Якщо ви активно цікавитеся просуванням в соціальних мережах, розробкою стартапів або ж інвестуванням в реально існуючі компанії, то, швидше за все, вам вже доводилося чути про компанії Maya Group. А якщо ви дійсно хочете вигідно вкласти свої гроші, розкрутити стартап, або провести ефективну рекламну кампанію в соціальних мережах, то вам обов’язково варто ознайомитися з цим проектом більш докладно.

Зміст:

 • Що являє собою проект Maya Group?
 • Концепція сервісу Maya-Group.Me
 • Особливості та переваги компанії Maya Group
 • Інвестиційна пропозиція від Maya Group
 • Партнерська програма
 • Відгуки про Maya-Group.Me
 • Як зареєструватися в проекті?
 • Висновки
 • до змісту ↑

  Що являє собою проект Maya Group?

  Сервіс Maya Group (офіційний сайт) спеціалізується на розробці і просуванні різних онлайн-стартапів. При цьому компанія надає повний набір найбільш затребуваних і сучасних інструментів з розкручування і просування бізнесу своїх клієнтів. Тут же слід згадати про соцпространстве MAYA, яке включає в себе внутрішню соціальну мережу та особистий кабінет користувачів, розташовані на корпоративному сайті компанії. Сам сайт Maya Group одночасно є і зручним засобом управління трьома основними сервісами компанії.

  • LikesRock – ефективний інструмент по заробітку і просуванні в соціальних мережах.
  • LandingJazz – є конструктором для створення цільових сторінок захоплення (лендингов).
  • PostingBlues – зручний інструмент для розміщення вмісту в соцмережах.

  Maya Group є молодою компанією, яка заснована на початку 2014 року в місті Бар (прибережний район Чорногорії). Головним напрямком діяльності організації є продумане створення різних онлайн стартапів з повним контролем їх планомірного розвитку – від грамотного вибору ідеї та фінансування процесу розробки до самого виходу підготовлюваного проекту на світовий ринок мережевих послуг і отримання доходів.

  Місією компанії є розширення бізнесу своїх клієнтів з наданням перевірених і потужних програмних рішень, які відповідають усім сучасним стандартам.

  При цьому основною спеціалізацією компанія називає розроблення комплексних веб-сервісів з використанням найбільш сучасних рішень в області дизайну та програмування.

  Тут же варто згадати і про консолідацію – у всіх проектах Maya Group використовуються єдина база всіх користувачів, загальний єдиний баланс і, відповідно, єдина реферальная система.

  Ознайомитися з сервісом Maya Group

  до змісту ↑

  Концепція сервісу Maya-Group.Me

  Як вже згадувалося вище, в основі всіх проектів компанії лежать лише найсучасніші технології і найбільш актуальні тренди в сфері програмування. Саме ці переваги дозволяють Maya Group помітно відрізнятися від конкурентів і завжди залишатися на висоті.

  Одним з основних аспектів детальності компанії є консолідація. Наявність єдиного балансу бази користувачів і реферального програми означає, що в кожному проекті Maya ви можете авторизуватися з одним і тим же логіном і паролем. При цьому і ваш баланс буде однаковим у всіх трьох проектах із збереженням всіх рефсвязей.

  Також для всіх проектів компанії передбачений і єдиний маркетинг, всі правила щодо виведення та введення засобів та умови самої реферального програми. Саме такий маркетинг і складає кістяк кожного з проектів Maya Group. У якості «начинки» працівники компанії вставляють в даний кістяк індивідуально підібраний маркетинг кожного з проектів, який передбачає всі умови та правила, що відображають спеціальні завдання конкретного сервісу.

