Кожна доросла людина рано чи пізно починає замислюватися про ефективне розпорядженні своїми коштами, створення нагромаджень і раціональної економії. І тут найбільш популярними рішеннями є різні комп’ютерні програми з обліку фінансів, якими набагато зручніше і ефективніше користуватися, ніж традиційної зошитом з ручкою. Але як з усього цього розмаїття вибрати дійсно краще? А далі ви як раз і прочитаєте огляд програми «Домашня бухгалтерія», яка є одним з найбільш популярних додатків на ринку.

Зміст:

 • Що таке «Домашня бухгалтерія»?
 • Чому варто скористатися цією програмою? 5 найбільш важливих причин
 • Особливості та переваги «Домашньої бухгалтерії»
 • Відгуки про програму «Домашня бухгалтерія»
 • Де скачати і як почати працювати з програмою?
 • Висновки
 • до змісту ↑

  Що таке «Домашня бухгалтерія»?

  Саме так називається дуже практична і зручна програма для грамотного обліку особистих фінансів на пк або мобільних пристроях (смартфони, планшети). Вона відмінно підходить для ефективного управління сімейними та особистими фінансами, допомагає контролювати ваші доходи, витрати, борги і кредити, складати детальний бюджет витрат і доходів, а також служить для відображення детального фінансового аналізу всієї вашої сім’ї за допомогою відповідних звітів, графіків і діаграм.

  Відеопрезентація програми:

  Ви можете вести облік своїх фінансів на різних рахунках. Причому це можуть бути як готівку, так і різні електронні гроші, кредитні картки. Що стосується необхідних дій, то з вашої сторони потрібно лише регулярне внесення всіх витрат і доходів у відповідні розділи програми. За допомогою цього ви без праці зможете скласти свій власний індивідуальний бюджет, який дозволить значно легше контролювати плановані витрати і розпорядження прибутком.

  При цьому програма допомагає враховувати всі кредити та кошти, взяті або віддані вами в борг, і контролювати своєчасність їх повернення. Як вже згадувалося вище, вам доступна ще і можливість побудови наочних звітів і графіків для детального аналізу ваших фінансів за конкретний часовий проміжок.

  Ведіть облік фінансів на необмеженій кількості рахунків:

  Враховуйте всі свої витрати і доходи:

  Крім всіх цих зручних функцій, за допомогою «Домашньої бухгалтерії» ви зможете планувати регулярні операції з доходами і витратами, імпортувати необхідні дані з банківських виписок, експортувати всю цю інформацію у будь-який зручний для вас формат (Word, Excel, Access, HTML). Причому всі ці дії можна здійснювати не тільки за допомогою вашого комп’ютера, але і смартфона, який завжди можна носити з собою.

  При цьому є можливість синхронізації і, відповідно, отримання доступу на вашому комп’ютері, смартфоні і планшеті одночасно. Вам залишається лише завантажити цю програму по відповідному посиланню з офіційного сайту розробника:

  Завантажити програму «Домашня бухгалтерія»

  І після цього встановити повний контроль над вашими фінансами вже сьогодні.

  Важливо згадати, що крім контролю ваших особистих фінансів і сімейного бюджету, програма «Домашня бухгалтерія» відмінно підійде приватним підприємцям і невеликим компаніям для зручного ведення фінансового звіту.

  до змісту ↑

  Чому варто скористатися цією програмою? 5 найбільш важливих причин

  Насамперед, серед всіх доводів варто відзначити простоту використання. Вам зовсім не потрібно володіти якимись спеціальними і бухгалтерськими знаннями для оволодіння даною програмою.

  Наступним очевидним фактором є, звичайно ж, незаперечна користь «Домашньої бухгалтерії». Так, з цією програмою грамотне ведення обліку фінансів значно прискорить досягнення ваших фінансових цілей.

  Ще однією причиною є ваша вигода. З аналізом вашого бюджету ви зможете набагато простіше контролювати свої витрати, раціонально економити та не допускати зайвих витрат.

  Далі важливо відзначити практичність. Дана програма володіє повним набором функцій, які потрібні для належного контролю за сімейним бюджетом.

  І п’ятою причиною є висока безпека, що забезпечується захистом записів, паролем і функцією резервного копіювання баз даних.

  до змісту ↑

  Особливості та переваги «Домашньої бухгалтерії»

  • Підходить для всієї родини. Ви маєте чудову можливість вести не тільки ваш особистий облік грошових коштів, але і враховувати фінанси всіх членів вашої родини. Так, для забезпечення конфіденційності даних всі записи кожного з користувачів можна захищати паролем.
  • Можливість внесення в програму всіх своїх кредитів і навіть тих грошей, що позичили у вас самих. «Домашня бухгалтерія» надає вам повний контроль над усіма цими засобами, включаючи контроль їх повернення з особливими функціями зручних розрахунків графіків, платежів і відповідними нагадуваннями.

  Вносьте свої кредити і гроші, віддані в борг:

  Кредитні виплати:

  • Можливість ведення обліку в будь підходящої валюті. В основному списку валют програми знаходяться всі існуючі валюти у світі. Вам залишається лише вибрати ті з них, які вам необхідні.
  • Забезпечення зручної синхронізації. Ця функція дозволяє вам використовувати «Домашню бухгалтерію» одночасно на комп’ютері і ваших мобільних пристроях Android, iPhone і iPad.

