Життя людей постійно вдосконалюється і покращується.

Сьогодні вже зовсім не здається непристойним попросити в борг суму грошей.

Щоб позичити потрібну суму, не доведеться нікуди ходити.

Дуже швидко та зручно можна оформити і отримати позику на ощадкнижку.

Зміст:

 • Що потрібно, щоб оформити позику
 • Скільки часу займає оформлення та перерахування кредиту
 • Параметри кредитування в МФО
 • Підбір кращих пропозицій по позиках на ощадкнижку
 • до змісту ↑

  Що потрібно, щоб оформити позику

  Для отримання невеликий позики знадобляться:

  • паспорт;
  • будь гаджет з виходом в мережу: смартфон, планшет або комп’ютер;
  • ощадкнижка;
  • інтернет.

  Для початку потрібно потрапити на офіційний сайт мікрофінансової компанії. На головній сторінці найчастіше пропонується вибрати розмір і термін необхідної суми позики. Калькулятор в автоматичному режимі порахує суму, яку необхідно буде повернути після закінчення договору кредитування, а також вкаже на розмір нарахованих відсотків за користування позиковими коштами.

  Далі потрібно сформувати анкету позичальника, де потрібно вказати деякі конфіденційні дані. Переживати за їх розповсюдження не варто, вся отримана інформація надійно зберігається в базі компанії.

  Паспорт потрібен тільки для того, щоб правильно списати з нього дані:

  • серію та номер;
  • місце та час отримання;
  • місце постійної реєстрації.

  Крім інформації з паспорта, в анкеті-заявці вказуються ще деякі відомості:

 • ПІБ.
 • Дата народження.
 • Місце роботи, якщо позичальник перебуває в працездатному стані.
 • Розмір доходів. Можуть враховуватися пенсії, аліменти, допомоги, субсидії та інша грошова прибуток.
 • Номер телефону. В першу чергу необхідно вказати номер мобільного. Він потрібен буде в подальшому для підтвердження певної інформації.
 • Розрахунковий рахунок, до якого прив’язана ощадна книжка. Реквізити можна дізнатися з договору, укладеного при відкритті ощадного рахунку в особистому кабінеті онлайн-банкінгу або у відділенні банку.
 • до змісту ↑

  Скільки часу займає оформлення та перерахування кредиту

  Заявка на позику на ощадкнижку розглядається протягом однієї години. Цього часу цілком достатньо для вивчення портрета позичальника. Якщо у МФО не виникло підозри на шахрайські дії з боку нового клієнта, то з високою часткою ймовірності рішення про видачу кредиту буде позитивним.

  У разі схвалення позичальнику на стільниковий телефон прийде коротке повідомлення з кодом підтвердження. Пароль SMS необхідно ввести у відповідне поле на сайті компанії. Одразу після всіх перерахованих дій відбудеться перерахування позики на рахунок ощадкнижки. Але варто звернути увагу, що гроші на розрахунковий рахунок зараховуються не відразу, а протягом трьох днів. Це пов’язано з правилами обробки платежів, що надходять у банк.

  до змісту ↑

  Параметри кредитування в МФО

  Оформити мікрокредит шляхом подачі інтернет-заявки можна в будь-який час доби: вдень, вночі. Всі онлайн-організації, що видають позики дистанційно, працюють цілодобово.

  Микрозаймы видаються на короткі строки – від п’яти до 30 днів. При необхідності дату повернення боргу можна перенести.

  Розміри видаваних сум варіюються від п’ятисот рублів до декількох десятків тисяч. Звичайно, при первинному зверненні велику суму не нададуть. Але якщо перший кредит буде погашений вчасно, людина автоматично потрапить у категорію дисциплінованих позичальників.

  Благонадійним клієнтам МФО довіряє більші суми, ніж новачкам.

  Процентна ставка за користування кредитом встановлюється кожною організацією самостійно. Зазвичай ставки по мікрокредитуванню розташовуються в діапазоні 0,5-2% в день. Знову ж таки, для постійних клієнтів передбачені всілякі знижки, бонуси та заохочення.

  Позика на ощадкнижку – самий зручний варіант оформлення позички для пенсіонера:

  • для отримання кредиту не доведеться покидати стін будинку;
  • не потрібно підтверджувати доходи;
  • люди, що перебувають на заслуженому відпочинку, користуються прихильністю микрокредитных установ;
  • верхній поріг віку позичальника становить 75-85 років.

  Оформлення кредиту дистанційно – це просто, швидко і зручно.

  Автор: Ірина Кірова

  до змісту ↑

  Підбір кращих пропозицій по позиках на ощадкнижку

  За допомогою цього сервісу ви можете безкоштовно підібрати найкращі пропозиції по мікропозик, кредитами або кредитними картками. Все просто, в онлайн режимі, тільки дотримуйтесь інструкцій.

  Натискаючи кнопку «Оформити», ви приймаєте угоду і підтверджуєте, що ознайомлені і згодні з політикою конфіденційності даного сайту.

  Це вам буде цікаво

  29 квітня 08:57
  Як купити товар у кредит вигідно?
  На споживчому ринку продаж товару в кредит – явище досить поширене. Спосіб торгівлі приваблює покупця тим, що придбати товар в кредит – значить, отримати його відразу, а сплатити частинами. Іноді така купівля означає високу переплату, але в більшості випадків є досить практичною угодою. Чим приваблює товарний кредит? Банки і магазини докладають значних зусиль, щоб товарна продукція в кредит користувалася увагою покупців. …

  28 квітня 22:44
  Взяти 1000000 в кредит: які є варіанти?
  Російські банки пропонують кредити на досить великі суми. Максимальний кредитний ліміт залежить від програми кредитування. На придбання житла або автомобіля можна…

  25 квітня 21:10
  Як оформити позику онлайн на карту: коротка інструкція для позичальника
  Щоб отримати кредитну підтримку від мікрофінансової компанії, досить витратити 15-30 хвилин на заповнення заявки, після чого гроші будуть моментально переведені на…
  21 квітня 13:03
  Експрес позики онлайн – можливість швидко отримати гроші без нервування і паперової тяганини
  Якщо банки практично відмовилися від видачі експрес кредитів, вважаючи за краще приділяти більше часу й уваги оцінці платоспроможності клієнтів, то мікрофінансові…
  5 квітня 12:16
  Переваги кредитних карт перед позиками
  Серед численних способів отримання позикових коштів найбільшою популярністю у наших громадян користується споживчий позику і кредитна картка. Саме ці два…
  18 березня 20:12
  Як отримати кредит на Яндекс-гаманець?
  В інтернеті представлено велику кількість варіантів електронного кредитування. Одним з популярних і надійних способів запозичення грошових коштів онлайн…