Багато хто вже встигли оцінити зручність і доступність електронних платіжних систем. При наявності електронного гаманця та необхідної суми ви легко можете оплачувати товари в інтернет-магазинах, комунальні послуги, навчання, стільниковий зв’язок і т. д.

Крім цього, за допомогою платіжних систем можна отримати онлайн-кредит. Для цього потрібно обрати відповідний варіант запозичення і оформити заявку.

Зміст:

 • Онлайн-кредит на Ківі-гаманець
 • Як отримати кредит на Ківі-гаманець?
 • Погашення онлайн-кредиту
 • Підбір кращих пропозицій по онлайн-кредитами на Ківі-гаманець
 • до змісту ↑

  Онлайн-кредит на Ківі-гаманець

  Ківі (Qiwi) є однією з трьох найбільш популярних платіжних систем в інтернеті. Якщо вам потрібна невелика сума, і ви не хочете відвідувати банк або МФО, просто оформіть кредит на Ківі-гаманець.

  до змісту ↑

  Як отримати кредит на Ківі-гаманець?

  Для оформлення онлайн-кредиту у системі Qiwi бажано відразу зареєструватися на сайті, вказавши номер телефону і пароль. Після цього можна приступати до вибору організації, яка надасть вам позику. Ківі співпрацює з декількома кредиторами. Серед них:

  • Vivus.
  • E-позика.
  • Platiza.

  Умови, на яких надається кредит, можуть розрізнятися. Перш ніж остаточно вибрати певну організацію, порівняйте процентну ставку і терміни кредитування. Максимально допустима сума кредиту залежить не тільки від типу кредитної програми, але і від вашої кредитної історії.

  Стандартні терміни кредитування через Qiwi складають три календарні тижні. При бажанні ви можете продовжити договір. При цьому збільшиться процентна ставка. Ще одна умова отримання кредиту на Qiwi-гаманець – це обмеження по кількості позик. Не можна взяти більше одного кредиту за один раз.

  Ставка по Ківі-кредитами дорівнює, в середньому, 1,3% на добу. На розгляд заявки йде хвилин п’ятнадцять. Ви отримуєте відповідь в смс-повідомленні, яке надсилається на номер телефону, написаний при заповненні форми. Протягом години на Ківі-гаманець надходять позикові кошти, якими ви відразу можете розпоряджатися.

  до змісту ↑

  Погашення онлайн-кредиту

  Для погашення Qiwi-кредиту можна використовувати різні варіанти. Найбільш доступний – переказ коштів з банківського рахунку. Також ви можете поповнити гаманець через термінал і потім здійснити переказ за вказаними кредитором реквізитами.

  Зручність отримання електронних кредитів полягає в економії особистого часу на відвідування фінансових установ. Вам не доведеться стояти в черзі, щоб оформити або погасити позику. Усі операції здійснюються через інтернет. При своєчасному погашенні кредиту і виконання зобов’язань ви можете розраховувати на отримання більш вигідних умов запозичення у майбутньому.

  Автор: Оксана Волгіна

  до змісту ↑

  Підбір кращих пропозицій по онлайн-кредитами на Ківі-гаманець

  За допомогою цього сервісу ви можете безкоштовно підібрати найкращі пропозиції по мікропозик, кредитами або кредитними картками. Все просто, в онлайн режимі, тільки дотримуйтесь інструкцій.

  Натискаючи кнопку «Оформити», ви приймаєте угоду і підтверджуєте, що ознайомлені і згодні з політикою конфіденційності даного сайту.

  Це вам буде цікаво

  13 грудня 18:55
  Що робити, якщо у вас є кредит в закритому банку: платити чи не платити?
  Багато громадян, які взяли кредит в банку, який потім закрився, вважають, що відтепер можуть не виплачувати борг, так як вимагати з них гроші тепер нікому. Це не так: повноваження, а значить, і права банку, який перестав існувати, нікуди не зникають, і існують структури, які продовжують справу потерпілої крах фінансової структури. З цієї причини кредит в закритому банку підлягає обов’язкових виплат. Правила виплати кредиту в закритому банку В тих випадках, коли банк оголошують…

  8 грудня 11:27
  На що звернути увагу, підписуючи кредитний договір банку?
  Близько третини громадян рано чи пізно стикаються з необхідністю звернення в банк за кредитом, у зв’язку з цим слід вміти розбиратися в положеннях, які містить…

  28 листопада 13:07
  Що буде з кредитом, якщо позичальник помер?
  Не всі знають, що очікує кредит, якщо сталося так, що позичальник помер, не розплатившись за нього. Майже завжди борг залишається на совісті родичів позичальника…
  25 листопада 15:08
  Як банки і колектори ведуть пошук боржників, які від них ховаються?
  Громадяни, які потрапляли в ситуації нездатності виплати боргу, знають, що пошук боржників банків і колекторським агентствам вдається дуже добре, навіть незважаючи на всі…
  12 листопада 18:57
  Чорний список боржників: хто в нього потрапляє, і як з нього вибратися
  Не завжди банківський кредит вдається сплатити своєчасно, в такому випадку клієнт може потрапити в чорний список боржників банку. Цей статус клієнт отримує не тільки…
  9 листопада 16:14
  Як повернути нав’язану при оформленні кредиту страховку?
  Багатьом позичальникам, оформляє банківські кредити, доводиться навантаження отримувати ще й страховку життя, здоров’я і майна. Ця тенденція робить кредитування ще більш…