Подорожувати по Америці – справа не з дешевих, але ми знаємо 10 порад, які допоможуть вам добряче зекономити на поїздці.

Зміст:

 • Порада №1. Подорожуйте по Америці на стику сезонів
 • Порада №2. Візьміть в поїздку намет
 • Порада №3. Не засиджуйтеся довго в Нью-Йорку та інших великих містах
 • Порада №4. Заплануйте поїздку заздалегідь
 • Порада №5. Купони, купони і ще раз купони!
 • Рада №6. Придбати книгу Entertainment
 • Порада №7. Відвідайте знайомих
 • Порада №8. Відвідайте інформаційне бюро
 • Порада №9. Готуйте самі або харчуйтеся в буфетах
 • Порада №10. Купуйте оптом
 • до змісту ↑

  Порада №1. Подорожуйте по Америці на стику сезонів

  Щоб можна було добряче зекономити на поїздці – плануйте її на стику сезонів. Наприклад, не влітку, а пізньої весни або на початку осені. Звичайно, так ви не отримаєте повного уявлення про Америку, адже в такий час погода мінлива і багато закладу можуть бути закритими.

  до змісту ↑

  Порада №2. Візьміть в поїздку намет

  Чудовим методом економії в США стане для вас намет. Так ви зможете не переживати за наявність номерів у мотелях та їх високу вартість. За ночівлю на свіжому повітрі зі своїм наметом в середньому ви заплатите 20-30 доларів, а ось мінімальна вартість самого простенького номера – 50. Так що якщо вас не лякає життя на природі, то це дійсно для вас мудре рішення заощадити. Тільки не забудьте захопити з собою матрац та спальники!

  до змісту ↑

  Порада №3. Не засиджуйтеся довго в Нью-Йорку та інших великих містах

  Відвідати Нью-Йорк — мрія практично кожного туриста, який їде в Америку. Однак, не кожен знає, що там усе надто дорого. За посередній номер в готелі на Манхеттені ви заплатите 250 доларів за ніч. І тільки за меншу суму ви можете розраховувати на кімнату в Брукліні, який є чорним райончиком Нью-Йорка.

  Крім дорогого житла, у Великому яблуці дорогий проїзд на громадському транспорті. Також тут практично немає безкоштовних розваг.

  Дешево переночувати і погуляти у вас не вийти у Вашингтоні, Сан-Франциско та інших великих містах країни.

  до змісту ↑

  Порада №4. Заплануйте поїздку заздалегідь

  Хочете заощадити на поїздці?! Тоді плануйте її заздалегідь – купіть квитки і сплануйте всі маршрути. Так вам вдасться здійснити свою мрію про поїздку до Америки і, в той же час, заощадити гроші на сувеніри рідним і друзям.

  до змісту ↑

  Порада №5. Купони, купони і ще раз купони!

  В інтернеті можна придбати купони в ті місця, куди ви б хотіли сходити. За їх допомогою можна непогано заощадити і відвідати чудові місця у великих містах Америки.

  до змісту ↑

  Рада №6. Придбати книгу Entertainment

  Ще одним способом відмінно заощадити на різних закладах – купити книгу Entertainment. Випускається вона в Америці щорічно вже понад 50 років. Сама книга складається з купонів, які поділені на розділи: їжа, житло, розваги і т. д. Для кожного міста своя книга. Приблизна вартість — 35$, але буває на неї і знижка. Придбати можна на сайті видавництва або в інформаційних бюро деяких міст.

  до змісту ↑

  Порада №7. Відвідайте знайомих

  В Америці не сильно прийнято напрошуватися в гості. Але якщо у вас є рідні або друзі, то чому б і ні?! Неодмінно привезіть їм гостинці і, можливо, вони вас не залишать тільки на пару деньків переночувати у себе, але й покажуть пам’ятки міста.

  Якщо у вас в Америці немає такої можливості, то можете зареєструватися на спеціальних сайтах, де американці готові проявити гостинність і за низьку оплату дозволять вам пожити у них.

  до змісту ↑

  Порада №8. Відвідайте інформаційне бюро

  У кожному місті є інформаційне бюро, де можна взяти різні буклети та брошури. В них ви знайдете купони зі знижками на атракціони, на проживання в готелі або на харчування в одному із закладів міста.

  до змісту ↑

  Порада №9. Готуйте самі або харчуйтеся в буфетах

  Так як харчуватися в ресторані – дорого, а нескінченний фастфуд – шкідливо, то пропонуємо вам буфети. Це невеликі кафешки, де можна за фіксовану плату з’їсти те, що вам сподобатися із запропонованого. Але така пропозиція діє у визначені годинник!

  Якщо ви подорожуєте машиною, то найкращим для вас варіантом для економного та корисного харчування стане похідної гриль, рисоварка або мультиварка.

  до змісту ↑

  Порада №10. Купуйте оптом

  У великих містах США можна придбати «city pass» (міський пропуск). Вона являє собою картку, яка пропонує відвідати багато закладів з хорошою знижкою. Наприклад, побачити всі національні парки США за 80 доларів. Ціна окупається за 4-5 парків.

  Якщо ви вирішили відправитися в подорож, зверніть увагу на наш рейтинг гарячих турів.

  Це вам буде цікаво

  29 лютого 13:12
  Нюанси чеської економії. Чи варто переїжджати в Чехію на ПМЖ?
  Не секрет, що більшість «ображених» на низькі зарплати і, відповідно, грошові доходи шукають кращої долі за кордоном. Вважають, що в європейських країнах досить високі прибутки компенсують всі інші недоліки повсякденному житті. Найчастіше люди намагаються потрапити в так зване близьке зарубіжжя, щоб бути ближче до дому і не мати істотних витрат на дорогу (оформлення закордонних документів – не в рахунок). Тому однією з популярних європейських країн для трудових мігрантів…

  23 лютого 17:38
  Японська економія. Особисті фінанси в Країні висхідного сонця
  Як відомо, за кілька десятиліть після закінчення Другої світової війни жителям Країни висхідного сонця довелося навчитися економити буквально на всьому. Тому…

  11 січня 12:21
  Кращі способи економити гроші. Корисні поради по економії
  Все життя ми вивчаємо способи економити гроші і програємо в цій нерівній боротьбі, знову і знову залишаючи в магазинах добру половину зарплати. Але економія економії…
  3 січня 13:54
  11 речей, на яких не варто економити
  Криза, низькі зарплати змушують багатьох сьогодні економити на всьому. Мати завжди вільну готівку – це, безумовно, добре, але в гонитві за копійкою не можна упускати…
  20 жовтня 23:53
  iPhone в кредит: порівнюємо варіанти покупки і вибирає кращий
  Бажання купити iPhone в кредит виникає у більшості його потенційних покупців. Вартість телефону відомої марки починається приблизно від 15000 рублів і…
  18 жовтня 22:14
  Як грамотно економити на інтернеті? 7 найефективніших методів економії
  Варто зазначити, що питання раціонального використання та економії досить актуальні і для різних послуг зв’язку, а зокрема для інтернету. Кількість різних…