Популярність кредитування в зарубіжних банках зростає внаслідок низької процентної ставки і лояльних умов надання позик, а також з-за підвищеної надійності фінансових структур. Взяти кредит за кордоном нескладно, достатньо лише, щоб потенційний клієнт відповідав вимогам обраного ним банку.

Зміст:

 • Кредитування за кордоном: особливості і переваги
 • Процедура кредитування за кордоном
 • Підбір кращих пропозицій за кредитами, мікропозик і кредитними картками
 • до змісту ↑

  Кредитування за кордоном: особливості і переваги

  Багато зарубіжні банки пропонують вигідну кредитування, що передбачає наступні переваги:

  • невисока процентна ставка, складова, як правило, до 6%;
  • більш висока надійність банків;
  • гнучкі умови кредитування.

  Всі європейські банки висувають значні вимоги до потенційних позичальників. Так, обов’язково наявність виписки з кредитної історії, яка для отримання позитивної відповіді повинна бути досить хорошою.

  Крім того, обов’язково мати довідку про рівень доходу клієнта. Додатковою перевагою можна вважати наявність трудового договору в тій країні, де буде оформлятися кредитний договір.

  Кожна з країн має власні особливості кредитування. Так, італійські банки дають можливість кредитування переважно клієнтам, що мають вид на проживання в країні. Банки Франції більш лояльні до громадян інших країн та надають кредити з меншими вимогами. Є можливість кредитування і в кіпрських банках, які на відміну від більшості грецьких і німецьких фінансових організацій дають можливість кредитування практично всім бажаючим.

  Важливо знати, що більшість зарубіжних банків вимагають внесення початкового внеску, становить від 10 до 30 відсотків від загальної суми кредиту.

  до змісту ↑

  Процедура кредитування за кордоном

  Щоб взяти кредит за кордоном, спочатку потрібно обрати банк, який погодиться на кредитування іноземців.

  Якщо потенційний позичальник планує взяти кредит на придбання нерухомості або вчинення якого-небудь іншого дорогого придбання, бажано заручитися допомогою спеціалізованої компанії, яка займається операціями з нерухомістю в цій країні.

  Далі можна звернутися до ріелтору, який не тільки допомагає обрати потрібний об’єкт, але і надає допомогу в збиранні й поданні необхідних документів в банк.

  Ще один варіант взяти кредит за кордоном — відразу звернутися в обраний банк. Всі процедури подачі заявки та надання необхідних документів за кордоном стандартні і схожі з російськими реаліями.

  Автор: Ніна Кірова

  до змісту ↑

  Підбір кращих пропозицій за кредитами, мікропозик і кредитними картками

  За допомогою цього сервісу ви можете безкоштовно підібрати кращі пропозиції за кредитами, мікропозик або кредитними картками. Все просто, в онлайн режимі, тільки дотримуйтесь інструкцій.

  Натискаючи кнопку «Оформити», ви приймаєте угоду і підтверджуєте, що ознайомлені і згодні з політикою конфіденційності даного сайту.

  Це вам буде цікаво

  30 вересня 09:14
  Як легко відправити заявку на кредит онлайн і гарантовано отримати позику?
  Чи знаєте ви, що перші кредити в історії з’явилися ще за кілька тисяч років до нашої ери? Вже в ті далекі часи багато людей розуміли всі вигоди і переваги грамотного поводження з позиковими коштами і активно користувалися послугами лихварів. Природно, що і сьогодні у багатьох громадян можуть виникнути ситуації, коли терміново знадобилися гроші. А тим самим рятівним засобом і буде рішення відправити заявку на кредит в банк. Крім того, якщо ви маєте постійне джерело…

  13 вересня 17:35
  Банк вимагає дострокового погашення кредиту. Що робити позичальникові?
  Деякі позичальники, які допустили невеличку прострочення по тим чи іншим особистим причин, стикаються з вимогою банку про дострокове повернення раніше виданого кредиту і…

  3 вересня 14:22
  Яку програму вибрати, якщо потрібен кредит на ремонт? Шукаємо вигідні джерела фінансування
  Ремонт – деколи задоволення дороге. Якщо немає бажання накопичувати або відмовлятися від своїх ідей, тоді за фінансуванням слід звертатися до кредитних компаніями….
  2 вересня 15:38
  Де отримати гроші в борг без перевірок? І чи реально взагалі це зробити
  Хто стандартно бажає одержати гроші в борг без перевірок? Зазвичай таким питанням задаються громадяни, які побоюються відмовного рішення кредитора після проведення…
  4 липня 14:17
  Як правильно давати гроші в борг? Перевірені рекомендації
  Напевно у вас коли-небудь в житті бували ситуації, коли доводилося комусь з ваших знайомих давати гроші в борг на певний термін. Цілком можливо, що і ви…
  2 липня 19:42
  12 важливих порад щодо правильного використання кредитної карти
  Правильне використання кредитної карти є дуже важливою темою. Так, періодично в житті кожної людини трапляються ситуації, коли терміново знадобилися гроші….