  до змісту ↑

  Особливості та переваги компанії Maya Group

  • Для поповнення рахунку в компанії ви можете використовувати наступні платіжні системи PayPal, VISA/MasterCard, Bitcoin, Payeer, AdvCash і Яндекс Гроші.
  • При цьому для виведення доступні три ПС: PayPal, Payeer і AdvCash.
  • Мінімальна сума для введення засобів – 1 євро.
  • Максимальна сума поповнення вашого балансу дорівнює 1000 євро.
  • Мінімальна сума для виводячи підрозділяється на три категорії:
 • Мінімальна сума на висновок дорівнює 30 євро (мінімальна сума для виведення коштів для всіх користувачів системи).
 • Мінімальна сума на висновок дорівнює 20 євро (для активації даної категорії вам необхідно залучити від 10 рефералів першої категорії, які поповнили свій баланс будь-якими способами).
 • Мінімальна сума на висновок дорівнює 10 євро (для активації даної категорії вам необхідно залучити від 20 рефералів першої категорії, які поповнили свій баланс будь-якими способами).
  • Важливо відзначити, що комісія на виведення коштів дорівнює 20%. Сюди входять всі витрати на винагороди партнерів, різні акції, бонуси і оплата роботи технічної підтримки.
  • Регламент виплат становить 5 робочих днів, тобто по вихідних виплати не здійснюються.
  • Реєстраційні дані компанії. Для перевірки автентичності всіх реєстраційних даних фірми необхідно перейти за посиланням: http://www.pretraga.crps.me:8083/ і в пункті «Naziv privrednog subjekta» ввести назву «Maya Group» і натиснути кнопку «TRAZI».

  до змісту ↑

  Інвестиційна пропозиція від Maya Group

  Ще однією значущою особливістю компанії Maya Group є можливість інвестування в даний ресурс.

  Як вам вже відомо, компанія працює над розробкою стартапів з повним контролем всіх етапів їх розвитку.

  • Підбір унікальної ідеї і ніші.
  • Розробка маркетингу.
  • Фінансування проекту.
  • Тестування ПЗ.
  • Запуск розкрутка і отримання доходів.

  На початкових етапах розвитку організації цілком вистачало і посівних інвестицій, розрахованих на високу віддачу в майбутньому. Однак на початку 2015 року цього резерву виявилося недостатньо, щоб запустити на ринок два великих сервісу. На сьогодні обидва ці проекти дають стабільний дохід і ще один знаходиться на стадії розробки.

  Вже з 2016 року компанія прийняла рішення про запуск нового етапу свого розвитку – Краудинвестинга, тобто народного інвестування. Так, Maya Group готова віддавати своїм вкладникам 10% від чистого прибутку. Що на практиці буде приносити вам близько 5-9% в місяць від ваших вкладень.

  Так, будь-який зареєстрований учасник на сайті може придбати частки компанії і отримувати непоганий прибуток за цим часткам.

  Сам процес покупки проводиться з балансу вашого облікового запису. Номінальна вартість покупки і продажу однієї частки компанії дорівнює 10 євро.

  При цьому компанія постійно проводить випуск, тобто емісію нових часток зі своїми особливостями. На даний момент актуально наступне речення:

  Як вже згадувалося вище, Maya Group віддає своїм вкладникам по 10% від чистого прибутку сервісу. В кінці кожного дня проводиться підрахунок чистого прибутку організації, і десята частина від цієї суми розподіляється між усіма власниками часток. Саме нарахування прибутку здійснюється щодня в 00:00 за центрально-європейським часом.

  Тут же варто згадати про джерела, від яких компанія отримує свій прибуток.

  • Банерна реклама.
  • Купівля ВІП-статусів в LikesRock.
  • Придбання підписки у PostingBlues і LandingJazz.
  • Нагорода за розсилку рекламних кампаній в PostingBlues.
  • Нагорода за виконання завдань звичайними користувачами в LikesRock.

  Інвестувати в компанію Maya Group

  до змісту ↑

  Партнерська програма

  Партнерські винагороди компанії мають 3 рівня.

  Рівень 1:

  • ви отримуєте 20% від кожного поповнення всіх ваших партнерів із зовнішніх ПС;
  • ви заробляєте 5% від кожного виконаного завдання та рекламної кампанії всіх ваших партнерів.

  Рівень 2:

  • ви отримуєте 5% від кожного поповнення всіх ваших партнерів із зовнішніх ПС. Для активації даного рівня вам необхідно залучити від 10 рефералів 1-го рівня, які поповнили баланс з будь ПС.

