Власний будинок – це комфорт і затишна життя. Відсутність сусідів дозволяє насолоджуватися тишею, а прибудинкова територія дає можливість здійснення всіх ідей і фантазій.

Мрія може збутися. Якщо не вистачає грошей, то іпотека на будівництво приватного будинку стане кращим виходом із ситуації.

Зміст:

 • Загальні вимоги до клієнта
 • Застава при будівництві будинку
 • Документи для банку
 • Обслуговування іпотеки
 • Підбір кращих пропозицій за кредитами
 • до змісту ↑

  Загальні вимоги до клієнта

  Банки встановлюють певні критерії до клієнтів. Це стосується віку, робочого стажу та рівня доходу. Стандартно мінімальний вік позичальника не може бути менше 21 року. А також банк буде вважати максимальний вік на момент закінчення позички. Якщо позика оформляється на 30 років, а позичальникові вже 50, то шанси на отримання схвалення вкрай малі. Вийти з ситуації можна скоротивши строк погашення позички.

  Рівень доходу вважається з розрахунку забезпечення всієї родини позичальника. Ситуація, коли в сім’ї є утриманці, може несприятливо позначитися на рішенні банку. Тут вирішальну роль буде мати рівень зарплати, стаж, а також інші джерела доходу членів сім’ї. В деяких випадках можна залучити позичальників. Це можуть бути родичі, знайомі чи колеги по роботі. Вони повинні оформити відповідне доручення і будуть нести матеріальну відповідальність за невиконання позичальником зобов’язань.

  до змісту ↑

  Застава при будівництві будинку

  Зараз на ринку дуже багато різних пропозицій житлового запозичення. Всі вони відрізняються умовами надання та розміром відсотків. Об’єднує їх необхідність оформлення застави на майбутній будинок. Як варіант, можна оформити в заставу іншу власність.

  Часто виникає питання про те, як оформити в заставу будинок, якого ще немає. Тут є кілька рішень. Одним з них буде оформлення в заставу земельної ділянки. Однак, цей варіант підійде не всім. Вся справа у вартості землі. Якщо вона менше суми наданого кредиту, то банк відмовиться від такого забезпечення. Виходом із ситуації буде надання в заставу іншого нерухомого майна. Це може бути квартира. Для того щоб оформити таку заставу, необхідно провести оцінку нерухомості. Рекомендована банком компанія підготує оцінний звіт, і після цього буде оформлено обтяження.

  Після завершення будівництва будинку необхідно оформити заставу на нього. Для цього буде знято обтяження з іншого майна позичальника та переоформлено на побудований об’єкт. До повного закриття житлового позики буде знаходитися в заставі у банку.

  до змісту ↑

  Документи для банку

  Іпотека на будівництво приватного будинку надається після пред’явлення всіх необхідних документів. Це невеликий список:

  • паспорт позичальника та позичальників;
  • заяву;
  • документ про доходи;
  • документи по наданому застави.

  Залежно від банку і конкретної ситуації у позичальника можуть зажадати додаткові документи. Стандартно кредитор оголошує відповідь протягом 5-10 днів з моменту отримання документів.

  до змісту ↑

  Обслуговування іпотеки

  Позичальникові варто пам’ятати про те, що кредит може надаватися частинами. Не обов’язково відразу витрачати всі кошти. Витрати по будівництву будинку діляться на етапи. Це фундамент, стіни, покрівля, комунікації, внутрішня обробка. