Особливо цінуються серед досвідчених інвесторів дивідендні акції.

Вони дають можливість отримати гідний заробіток і, до того ж, досягти приросту котирувань.

Однак існують деякі нюанси, про які потрібно знати, щоб зрозуміти, коли цей вид паперів дійсно може принести значну користь.

Зміст:

 • Вигідні бізнес-стратегії та дивідендні акції
 • Прогнозування вартості дивідендних акцій
 • до змісту ↑

  Вигідні бізнес-стратегії та дивідендні акції

  У світлі розвитку сучасних інноваційних напрямків бізнесу компанії, що представляють традиційні напрямки підприємництва, можуть здаватися нецікавими і безперспективними. Але не завжди варто ігнорувати, оскільки саме усталені економічні моделі таких підприємств здатні забезпечувати інвесторам високі і стабільні дивіденди. Ті ж підприємства, які тільки почали свій розвиток, нерідко більшу частину прибутку вкладають у власний розвиток, не приділяючи належної уваги виплаті дивідендів.

  Визначаючись з перспективністю дивідендних акцій, варто звернути увагу на акції з дуже високою дохідністю. Зазвичай такі привабливі умови означають якісь проблеми в бізнесі, приміром, падіння вартості паперів та інше. Вкладаючи кошти в такі акції, інвестор ризикує багато втратити, не отримавши належних йому виплат. Для перевірки сподобалися акцій варто поцікавитися їх минулими результатами, в тому числі поведінкою на ринку в кризові роки.

  При вивченні особливостей тих або інших акцій важливо поцікавитися таким показником, як коефіцієнт дивідендного виходу. По своїй суті це прибуток в чистому вигляді, яка виплачується акціонерам за який-небудь період часу. Цей показник, відповідно до встановлених норм, не повинен бути вище 60%, так як при перевищенні цієї планки збільшується ризик нестабільності виплат. Такі особливості пов’язані з тим, що рішення про виплату, збільшення або скорочення дивідендних виплат приймають акціонери компанії, що часто може бути вигідно для розвитку компанії, але зовсім не на руку інвестору.

  Щоб вивчити, наскільки дивідендні акції стабільні і надійні, необхідно розрахувати співвідношення прибутку і дивідендів, і якщо підсумковий показник перевищить 100 відсотків, це може означати, що джерелом фінансування дивідендів частково є боргові зобов’язання.

  до змісту ↑

  Прогнозування вартості дивідендних акцій

  Кожен учасник ринку акцій повинен вміти робити прогнози, і чим на більш тривалу перспективу він може оцінити ситуацію, тим кращим буде результат. Для створення грамотного прогнозу необхідно відповісти на кілька важливих питань:

  • є бізнес компанії стабільним;
  • наскільки далека обрана компанія від стадії зрілості;
  • наскільки високі дивіденди, не є їх рівень ризикованим;
  • чи достатніми фінансовими ресурсами володіє компанія для підтримки стабільності.

  Допомогти у створенні прогнозу і прийняття рішення щодо тієї чи іншої компанії-учасника біржі допоможуть спеціальні фонди ETF. Саме використовуючи дані цих структур, можна визначити найбільш фінансово сильні і перспективні компанії, дають достатній активний і пасивний дохід. Щоб бути в курсі всіх змін у сфері ETF, необхідно регулярно проводити моніторинг всіх подій у сфері біржової торгівлі.

  Таким чином, дивідендні акції можуть принести інвестору значний дохід і стати кращою альтернативою депозитними вкладами. При цьому, щоб не втратити свої фінансові засоби, обов’язково потрібно тримати руку на пульсі подій, що відбуваються на фондових ринках.

  Акції відомих російських і зарубіжних компаній (Apple, Google, Facebook, Газпром, Ощадбанк, Аерофлот та ін) можна придбати в інтернет-магазині Freedom24 (Лицезия ЦБ РФ).

  Власники індивідуальних інвестиційних рахунків отримують в подарунок від РФ до 52000 рублів від внесеної суми щорічно або звільняються від сплати податків з отриманого на фондовому ринку прибутки!

  Автор: Ніна Кірова

  Це вам буде цікаво

  8 березня 17:06
  Куди вкласти 100000 рублів? Найоптимальніші варіанти для інвестора
  Іноді наявність фінансів не стільки радує, скільки викликає тривогу. У період економічних потрясінь хочеться максимально убезпечити наявні кошти. Якщо велику суму можна витратити на придбання нерухомості, ринок якої постійно зростає, то вкласти 100000 рублів туди не вийде, але і втрачати зароблене насилу зовсім не хочеться. Вкладати гроші в наш час – не примха, а життєва необхідність, інакше всі накопичені кошти з’їсть інфляція і коливання курсів валют….

  12 грудня 14:55
  Переваги довірчого управління на Форексі
  Одним з об’єктів вкладення коштів і служить інструментом заробітку валютний ринок Форекс. Він користується великою популярністю у інвесторів. Багато початкуючих…

  9 грудня 21:26
  Куди вкласти невелику суму? Розглянемо ключові види інвестування
  Існує безліч варіантів інвестицій великих грошових сум, при цьому бажаючі вкласти невелику суму не завжди можуть знайти застосування своєму…
  22 листопада 09:09
  Як вигідно купити долари? Основні важливі аспекти
  Долари США є валютою, яку громадяни часто інвестують власні кошти. Питання про те, як вигідно купити долари, актуальне завжди. Для вигідного…
  2 листопада 15:19
  Банківський депозит – інвестування без ризику
  Організувати пасивний дохід при інвестуванні. Серед маси варіантів інвестування можна виділити банківський депозит. Подібний внесок капіталу відрізняється…
  16 вересня 19:21
  5 головних помилок початківця інвестора. Важливі рекомендації з інвестування
  Перспектива змусити гроші працювати на себе, жити на відсотки і отримувати пасивний дохід виглядає надзвичайно привабливо. Але, на жаль, на шляху до фінансової…