановленим графіком рівними платежами, то борг по кредитній карті…
  2 жовтня 15:47
  Сума кредитної картки: від чого залежить який призначається банком ліміт?
  Кредитна картка зручна тим, що банк призначає по ній лінію, в рамках якої держатель може здійснювати будь-які видаткові операції. Сума кредитної картки може бути…
  1 жовтня 09:21
  З чого складається вартість кредитної картки? Всі статті витрат держателя
  Кредитна картка – зручний у чому фінансовий продукт, але не всі громадяни розуміють її реальну ціну. Вартість кредитної картки – це не тільки відсотки, сюди входить…