Багато громадян мають у своєму розпорядженні вільним часом, який із задоволенням би присвятили додаткового заробітку.

Які види додаткових робіт доступні кожному?

Зміст:

 • Підробіток за межами будинку
 • Варіанти підробітку, не виходячи з дому
 • до змісту ↑

  Підробіток за межами будинку

  Перерахуємо вакансії, попит на які актуальний завжди. Вони підійдуть для тих, хто не звик працювати вдома, хто молодий і повний сил:

 • Охоронець, сторож на ніч. Ідеальний варіант підробітку в нічний час доби для представників сильної статі. Чоловіків охоче беруть на подібний тип зайнятості при відсутності шкідливих звичок і наявності хорошої фізичної форми. Роботодавці воліють працівників, які пройшли службу в армії.
 • Підробіток в таксі – (наприклад: в Яндекс.Таксі) швидкий і доступний спосіб заробити, коли терміново потрібні гроші. Підходить і для чоловіків, і для жінок. Наявність власного транспорту вітається.
 • Підсобний робітник на будівництві. Помічники в будівництві потрібні завжди. Варіант підходить в якості підробітку, тимчасової або постійної зайнятості.
 • Кур’єр – затребувана робота для молодих людей. Можна влаштуватися як на підприємство, так і до приватного підприємця (наприклад: в Яндекс.Їжа або Банк Східний Експрес).
 • Розклеювач оголошень – робота, яку можна виконувати навіть вночі. Ідеальна для молоді.
 • Роздавач листівок. Періодично необхідна робота в години пік у місцях, де зазвичай багато людей.
 • Корисно по темі:

  • Де шукати роботу в умовах кризи?
  • 7 відмінних ідей додаткового заробітку. Найбільш перспективні способи підробітку
  • ТОП–7 найпопулярніших видів хобі, які можуть принести вам добрі гроші

  до змісту ↑

  Варіанти підробітку, не виходячи з дому

  Не кожний має можливість працювати за межами дому. Наприклад, пенсіонери не зможуть витрачати стільки фізичних сил, добираючись до певного району з метою розклеювання оголошень. Які види додаткових робіт підходять таким людям?

  Мережевий маркетинг. До даного виду заробітку багато ставляться з недовірою, а даремно. Головне, вибрати процвітаючу мережеву компанію з вигідним маркетинговим планом. Дохід залежить від наполегливості і зусиль людини. При хороших результатах робота в компанії буде приносити стабільний пасивний дохід.

  Фрілансинг – підробіток на написанні текстів, рефератів, курсових і дипломних робіт. Варіант особливо підходить для людей, які знають іноземні мови. Замовлень з перекладу текстів достатньо.

  Диспетчер на телефоні – поширений вид підробітку. Спеціальні навички і досвід не потрібні. Зазвичай диспетчер потрібно для роботи у нічний час доби або подобово.

  Корисно по темі:

  • Навчання роботі в інтернеті – де і як краще навчитися фрілансу?
  • Як заробити гроші вдома? Розглянемо три варіанти
  • ТОП–5 найбільш високооплачуваних інтернет-професій. Яка робота престижніше?

  Кожен бажаючий заробити зможе вибрати для себе підходящий вид додаткової роботи. При тимчасовій відсутності постійного місця можна поєднувати кілька підробітків. Кожний з перерахованих варіантів під силу будь-якій людині. Збільшуйте свій дохід, підробляючи в своє задоволення!

  Автор: Ніна Кірова

  Це вам буде цікаво

  7 жовтня 06:45
  Де шукати роботу в умовах кризи?
  Специфіки пошуку роботи в мегаполісі і невеликому населеному пункті в глибинці значно відрізняються. Кількість вакансій, спеціалізація регіону, ділова репутація претендента – всі ці критерії визначають ті нюанси, які повинні використовуватися для пошуку робочого місця. Економічна криза значно ускладнила процес, але, тим не менш, при певних зусиллях і знаннях знайти вакансію із задовільними характеристиками можна. Де шукати роботу, яка б відповідала амбіціям…

  28 вересня 21:17
  7 відмінних ідей додаткового заробітку. Найбільш перспективні способи підробітку
  Навряд чи знайдеться багато таких людей, які відмовилися б від можливості отримання свіжих ідей додаткового заробітку. І дійсно, нові джерела доходу ще…

  30 серпня 13:27
  Навчання роботі в інтернеті – де і як краще навчитися фрілансу?
  Навчання роботі в інтернеті та сама перспектива віддалених заробітків для багатьох людей виглядають дуже заманливо. Варто визнати, що фріланс (робота через інтернет)…
  27 червня, 12:26
  Найоригінальніші способи заробітку
  Для багатьох людей часто стає досить актуальною проблема з пошуком роботи. Одні незадоволені своєю поточною діяльністю, інші просто намагаються знайти вакантне місце…
  17 червня 16:13
  Як заробити гроші вдома? Розглянемо три варіанти
  З різних причин трапляється так, що людина не має можливості ходити на роботу. Маленький дитина, хворий родич, обмежені можливості, причиною може…
  15 червня 17:10
  Як заробляти на англійській: найбільш популярні способи додаткового доходу для знавців мов
  Сучасна економічна ситуація змушує пересічного росіянина замислюватися про додаткових, альтернативних видах доходу. Будь-які знання та вміння, отримані протягом…