  Рівень 3:

  • ви отримуєте 1% від кожного поповнення всіх ваших партнерів із зовнішніх ПС. Для активації даного рівня вам необхідно залучити від 20 рефералів 1-го рівня, які поповнили баланс з будь ПС.

  Такий єдиний маркетинг ретельно продуманий і спрямований на мотивацію учасників до прийняття активної участі в житті співтовариства. Під активною участю мається на увазі використання всіх послуг, пропозицій і можливостей внутрішніх проектів Maya Group, залучення рефералів, спілкування на форумах, блогах і участь у створенні позитивного образу всієї компанії.

  до змісту ↑

  Відгуки про Maya-Group.Me

  Оскільки компанія успішно працює вже не перший рік, у мережі ви знайдете масу позитивних відгуків як про ефективність використання трьох основних сервісів компанії – LikesRock, LandingJazz і PostingBlues, так і про вигідну можливість інвестування.

  Найбільшу кількість відгуків можна знайти на самому сайті проекту, тут же ви можете залишити свою думку.

  до змісту ↑

  Як зареєструватися в проекті?

  Процес реєстрації в системі гранично простий і зрозумілий. Для цього вам необхідно перейти за наступним посиланням.

  Тут вам потрібно ввести ваше ім’я, адресу е-мейл і придумати пароль, після чого створити новий акаунт.

  Детальна інструкція по реєстрації від Maya Group знаходиться тут.

  до змісту ↑

  Висновки

  В якості висновку слід зазначити, що Maya Group – це реально існуюча IT-компанія, діяльність якої підтверджується як на практиці, так і юридично. Її сервіси PostingBlues і LikesRock відомі вже багато часу і користуються любов’ю багатьох онлайн-користувачів. Що стосується доходу від інвестицій, то 5-9% в місяць є досить непоганим показником, що у порівнянні з тими ж банківськими депозитами виглядає особливо привабливо. Тут же варто відзначити, що проект продовжує постійно зростати і розвиватися, так що, цілком можливо, з часом доходи інвесторів будуть тільки рости.

  Зареєструватися в Maya Group

  Автор: Олексій Півень

  Це вам буде цікаво

  28 липня 16:47
  Огляд криптовалютной біржі BitFlip.cc
  Кожен активний користувач мережі інтернет вже давно помітив, наскільки швидко за останні 2-3 роки зріс інтерес до різних криптовалютам. Так, курс вже всесвітньо відомого Биткоина ще з середини квітня 2017 року всього за два місяці збільшився з 1240 до 3000 доларів, і на даний момент закріпився на позначці в 2340$. Ціна не менш відомого Ethereum за останні 3 місяці з 49 доларів збільшилася до 220$, а «срібло» криптовалютного світу, тобто Litecoin, за ті ж 90 останніх днів…

  23 червня 21:10
  eToro – спілкуємося, вчимося, торгуємо і заробляємо на досвіді інших
  Прогрес породжує нові форми взаємодії. Добрався він і до фінансової ніші. Тепер на фондових ринках торгують через платформи, що володіють ознаками брокера і…

  30 вересня 23:12
  Payeer – що за платіжна система? які відгуки?
  Сьогодні в мережі на розсуд користувачів надається безліч самих різних платіжних систем. Але яку з них вибрати, яка ЕРС володіє великими…
  3 липня 00:00
  Огляд блогу PROFVEST – переваги, особливості та користь для інвесторів з Profvest.com
  Сьогодні в мережі ви можете знайти величезну кількість блогів інвестиційної тематики. І одним з найбільш цікавих і популярних з них є сайт profvest.com….
  5 лютого 20:01
  Докладний огляд біржі BITEXBOOK. Перша легальна біржа криптовалют в ЄАЕС
  Сьогодні буквально з кожним днем загальна кількість учасників на криптовалютном ринку стає все більше. Сама криптоэкономика постійно розвивається, зростає і у зв’язку з…
  10 січня 12:55
  Чи варто торгувати у брокера Larson & Holz ?
  Ринкові спреди від 0.1 пунктів і відмінне виконання – ось дві особливості брокера, які кожен трейдер хотів би почути! Саме так Ларсон і Хольц добилися…