З різних причин трапляється так, що людина не має можливості ходити на роботу. Маленький дитина, хворий родич, обмежені можливості, причиною може бути що завгодно.

На щастя, існує безліч способів заробити, не залишаючи меж квартири. Всю надомну роботу можна звести до наступних трьом великим групам.

Зміст:

 • Віддалена робота
 • Фріланс
 • Власний бізнес
 • до змісту ↑

  Віддалена робота

  Даний вид трудової діяльності практично нічим не відрізняється від звичної роботи в офісі. Єдине, вам не потрібно нікуди ходити, робоче місце у вас в квартирі. Найчастіше на віддалену роботу влаштовують офіційно. Роботодавець, як правило, повністю контролює робочий процес.

  Діяльність, яку можна вибрати для виконання віддалено:

  • диспетчер (наприклад, служби таксі);
  • програміст (розробка програмного забезпечення на дому);
  • продажу (в телефонному режимі, в онлайн-режимі, просування сайтів, реклама товарів).
  • Робота в Тінькофф Банку — безкоштовне навчання, практика та офіційне працевлаштування. Робота вдома через інтернет. Професії: оператори по залученню корпоративних клієнтів, з продажу автострахування, об’єктів нерухомості, банківських та іпотечних продуктів, холодних продажів.

  Варіантів досить, залишилося вибрати ту роботу, яка вам до душі.

  до змісту ↑

  Фріланс

  Якщо у варіанті з віддаленою роботою не дуже великий вибір за професіями, то фрілансеру є де розгулятися. Фріланс — це робота у вільний час, виходячи з ваших побажань і можливостей. Саме фрілансери знають, як заробити гроші вдома. Якщо ви вирішили працювати у сфері фріланса, слід бути готовим до високої конкуренції, так як бажаючих працювати багато.

  Найпоширенішими професіями фрілансерів є рерайтери і копірайтери, перекладачі, автори текстів та статей. Крім роботи з текстом, фрілансер може займатися створенням і наповненням сайтів, фотошопом, продажем фотографій, просуванням сайтів.

  Навчитися перерахованим вище і багатьом іншим професіям можна за допомогою безкоштовних початкових уроків або повного платного навчання в центрах онлайн освіти:

 • GeekBrains;
 • Нетология;
 • Школа копірайтингу Юлії Вовкодав;
 • 1Day1Step;
 • 1PS;
 • Workle.
 • Знайти замовників на спеціальних біржах фріланса: eTXT, Advego, Kwork, Weblancer, Work-Zilla.

  Головний принцип фріланса — працюю тоді, коли мені зручно, і рівно стільки, скільки захочу. Як можна зрозуміти, що саме від кількості і якості виконаної роботи залежить і фінансову винагороду.

  до змісту ↑

  Власний бізнес

  Якщо ви не знаєте, як заробити гроші вдома, щоб при цьому ні від кого не залежати, відкрити власний бізнес. Ви цілком можете бути самі собі господарем, і ваші фінансові надходження залежатимуть виключно від витрачених вами часу і сил.

  Для домашнього бізнесу ідеально підходить:

 • Випічка на замовлення (торти, тістечка, мафіни, кекси, печиво).
 • Вирощування рослин (найпопулярніші — фіалки, гіацинти, бегонії).
 • В’язання та шиття на замовлення (користується великим попитом).
 • Торговельна діяльність (відкриття власного інтернет-магазину в 99% випадків призводить до фінансової незалежності).
 • Не варто засмучуватися, якщо у вас немає можливості щодня ходити в офіс, при бажанні себе можна повністю реалізувати будинку.

  Автор: Ніна Кірова

  Це вам буде цікаво

  15 червня 17:10
  Як заробляти на англійській: найбільш популярні способи додаткового доходу для знавців мов
  Сучасна економічна ситуація змушує пересічного росіянина замислюватися про додаткових, альтернативних видах доходу. Будь-які знання та вміння, отримані протягом життя, і які раніше не використовувалися для професійної діяльності, можуть бути застосовані для одержання прибутку. Одним з найпопулярніших і затребуваних умінь, обумовленим актуальними ринковими реаліями, є володіння іноземними мовами. Як заробляти на англійській, маючи за плечима досвід проживання в…

  15 червня 15:06
  Як заробити студенту? 4 основних варіанти
  Багато молоді громадяни вже під час навчання задаються питанням про те, як заробити студенту, і найзавзятіші з них знаходять можливості поліпшити своє фінансове…

  1 червня 22:24
  7 простих способів, які гарантовано підвищать вашу продуктивність на роботі
  Повинно бути, кожен з нас хотів би розібратися в тому, що таке підвищення продуктивності на роботі. Адже, погодьтеся, що успіх і благополуччя приходять до людини не в…
  3 травня, 21:37
  ТОП–5 найбільш популярних міфів про Форекс. Що варто знати кожному трейдеру?
  Сьогодні навряд чи когось здивуєш тим фактом, що практично кожна людина може працювати віддалено, заробляючи гроші за допомогою одного лише комп’ютера та…
  30 квітня 10:01
  Як позбутися від ліні – визначення, причини і ефективні рекомендації
  Питання про те, як позбутися від ліні, був актуальний у всі часи. При цьому багато успішні люди переконані, що єдиною причиною, по якій все решта…
  22 квітня 10:17
  Як знайти улюблену справу, яка буде приносити не тільки гроші, але ще і задоволення
  Навряд чи хто-небудь стане заперечувати той факт, що фінанси вважаються однією з найбільш важливих складових у житті кожної людини. Саме з цієї причини багато людей…