Існує безліч варіантів інвестицій великих грошових сум, при цьому бажаючі вкласти невелику суму не завжди можуть знайти застосування свого капіталу.

Фахівці називають кілька безпечних і вигідних варіантів таких вкладень.

Зміст:

 • Оформлення банківського вкладу
 • Приклади вигідних банківських вкладів
 • Придбання облігацій, акцій і Піфів
 • Інвестиції в інтернеті
 • до змісту ↑

  Оформлення банківського вкладу

  Під невеликою сумою всі мають на увазі щось своє, але традиційно в це поняття вкладають розмір заощаджень від 10 до 50 тисяч рублів.

  Один з класичних варіантів, куди можна вкласти суму в цій межі – вклад у банку. Головна особливість інвестицій подібного роду – їхня безпека завдяки державним гарантіям. Але істотним мінусом цього способу можна вважати низьку прибутковість, яка дозволяє вберегти кошти від дії інфляції і виступає головною альтернативою зберігання будинку, де гроші гарантовано знеціняться.

  Як правило, класти на банківський вклад невелику суму грошей рекомендують на нетривалий термін – не більше двох років.

  до змісту ↑

  Приклади вигідних банківських вкладів

  Банк (посилання)РаботаетПрибыль в годМин. вкладСрок вкладу

  Банк Тінькофф
  з 2006 року • 5-7,77% (рублі);
  • 0,1-1,77% (долари);
  • 0,1-0,9% (євро).
  • 50000 рублів,
  • 1000 доларів,
  • 1000 євро.
  3 – 24 місяців.

  до змісту ↑

  Придбання облігацій, акцій і Піфів

  Облігації, як метод вкладення невеликої суми грошей, здобули популярність не так давно, але вже показали себе з кращого боку. Вкладники в облігації можуть отримати прибуток приблизно на 20-40% вище в порівнянні з вкладами до банку.

  Найбільш прибутковими вважаються облігації тривалістю від 10 і більше років. В такому випадку вони здатні давати річний дохід у розмірі 15%. Багато вкладники набувають облігації відразу на 20 років, гарантуючи собі протягом довгого часу стабільний додатковий дохід.

  Купівля акцій та ПІФ (або паїв фондів) також є відносно новим видом вкладень. Акції гарні, насамперед, тим, що вони доступні для всіх: вартість мінімального пакета починається від 500 рублів. Паї, які можна придбати, відвідавши керуючу компанію, будуть коштувати трохи дорожче. Цей сектор інвестицій також розрахований на довгострокові вкладення, що пов’язано з частими змінами фондового ринку. Таким чином, купивши акції, можна потрапити на період спаду їх вартості. У подібних випадках потрібно дочекатися закінчення цього процесу, поки вартість акцій знову почне зростати. Інвестиції в акції не підходять для тих вкладників, які розраховують вкласти грошові кошти на 1 або 2 роки.

  Один з альтернативних варіантів звичайним акціям — дивідендні акції. Інвестори, які вирішили вкласти невелику суму цим способом, мають можливість отримувати регулярний пасивний дохід. При цьому важливо вибрати такі компанії, які пропонують високі дивіденди. Багато з них виплачують дивіденди щорічно, але існують і такі компанії, які здійснюють виплати по акціях два або чотири рази на рік.
  Акції відомих російських і зарубіжних компаній (Apple, Google, Facebook, Газпром, Ощадбанк, Аерофлот та ін) можна придбати в інтернет-магазині Freedom24 (Лицезия ЦБ РФ).

  Власники індивідуальних інвестиційних рахунків отримують в подарунок від РФ до 52000 рублів від внесеної суми щорічно або звільняються від сплати податків з отриманого на фондовому ринку прибутки!

  до змісту ↑

  Інвестиції в інтернеті

  Інтернет-інвестування сьогодні вважається найбільш ризикованим способом вкладень. Але якщо детально вивчити компанії, що спеціалізуються на цій діяльності, і засвоїти основні правила подібних вкладень та існуючі ризики, можна спробувати почати з малих сум. Важливо пам’ятати при цьому, що чим вищою буде процентна ставка за програмами інтернет-інвестицій, тим вище виявиться ризик втратити вкладені кошти. Тому фахівці не рекомендують довіряти інтернет-інвестиціям всі свої кошти і радять розміщувати спочатку невеликі внески.

  В цілому, ці способи є основними. Саме з них краще починати тим, хто не володіє солідним капіталом і хоче вкласти невелику суму для отримання певного доходу. В подальшому, при накопиченні більш серйозного капіталу і придбання досвіду самим вкладником можна розглядати інші варіанти інвестицій.

  Не забудьте скачати безкоштовно електронну книгу успішних інвесторів Миколи Мрочковского і Андрія Меркулова – «Куди вигідно інвестувати гроші в 2018 році?».

  Автор: Ніна Кірова

  Це вам буде цікаво

  22 листопада 09:09
  Як вигідно купити долари? Основні важливі аспекти
  Долари США є валютою, яку громадяни часто інвестують власні кошти. Питання про те, як вигідно купити долари, актуальне завжди. Для вигідного придбання валюти необхідно навчитися об’єктивно оцінювати економічну ситуацію і поведінку курсів валют. Не слід орієнтуватися на думку інших людей. Важливо самостійно приймати рішення. Рекомендуємо скористатися нашими порадами. Моніторинг валютного курсу на фінансових ринках Вирішивши придбати валюту за…

  2 листопада 15:19
  Банківський депозит – інвестування без ризику
  Організувати пасивний дохід при інвестуванні. Серед маси варіантів інвестування можна виділити банківський депозит. Подібний внесок капіталу відрізняється…

  16 вересня 19:21
  5 головних помилок початківця інвестора. Важливі рекомендації з інвестування
  Перспектива змусити гроші працювати на себе, жити на відсотки і отримувати пасивний дохід виглядає надзвичайно привабливо. Але, на жаль, на шляху до фінансової…
  20 серпня 17:28
  Як правильно інвестувати в нерухомість: практичні поради та рекомендації
  Кожна людина намагається досягти матеріального благополуччя і фінансової незалежності. Причому для багатьох людей обов’язковим символом стабільності та заможності…
  7 серпня 21:34
  Як правильно інвестувати гроші в золото? Все, що необхідно знати про вкладення в золото
  Грамотно вкладені кошти є одним з найкращих джерел доходу. Але головне завдання якраз і полягає в тому, що ваші накопичення необхідно інвестувати…
  16 липня 20:35
  Як максимально знизити ризик при інвестуванні грошей? Важливі поради та рекомендації
  Чи замислювалися ви коли-небудь над тим, що таке ризики при інвестуванні і як їх зменшити? Так, у будь-якій сфері діяльності ви не стали брати участь важливо…