Інвестори, які обрали інтернет як поля діяльності, оперують різними сумами. Не у кожного є солідний капітал, який можна пустити в оборот.

Куди вкласти невеликі гроші? Чи є такі варіанти в інтернеті? Розглянемо найбільш прибуткові способи заробітку при малих вкладеннях.

Зміст:

 • Куди інвестувати: популярні варіанти
 • Куди вкласти невеликі гроші?
 • Банківські депозити
 • Піфи
 • ПАММ-рахунки
 • Золото
 • Інші способи, як заробити в інтернеті при малих вкладеннях
 • Криптовалюта
 • Сайти
 • Поради новачкам
 • до змісту ↑

  Куди інвестувати: популярні варіанти

  Основна частина інвестицій звичайних громадян Росії зосереджена в банківському секторі. Це звичні всім депозити. На другому місці по популярності знаходяться Піфи, на третьому – ПАММ-рахунки. Далі йдуть інвестиції в дорогоцінні метали. При цьому прибутковість інвестицій скорочується в наступному порядку: ПАММ-рахунки (найдохідніші), Піфи, дорогоцінні метали, депозити.

  до змісту ↑

  Куди вкласти невеликі гроші?

  Кожен з популярних варіантів підходить для цього.

  до змісту ↑

  Банківські депозити

  Це надійний, але не дуже прибутковий об’єкт інвестування. Він відмінно підходить тим, хто володіє малою сумою. Наприклад, є вклади від 10 000 рублів. Ставки в різних банках можуть відрізнятися. Чим солідніше організація, тим менше відсоток за депозитами. Молоді банки залучають клієнтів більш високими ставками, але тут ви ризикуєте більше.

  до змісту ↑

  Піфи

  Інвестувати невеликі гроші можна в організації, що займаються управлінням фінансами клієнтів. Діяльність Піфів побудована так, що професійні люди розпоряджаються грошима вкладників з метою примноження капіталу. Кошти вкладаються в акції, золото, валюту.

  Інвестори отримують свій відсоток прибутку за результатами роботи Піфів. Фахівці, приумножающие капітал клієнтів, також зацікавлені в позитивному результаті справи. Від нього залежить їхній дохід і репутація.

  до змісту ↑

  ПАММ-рахунки

  Привабливий для дрібних інвесторів варіант – участь у біржовій торгівлі через ПАММ-рахунки. Ви передаєте свої гроші трейдеру, який використовує їх для торгівлі на біржі. Отриманий прибуток ділиться навпіл. Заробити на ПАММ-рахунках можна, в середньому, до 10% в місяць. Чим більше сума вкладень, тим ширше можливості.  до змісту ↑

  Золото

  Багато хто думає, що для інвестицій в золото потрібна велика сума. Не обов’язково купувати дорогоцінні метали по кілограму. Невеликі гроші можна витратити на покупку декількох грамів жовтого металу. Тим більше, що експерти прогнозують зростання цін у найближчі роки.

  Через інтернет ви можете придбати еквівалент золота. Для цього достатньо бути учасником системи WebMoney. Вам треба створити WMG-гаманець. Саме там будуть зберігатися титульні знаки – еквівалент золота. Для покупки необхідно обміняти рублі або іншу валюту на WMG.

  Щоб заробити, зворотний обмін слід проводити після того, як вартість золота збільшиться. Тільки враховуйте, що ці інвестиції розраховані на довгий термін.

  до змісту ↑

  Інші способи, як заробити в інтернеті при малих вкладеннях

  до змісту ↑

  Криптовалюта

  Інвестиції в криптовалюту – тренд останніх років. Тут можна використовувати навіть невеликі суми, щоб закупити трохи віртуальних грошей. Є дешеві монети і дорогі. Причому не обов’язково купувати цілу дорогу монету (наприклад, биткоин). Ви можете придбати її тисячну або соту частину за рублі, гривні або долари на криптовалютных біржах або за допомогою обмінників (60Cek, ProstoCash, BaksMan).

