У цій статті розглянуто партнерські програми електронних платіжних систем (ЕПС) з оплатою відсотками від комісії з операцій або фіксованими сумами за дії запрошених клієнтів.

Ваше завдання в цих партнерках — запрошувати за своїм партнерським посиланням нових відвідувачів на сайти електронних гаманців. Якщо запрошений Вами відвідувач зареєструється в ЕПС і здійснить грошову операцію або замовить і активує пластикову карту, Ви отримаєте певну винагороду.

Заробляти з партнерськими програмами електронних гаманців можна як на своєму сайті, блозі або на форумі, так і без них, використовуючи будь-які дозволені правилами партнерок способи залучення відвідувачів. Ідеї: статті-огляди, таблиця-рейтинг.

Зміст:

 • Payeer — партнерська програма електронної платіжної системи (до 25% від комісії)
 • Advanced Cash — партнерська програма електронної платіжної системи (20% від комісії)
 • OOOPay — партнерська програма електронної платіжної системи (до 50% від комісії)
 • Perfect Money — партнерська програма електронної платіжної системи (1% від залишку)
 • ePayments — партнерська програма електронної платіжної системи (2$ за карту)
 • Payza — партнерська програма електронної платіжної системи (10$ за клієнта)
 • Capitalist — партнерська програма електронної платіжної системи (до 30% від комісії)
 • до змісту ↑

  Payeer — партнерська програма електронної платіжної системи (до 25% від комісії)

  • Сайт: payeer.com

  Партнерська програма електронної платіжної системи Payeer з оплатою до 25% від комісії з операцій залучених клієнтів.

  • Працює: з 2012 року.
  • Типи гаманців: USD, RUB, EUR, BTC, ETH, BCH, LTC, DASH.
  • Карти: віртуальні та пластикові Payeer Platinum Master Card.

  Як заробляти:

  Скопіюйте Вашу партнерську посилання з особистого кабінету Payeer. Розмістіть на своєму сайті, блозі або на форумі або просувайте її будь-якими іншими законними способами. Якщо по цьому посиланню на сайті Payeer зареєструється новий клієнт, Ви будете отримувати до 25% від прибутку Payeer за всіма операціями його і запрошених ним клієнтів аж до 6-го рівня. Зароблені кошти зараховуються миттєво і автоматично стають доступними для виводу.

  Почати заробляти з партнеркою Payeer

  до змісту ↑

  Advanced Cash — партнерська програма електронної платіжної системи (20% від комісії)

  • Сайт: advcash.com

  Партнерська програма електронної платіжної системи Advanced Cash з оплатою 20% від комісії з операцій залучених клієнтів.

  • Працює: з 2014 року.
  • Типи гаманців: USD, EUR, GBP, RUR, UAH, KZT, BRL.
  • Карти: віртуальні та пластикові.

  Як заробляти:

  Скопіюйте Вашу партнерську посилання з особистого кабінету AdvCash. Розмістіть на своєму сайті, блозі або на форумі або просувайте її будь-якими іншими законними способами. Якщо по цьому посиланню на сайті AdvCash зареєструється новий клієнт, Ви будете отримувати 20% прибутку AdvCash по всіх його операцій. Зароблені кошти зараховуються миттєво і автоматично стають доступними для виводу.

  Почати заробляти з партнеркою Advanced Cash

  до змісту ↑

  OOOPay — партнерська програма електронної платіжної системи (до 50% від комісії)

  • Сайт: ooopay.org

  Партнерська програма електронної платіжної системи OOOPay з оплатою від 20% до 50% від комісії з операцій і від 0.10$ до 3$ за дії залучених клієнтів.

  • Працює: з 2014 року.
  • Типи гаманців: USD, EUR, RUB.
  • Карти: пластикові OOOPAY MasterCard.

  Як заробляти:

  Скопіюйте Вашу партнерську посилання з особистого кабінету OOOPay. Розмістіть на своєму сайті, блозі або на форумі або просувайте її будь-якими іншими законними способами. Якщо по цьому посиланню на сайті OOOPay зареєструється новий клієнт, Ви будете отримувати від 20% до 50% прибутку OOOPay по всіх його операцій. А також: від 0.25$ до 3$ з замовленої карти OOOPay; від 0.10$ до 0.20$ з поповнення карти OOOPay; від 0.25% до 0.5% з кожного депозиту електронними валютами; від 0.50$ до 1$ зі зняття на банківський рахунок. Зароблені кошти зараховуються миттєво і автоматично стають доступними для виводу.

  Почати заробляти з партнеркою OOOPay

  до змісту ↑

  Perfect Money — партнерська програма електронної платіжної системи (1% від залишку)

  • Сайт: perfectmoney.is

  Партнерська програма електронної платіжної системи Perfect Money з оплатою в 1% річних з мінімального залишку за місяць на рахунку кожного залученого клієнта.

  • Працює: з 2007 року.
  • Типи гаманців: USD, EUR, GOLD, BTC.

  Як заробляти:

  Скопіюйте Вашу партнерську посилання з особистого кабінету Perfect Money (в підвалі сайту є пункт меню «Партнерська програма»). Розмістіть на своєму сайті, блозі або на форумі або просувайте її будь-якими іншими законними способами. Якщо по цьому посиланню на сайті Perfect Money зареєструється новий клієнт, Ви будете отримувати 1% річних з мінімального залишку за місяць на його рахунку. Зароблені кошти зараховуються щомісяця і автоматично стають доступними для виводу.