  • Ведення вашого обліку фінансів на необмеженій кількості рахунків. Так, ви можете використовувати стільки рахунків, скільки вважаєте за потрібне – це можуть бути і рахунку різних банків, різні банківські картки, електронні, готівкові гроші та ін.
  • Вся бухгалтерія на одній флешці. Програма дозволяє вам встановити її на звичайну флешку і використовувати «Домашню бухгалтерію» при підключенні даної флешки до будь-якого комп’ютера. Причому після використання жодних даних від вашого обліку на комп’ютері не залишиться.
  • Особливо варто відзначити можливість імпорту у програму ваших банківських виписок і перенесення фінансових записів з інших джерел. Більш того, якщо вам буде потрібно передати кому-небудь дані з «Домашньої бухгалтерії», то тут вам допоможе функція експорту. Програма експортує дані в більш ніж 15 різних форматів.
  • «Домашня бухгалтерія» здатна самостійно відкриватися за встановленим вами розкладом. Таким чином, ви вже не зможете забути внести в програму нові позначки, використовуючи функцію запуску програми з попередньо встановленого розпорядку.
  • Нагороди:

  З повним списком всіх нагород можна ознайомитися тут: https://www.keepsoft.ru/hbk/awards.php.

  до змісту ↑

  Відгуки про програму «Домашня бухгалтерія»

  Дана програма вже не перший рік користується чималою популярністю, і в мережі ви зможете знайти безліч відгуків про неї. Примітно, що всі вони позитивні. Наприклад, на відомому порталі irecommend.ru «Домашня бухгалтерія» оцінена всіма п’ятьма можливими зірками, а користувачі не менш популярного сайту otzovik.com оцінили її в 4,3 з 5 балів.

  З самими відгуками можна більш детально ознайомитися на самому сайті програми за посиланням: https://www.keepsoft.ru/hbk/reviews.php.

  до змісту ↑

  Де скачати і як почати працювати з програмою?

  Перш за все, варто відзначити, що ви можете завантажити цю програму безкоштовно без будь-яких реєстрацій та відправлення горезвісних СМС. Це можна зробити прямо на головній сторінці сайту програми за посиланням: https://www.keepsoft.ru/hbk/windows_hbk_about.php.

  Причому ви можете користуватися скачаним додатком без будь-яких обмежень протягом одного місяця. Цього терміну цілком достатньо, щоб повністю ознайомитися з роботою програми та усвідомити всі її зручності і переваги. Щоб продовжити використання «Домашньої бухгалтерії» в подальшому, необхідно придбати платну версію, що теж можна зробити прямо на головній сторінці сайту за вищезазначеним посиланням. Що стосується вартості, то на даний момент актуальні наступні пропозиції.

  При цьому доступні і акційні та найбільш вигідні варіанти:

  Причому існує понад 30 різних способів оплати додатка, серед яких електронні платіжні системи, банківські картки, онлайн-банкінг, банківський переказ і ін.

  до змісту ↑

  Висновки

  В якості висновку слід зазначити, що на сьогоднішній день програма «Домашня бухгалтерія» є не тільки одним з найпопулярніших додатків з обліку та ведення бюджету, але і справді зручною, практичною і гранично зрозумілою у зверненні програмою. Безліч корисних функцій у поєднанні з доступною вартістю вже завоювали визнання мільйонів користувачів, до яких ви можете приєднатися і ви, щоб почати дійсно ефективно і раціонально розпоряджатися своїми коштами.

  Завантажити програму «Домашня бухгалтерія»

  Автор: Олексій Півень

  Це вам буде цікаво

  7 червня 17:22
  Історія євро: з чого все починалося
  Євро – одна з головних валют світу. Вона є грошовою одиницею 19-ти країн, а в 9-ти другою національною валютою. За минулий рік євро стало володіти найбільшою сумарною вартістю порівняно з іншими грошовими знаками. Історія євро дуже довга і повне захоплюючих подробиць. Прообрази об’єднаної валюти Відомо досить багато прикладів, коли кілька держав починали випуск єдиної валюти з різних причин, тому історія євро не унікальна. Ще в…

  30 травня 10:02
  Історія долара: докладно про купюрах і їх номіналах
  Американський долар – одна з найбільш відомих, стабільних і впливових сучасних валют. Її відрізняє не тільки надзвичайна поширеність в усьому світі, але і…

  16 травня 15:30
  Що робити, якщо у вас вимагають гроші?
  Вимагання грошей – злочин, який суворо карається законом, тому всім треба знати, що робити і куди звертатися, якщо вимагають гроші або інші…
  28 квітня 09:23
  Як відкладати гроші без шкоди сімейному бюджету: поради фахівців
  При будь-економічної ситуації в країні тема особистих заощаджень не втрачає своєї актуальності. Економісти радять не брати грошей у борг у банку на придбання великих…
  27 квітня 07:32
  Ефективне управління фінансами: робимо кроки до фінансового благополуччя
  Не багато люди вміють розпланувати свій бюджет хоча б на місяць. Але ефективне управління фінансами необхідно, так як воно дозволяє заощадити гроші….
  26 квітня 22:09
  Методи управління особистими фінансами: чотири конверти
  Управління особистими фінансами починається з переосмислення суті фінансового планування та зміни підходу до збереження капіталу. Основні проблеми, що заважають нам…