Чи знаєте ви, що всього в світі існує 252 країни, кожна з яких відрізняється своїми унікальними умовами проживання? Причому серед них є такі держави, де навіть самий пересічний громадянин практично ні в чому не має потреби і живе повноцінним і щасливим життям. Але є й такі землі, де понад 90% населення ледве зводять кінці з кінцями. У зв’язку з цим буде дуже доречно розповісти про країни з найвищим рівнем життя у світі, в яких мріяв би жити кожен. А щоб дізнатися про це більш докладно, читайте текст далі.

Зміст:

 • Ісландія
 • Люксембург
 • Нова Зеландія
 • Великобританія
 • Швейцарія
 • Нідерланди
 • Данія
 • Канада
 • США
 • Австралія
 • до змісту ↑

  Ісландія

  Середній річний дохід однієї сім’ї в цій країні становить 21 000$ (після оплати всіх податків). При цьому понад 79% населення офіційно працевлаштовані і не відчувають проблем з пошуком робочого місця. До того ж 85% всіх жителів Ісландії регулярно ходять на вибори і довіряють політичним інститутам. Середня тривалість життя – 82 роки.

  до змісту ↑

  Люксембург

  Велике Герцогство по праву є однією з найбільш багатих країн у світі. В середньому річний доход сімейної пари становить 35 000$. Незважаючи на не самий високий рівень працевлаштування населення (65%), велика частина громадян повністю задоволена рівнем життя. Цьому дуже сприяє офшорна зона в центрі столиці, а також стабільний ринок нерухомості та гірничій промисловості. Середня тривалість життя – 81 рік.

  до змісту ↑

  Нова Зеландія

  Одна з найбільш миролюбних і найменш корумпованих країн у світі. Має одну з найсильніших економік планети. Понад 73% населення працевлаштовані, а середній річний дохід однієї сім’ї дорівнює 21 800$. Також варто зазначити, що громадяни Нової Зеландії є одними з найбільш освічених людей світу. Але на цьому список країн з високим рівнем життя тільки починається.

  до змісту ↑

  Великобританія

  Середній дохід однієї британської сім’ї становить майже 27 000$. При цьому 97% населення повністю задоволені якістю питної води та екологією. Також Сполучене Королівство може похвалитися одним з найнижчих рівнів злочинності у світі і високою тривалістю життя громадян (81 рік).

  до змісту ↑

  Швейцарія

  Практично повна відсутність яких-небудь корисних копалин і слабо розвинену промисловість це держава з лишком компенсує своїм статусом світового фінансового центру. Особливо варто відзначити високий ступінь розвитку сфери послуг, у якій зайнято понад 70% усіх жителів. Важливо відзначити надійний соціальний захист і дуже стабільний стан економіки. Середній заробіток однієї сім’ї – 30 000$.

  до змісту ↑

  Нідерланди

  Ця країна по праву є західноєвропейським лідером з видобутку і експорту газу. При цьому більше 75% населення є висококваліфікованими фахівцями та офіційно працевлаштовані. Середня тривалість життя громадян становить 81 рік. Річний дохід сім’ї – 25 400$.

  до змісту ↑

  Данія

  У середньому дохід однієї сімейної пари в цій країні становить 24 700$ за рік. При цьому понад 80% громадян довіряють політичним інститутам і регулярно ходять на вибори. Працюють данці близько 1520 годин в рік і щодня присвячують відпочинку не менше 16 годин. Лише 2% населення скаржаться, що надто багато працюють. Але і це ще далеко не всі країни з високим рівнем життя, про які слід знати.

  до змісту ↑

  Канада

  Одна з найпопулярніших і найбільш доступних країн для міграції в світі. Дохід однієї канадської сім’ї за рік становить близько 28 100$. Більше 74% населення працевлаштовані. Також Канада може похвалитися високою тривалістю життя громадян (81 рік) і відмінною екологією.

  до змісту ↑

  США

  Незважаючи на відносно невеликий показник працевлаштування населення (68%), середній річний дохід американкою сім’ї становить 38 000$. Сполучені Штати є однією з найбільш економічно розвинених країн планети. Більше 86% громадян задоволені житловими умовами, рівнем безпеки і економічною стабільністю. Середня тривалість становить 79 років.

  до змісту ↑

  Австралія

  Ось вже багато років поспіль це держава-континент займає лідируючі позиції в списку країн з високим рівнем життя. 73% працездатного населення країни зайнято у сфері промисловості та надання послуг, що приносить однієї австралійської сім’ї близько 29 000$ за рік. Середня тривалість життя громадян становить 85 років. При цьому понад 90% населення повністю задоволені житловими умовами і беруть активну участь у виборах.

  Якщо ви вирішили відправитися в подорож, зверніть увагу на наш рейтинг гарячих турів.

  Автор: Олексій Півень

  Це вам буде цікаво

  26 квітня 10:09
  Як правильно збирати гроші? Практичні поради та рекомендації
  Цікавило вас коли-небудь питання про те, як правильно збирати гроші? Здавалося б, що тут може бути складного, адже потрібно просто регулярно відкладати частину зароблених коштів, і рано чи пізно потрібна сума накопичиться сама собою. Але створювати власні накопичення пробують багато людей, але, на жаль, успіху в цьому удавано простому справі досягають лише одиниці. Можливо, є певні правила і рекомендації, дотримуючись яких цілком реально створити достатній сукупний капітал? А…

  18 квітня 15:18
  Для чого потрібно вести облік доходів і витрат і як правильно це робити?
  Чи виникала у вас ситуація, коли фінансові запаси закінчилися, а до наступної зарплати чекати ще довго? На жаль, так відбувається з багатьма людьми, які…

  16 квітня 15:48
  10 головних фінансових помилок. Як не можна поводитися з грошима?
  Чи знаєте ви, що кожна друга людина в світі щоденно здійснює одну або навіть декілька фінансових помилок, внаслідок яких сильно страждає його фінансове…
  5 квітня 11:34
  7 найшкідливіших звичок бідних людей, від яких потрібно позбутися в першу чергу
  Ви коли-небудь замислювалися про звички бідних людей і про те, чому деякі з нас без особливих труднощів домагаються успіху і благополуччя, коли інші все життя…
  3 березня 10:32
  Що тягне за собою несплату комунальних послуг?
  Значне підвищення цін на комунальні послуги призводить до того, що багато громадян виявляються не в силах регулярно здійснювати платежі. Тому росіяни часто…
  27 лютого 16:10
  5 простих кроків до поліпшення матеріального становища при маленькому доході
  Фінансове добробут людини, сім’ї залежить не лише від суми місячного заробітку. Не менш важливо, скільки грошей ви витрачаєте, що в підсумку залишається, якщо звичайно…