Ощадбанк – лідер за обсягом видачі платіжних карток, які споживачі використовують не тільки для зберігання або розміщення власних коштів, а і для отримання соціальних виплат, пенсій та допомог. Але у міру зростання популярності віддаленого кредитування функціонал платіжної картки помітно розширився. Тепер це ще і платіжний інструмент, за допомогою якого можна отримати гроші від мікрофінансової компанії, оформивши позику на карту Ощадбанку онлайн. Як це правильно зробити?

Зміст:

 • Вибір програми з урахуванням можливості використання карти
 • Оформлення заявки та зазначення реквізитів
 • Рішення про видачу
 • Підписання договору та отримання грошей
 • Підбір кращих пропозицій по позиках на карту Ощадбанку
 • до змісту ↑

  Вибір програми з урахуванням можливості використання карти

  Перше, що повинен зробити позичальник при оформленні мікропозик – це вивчити поточні кредитні пропозиції і вибрати найбільш вигідний спосіб отримання коштів. Але, порівнюючи ставки і розмір переплати, деякі клієнти роблять серйозну помилку, яка згодом обертається марною тратою часу і сил: перед подачею заявки вони забувають переконатися в тому, що кредитор видає онлайн позики на карту Ощадбанку і в результаті не можуть отримати гроші навіть при прийняте позитивне рішення.

  Незважаючи на те, що власники карт цього державного банку рідко відчувають складності при кредитуванні в мікрофінансових компаніях, цей нюанс варто обов’язково врахувати при виборі програми. І в першу чергу це стосується карт Маестро, які можуть приймати не всі діючі кредитори.

  до змісту ↑

  Оформлення заявки та зазначення реквізитів

  Якщо позичальник вже є діючим клієнтом компанії, то він може подати заявку зі свого віртуального кабінету, доступ до якого був ним отриманий після верифікації його даних. Але при першому зверненні процедура кредитування дещо розширена, так як після того, як буде зазначений бажаний розмір і строк використання коштів, позичальникові доведеться заповнити особисту анкету і отримати доступ в свій кабінет.

  На цьому етапі, крім паспорта та контактного номера, необхідні реквізити для здійснення безготівкового платежу (для того, щоб мікрофінансова компанія перевела всю суму позики на карту клієнта), які можна отримати в найближчому відділенні Ощадбанку, на його клієнтської підтримки (онлайн або по телефону) або на підставі договору про обслуговування карткового рахунку. При цьому для кредитування можуть бути використані тільки карти у російських рублях, так як при наявності рахунку в іншій валюті банк не зможе здійснити зарахування коштів.

  Не можна не відзначити, що у деяких компаній реквізити Ощадбанку виставлені «за замовчуванням», що спрощує завдання користувачів. У цьому випадку досить вибрати банк і вказати номер карткового рахунку, щоб швидко і без помилок отримати позику цілодобово на карту Ощадбанку.

  до змісту ↑

  Рішення про видачу

  Про прийняте рішення мікрофінансова компанія повідомить клієнта по пошті або по телефону змінить статус кредитної заявки в особистому кабінеті. Це відбувається не пізніше, ніж через 15 хвилин після подачі заявки і прикріплення до анкети файлу з фотографією розвороту паспорта (за умови, що це обов’язкова вимога для кредитування). Якщо на якомусь етапі заповнення анкети були допущені помилки або надіслана фотографія не відповідає вимогам кредитора, то в видачі коштів може бути відмовлено або позичальнику буде надано час для їх усунення.

  до змісту ↑

  Підписання договору та отримання грошей

  Якщо споживач не відмовляється від свого наміру взяти позику на карту Ощадбанку (отримання позитивного рішення не означає, що у нього вже з’явилося чинне кредитне зобов’язання), йому доведеться підписати кредитний договір, що теж відбувається онлайн. Для цього йому буде переданий цифровий код, який він повинен буде ввести в спеціальне поле на окремій сторінці сайту компанії. Незважаючи на те, що у цього документа немає паперового аналога, він має повну юридичну силу і підлягає обов’язковому виконанню.

  Надходження грошей на карту Ощадбанку відбувається протягом кількох хвилин після підписання договору позики. Після цього клієнт може відразу ж використовувати їх на свій розсуд, виходячи з функціональних можливостей своєї картки. Але якщо умовами обслуговування передбачена комісія за її нецільове поповнення, то на рахунок надійде не вся сума, яку позичальник запросив у мікрофінансової компанії, так як банк утримає певний відсоток від суми зарахування.

  Автор: Ольга Алексєєва

  до змісту ↑

  Підбір кращих пропозицій по позиках на карту Ощадбанку

  За допомогою цього сервісу ви можете безкоштовно підібрати найкращі пропозиції по мікропозик, кредитами або кредитними картками. Все просто, в онлайн режимі, тільки дотримуйтесь інструкцій.

  Натискаючи кнопку «Оформити», ви приймаєте угоду і підтверджуєте, що ознайомлені і згодні з політикою конфіденційності даного сайту.

  Це вам буде цікаво

  5 травня 06:37
  Чоловік взяв кредит: що дружина повинна в цьому випадку?
  У зв’язку з особливостями законодавства обидва з подружжя мають рівні права не тільки на майно і грошові кошти, накопичені протягом шлюбу, але і на всі можливі борги. Тому нерідко виникає питання, чи повинна дружина виплачувати борг, якщо чоловік взяв кредит і не виконує взяті зобов’язання. Подружні відносини і види кредитів Обов’язок одного з подружжя, який він взяв без участі другого члена сім’ї, може вважатися як особистим, так і спільним в залежності від…

  3 травня, 21:37
  Як направити материнський капітал в рахунок іпотеки? Покрокова інструкція
  Кожен позичальник мріє достроково розрахуватися з кредитором, тим більше у випадках довгострокових позик під заставу нерухомості. В деяких випадках можна…

  1 травня 22:52
  Іпотека на будівництво приватного будинку: труднощі із заставою і процес оформлення
  Власний будинок – це комфорт і затишна життя. Відсутність сусідів дозволяє насолоджуватися тишею, а прибудинкова територія дає можливість здійснення всіх ідей і…
  1 травня 14:38
  Як взяти кредит під автомобіль? Розглядаємо банк і автоломбард
  Банки пропонують оформлення різноманітних програм кредитування. Але взяти кредит під автомобіль можна далеко не у всіх фінансових установах. Багато банків…
  30 квітня 14:07
  Як отримати позику на ощадкнижку? Віддалене кредитування від МФО
  Життя людей постійно вдосконалюється і покращується. Сьогодні вже зовсім не здається непристойним попросити в борг суму грошей. Щоб взяти в борг потрібну…
  29 квітня 08:57
  Як купити товар у кредит вигідно?
  На споживчому ринку продаж товару в кредит – явище досить поширене. Спосіб торгівлі приваблює покупця тим, що придбати товар в кредит – значить,…