У нашому світі важко знайти такого чоловіка, який не прагнув би заробляти більше грошей. Адже саме завдяки фінансовим можливостям ми можемо забезпечити себе житлом, їжею, відпусткою за кордон і, звичайно ж, просто придбати всі ті матеріальні блага, які нам знадобилися. Але наполегливо працюють багато людей, а своїм заробітком задоволені лише 20-30% усього населення. Так як же потрапити в число цих людей, і які актуальні способи підвищення доходу можуть в цьому допомогти? А щоб дізнатися відповіді на ці хвилюючі питання, читайте далі.

Зміст:

 • Самоосвіта
 • Делегування
 • Пожирачі часу
 • Планування
 • Пасивний дохід
 • до змісту ↑

  Самоосвіта

  Якщо ви маєте престижна вища освіта за своєю робітничої кваліфікації, то це, безсумнівно, є великим плюсом і важливою перевагою. Однак, щоб заробляти більше грошей, вам необхідно постійно підвищувати рівень своїх знань і навичок. Адже збільшення ваших заробітків буде можливо лише в тому випадку, коли ви будете приносити більше користі вашої компанії або ж підприємству. Тобто, коли ваші знання збільшать дохід вашої організації, то й ви самі залишитеся в прибутку. А для цього необхідно постійно підвищувати рівень своєї робочої компетенції. Читайте відповідну ділову літературу, відвідуйте різні семінари і тренінги – вкладення в себе багаторазово окупляться.

  до змісту ↑

  Делегування

  Напевно у вашій роботі присутня маса справ, для виконання яких не потрібні великі розумові навантаження і особливі знання. Як правило, це механічна рутинна робота, на яку просто треба приділити час. Адже ці хвилини або навіть години можна витратити з більшою користю для вашого гаманця.

  Вдалою ідеєю буде наймання особистого помічника. Відповідного людини неважко знайти через інтернет за цілком скромну плату, адже і сама робота в цьому випадку не представляє особливої складності. Також можна делегувати виконання певних справ на відповідних сайтах і біржах віддаленої роботи – вам потрібно лише зареєструватися на такому ресурсі і зробити замовлення.

  до змісту ↑

  Пожирачі часу

  Пожирачі часу, або так звані хронофаги, заважають належним чином виконувати необхідну роботу практично кожній людині в світі. Так, скільки разів за день ви відволікаєтеся від роботи із-за різних прохань близьких вам людей? Як часто заглядаєте в соціальні мережі і розмовляєте на неробочі теми по телефону? Сюди ж можна віднести і ту масу часу, яка йде на спілкування з самими «малоприбутковими» клієнтами.

  Виконання всіх тих справ, які не відносяться до вашої роботи, слід перенести на вільний час. А протягом робочого дня потрібно максимально зосередитися на виконанні пріоритетних завдань, які згодом принесуть вам дохід. Застосування лише однієї цієї рекомендації дозволить вам заробляти більше грошей вже найближчим часом.

  до змісту ↑

  Планування

  Якщо ви розпишіть ваш наступний день буквально по хвилинах, то виконати такий план буде досить складно, особливо якщо ви ще не звикли до планування свого часу. Тим не менше на кожен наступний день обов’язково слід складати хоча б загальний план дій. Причому це стосується не тільки робочих справ, але і всіх інших сфер вашого життя. Адже найціннішим і не відновлюваним ресурсом в нашому житті є час. І той, хто навчився його раціонально використовувати, ніколи не буде страждати від нестачі фінансів.

  до змісту ↑

  Пасивний дохід

  Яку кількість грошей ви відкладаєте кожен місяць? Почніть хоча б з 5-10% від ваших доходів. Навряд чи ці кошти сильно позначаться на рівні комфорту вашого життя, зате у вас з’явиться певний накопичувальний капітал. Причому він не повинен просто лежати під подушкою – ці гроші повинні працювати. Навчайтеся фінансової грамотності і самому інвестування зокрема. Почніть з відкриття банківського депозиту і з набуттям нових знань і досвіду переходьте вже на більш складні інструменти примноження доходу.

  Як бачите, заробляти більше грошей може абсолютно кожен чоловік, якщо з належною увагою поставиться до всіх вищеописаних рекомендацій. Використовуйте ці поради на практиці, і поступово рівень вашого доходу почне зростати. Успіхів!

  Автор: Олексій Півень

  Це вам буде цікаво

  30 березня 11:30
  ТОП–5 ефективних способів швидко заробити гроші. Як завжди залишатися при фінансах?
  Практично кожній людині завжди потрібні гроші, причому як можна в більшій кількості. Та й навряд чи ви знайдете хоч одного із знайомих вам людей, хто відмовився б від безоплатного фінансового подарунка. Відомо, що значні доходи добувається наполегливою працею і напруженими вольовими зусиллями, так як просто так зарплату ніхто платити не стане. Але що робити, якщо кошти потрібні терміново? Зовсім не обов’язково бігти за черговим оформленням кредиту в банку. Існують досить прості, але в…

  24 березня 11:02
  ТОП–7 найпопулярніших видів хобі, які можуть принести вам добрі гроші
  У житті багатьох людей поняття ” робота та вільний час часто є протилежними. Так, той же бухгалтер лише після виконання свого робочого графіка може…

  5 листопада 16:20
  Чи вважається день звільнення останнім робочим днем?
  Сьогодні багато працівників незалежно від їх професії і місця зайнятості часто не можуть зрозуміти, чи є день звільнення останнім робочим днем на поточному…
  2 листопада 15:08
  Як заробити в декреті: зручні і реальні варіанти
  Фінансові труднощі супроводжують поява першої дитини у багатьох сім’ях. А так як молода мама змушена тимчасово відмовитися від постійної роботи, є сенс знайти…
  30 серпня 10:15
  Партнерські програми електронних платіжних систем (гаманців)
  У цій статті розглянуто партнерські програми електронних платіжних систем (ЕПС) з оплатою відсотками від комісії з операцій або фіксованими сумами за дії…
  22 квітня 22:52
  Як влаштуватися на роботу водієм таксі: кращі варіанти
  В наш час знайти прибуткову роботу не так вже й просто. Але якщо ви завзятий автолюбитель або хочете ним бути, для вас є хороший варіант – робота водієм таксі від…