  Почати заробляти з партнеркою Perfect Money

  до змісту ↑

  ePayments — партнерська програма електронної платіжної системи (2$ за карту)

  • Сайт: epayments.com

  Партнерська програма електронної платіжної системи ePayments з оплатою в 2$ за замовлення і активацію першої карти ePayments кожним запрошеним клієнтом.

  • Працює: з 2011 року.
  • Типи гаманців: USD, EUR, RUB.
  • Карти: пластикові ePayments Prepaid MasterCard.

  Як заробляти:

  Скопіюйте Вашу партнерську посилання з особистого кабінету ePayments. Розмістіть на своєму сайті, блозі або на форумі або просувайте її будь-якими іншими законними способами. Якщо по цьому посиланню на сайті ePayments зареєструється новий клієнт, і він замовить і активує свою першу карту, на Ваш рахунок зараховується 2$.

  Почати заробляти з партнеркою ePayments

  до змісту ↑

  Payza — партнерська програма електронної платіжної системи (10$ за клієнта)

  • Сайт: payza.eu

  Партнерська програма електронної платіжної системи Payza (колишньої AlertPay) з оплатою в 10$ за кожного активного клієнта.

  • Працює: з 2012 року.
  • Типи гаманців: USD, AUD, BTC, BRL, BGN, CAD, CNY, CZK, DKK, DASH, EUR, HKD, HUF, JPY, MKD, MYR, MXN, NZD, NOK, PLN, GBP, RON, SGD, ZAR, SEK, SHF, TRY.
  • Карти: пластикові Payza Prepaid MasterCard.

  Як заробляти:

  Скопіюйте Вашу партнерську посилання з особистого кабінету Payza. Розмістіть на своєму сайті, блозі або на форумі або просувайте її будь-якими іншими законними способами. Якщо по цьому посиланню на сайті Payza зареєструється новий клієнт, який відкриє Personal або Business аккаунт, і сума проведених ним операцій складе 250$, на Ваш рахунок зараховується 10$. Нарахування починають вироблятися після запрошення 10 рефералів.

  Почати заробляти з партнеркою Payza

  до змісту ↑

  Capitalist — партнерська програма електронної платіжної системи (до 30% від комісії)

  • Сайт: capitalist.net

  Партнерська програма електронної платіжної системи Capitalist з оплатою до 30% від комісії з операцій залучених клієнтів.

  • Працює: з 2014 року.
  • Типи гаманців: USD, EUR, RUR, BTC, BCC.
  • Карти: віртуальні та пластикові Capitalist Prepaid, Visa.

  Як заробляти:

  Скопіюйте Вашу партнерську посилання з особистого кабінету Capitalist. Розмістіть на своєму сайті, блозі або на форумі або просувайте її будь-якими іншими законними способами. Якщо по цьому посиланню на сайті Capitalist зареєструється новий клієнт, Ви будете отримувати до 30% від прибутку Capitalist по всіх його операцій. Зароблені кошти зараховуються миттєво і автоматично стають доступними для виводу.

  Почати заробляти з партнеркою Capitalist

  Це вам буде цікаво

  22 квітня 22:52
  Як влаштуватися на роботу водієм таксі: кращі варіанти
  В наш час знайти прибуткову роботу не так вже й просто. Але якщо ви завзятий автолюбитель або хочете ним бути, для вас є хороший варіант – робота водієм таксі від роботодавців. Сьогодні ми розглянемо, що являє собою ця вакансія, які компанії надають і як туди влаштуватися. А також вивчимо відгуки водіїв цих компаній і дамо рекомендації по збільшенню заробітку таксиста, якими може скористатися будь-який водій. Почнемо з рекомендацій. Як водієві таксі…

  10 квітня 16:19
  Віддалена робота в Тінькофф Банку на дому
  Тінькофф – найбільший онлайн банк нашої країни, що швидко розвивається, з хорошими рейтингами зарубіжних агентств. Існує з 2006 року, створений на базі Хилмашбанка,…

  21 лютого 14:16
  10 варіантів заробітку в мережі інтернет для школяра
  Існує величезна кількість способів заробітку за допомогою всесвітньої інформаційної мережі. Основним плюсом в цьому випадку є те, що виконувати роботу може…
  18 липня 18:37
  Як відпочивати на роботі з користю для справи? Ефективні поради та рекомендації
  Як кажуть, хто наполегливо працює, той добре відпочиває. Однак важко безперервно і плідно трудитися без паузи для відпочинку. Але яким чином можна відпочити з…
  5 липня 20:50
  Бізнес з мінімальними вкладеннями: які є варіанти?
  Підприємницька діяльність передбачає серйозні зусилля з боку бізнесмена, а також спричиняє фінансові витрати. Але не завжди відкриття власної справи…
  8 червня 23:42
  Як почати заробляти на Адвего? Допомогу починаючому фрілансеру
  Адвего є одним з кращих сайтів для заробітку. Тут не потрібно вкладати свої особисті кошти, ви застраховані від шахраїв і від несправедливих рішень…