  до змісту ↑

  Сайти

  Невеликий капітал можна витратити на покупку сайту, який буде приносити вам дохід. Враховуйте, що ще потрібні кошти на підтримку і просування проекту. Придбати готовий ресурс можна в інтернеті, наприклад, на Telderi або іншому майданчику. Оцініть доходність сайту, його характеристики і рівень просування.

  Дешевий сайт не буде приносити високий прибуток. Ви зможете отримувати з нього близько 300 рублів на місяць. Але для старту-це непоганий варіант. Якщо ви купите майданчик за 600 рублів, то при доході в 200 рублів щомісяця вона окупиться за квартал.

  до змісту ↑

  Поради новачкам

  Перші спроби інвестування в інтернеті можуть виявитися не дуже вдалими. Щоб знизити ризики, дотримуйтесь порад:

 • Перш ніж вкласти гроші, вивчіть ту область, в якій плануєте працювати.
 • Не вкладайте всю суму відразу. Краще розділіть капітал на частини.
 • Вибирайте надійні проекти в збиток високоприбутковим, але ризикованим.
 • Втрата перших інвестицій – не привід від усього відмовлятися. У багатьох перший досвід буває негативним. Майте терпіння.
 • Робіть правильні висновки за результатами інвестування. Виключайте погані варіанти і залишайте кращі.
 • Остерігайтеся шахраїв. Уважно вивчайте Піфи, трейдерів, проекти, щоб не бути обдуреним.
 • Поступово ви навчитеся визначати прибуткові проекти і приймати вірні рішення. Не бійтеся інвестувати, якщо на руках є невеликі гроші і бажання їх примножити.
  Якщо ви вирішили серйозно зайнятися інвестуванням, зверніть увагу на наш рейтинг інвестиційних компаній.

  Це вам буде цікаво

  3 липня 00:00
  Огляд блогу PROFVEST – переваги, особливості та користь для інвесторів з Profvest.com
  Сьогодні в мережі ви можете знайти величезну кількість блогів інвестиційної тематики. І одним з найбільш цікавих і популярних з них є сайт profvest.com. Чим же так цікавий саме цей блог про інвестиції в хайпи і не тільки? Які переваги і вигоди для читачів та інвесторів ви можете отримати разом з PROFVEST? Давайте розберемося в цьому детальніше. Що таке сайт PROFVEST? Огляд блогу Сайт Profvest.com – це тематичний авторський блог від інвестора, який…

  9 грудня 16:07
  Як успішно торгувати бінарними опціонами
  Бінарні опціони – це доступний фінансовий інструмент, який став для жителів СНД однією з небагатьох інвестиційних альтернатив, які можна протиставити…

  28 липня 16:47
  Огляд криптовалютной біржі BitFlip.cc
  Кожен активний користувач мережі інтернет вже давно помітив, наскільки швидко за останні 2-3 роки зріс інтерес до різних криптовалютам. Так, курс вже всесвітньо…
  27 липня 21:14
  Чи потрібно сплачувати податок з продажу акцій? Основи оподаткування громадян, які інвестують в акції
  Сплата податків з продажу акцій – питання, що враховують не всі початківці інвестори. Однак це дуже важливий аспект, що вимагає особливої уваги. Знаючи…
  25 червня 14:07
  Піраміда МММ: історія виникнення і зникнення
  Особистість Сергія Мавроді та ідеї, висловлені ним, до цих пір викликають чималий інтерес. Сприяла такої популярності піраміда МММ, колишня на піку популярності…
  23 червня 21:10
  eToro – спілкуємося, вчимося, торгуємо і заробляємо на досвіді інших
  Прогрес породжує нові форми взаємодії. Добрався він і до фінансової ніші. Тепер на фондових ринках торгують через платформи, що володіють ознаками брокера і…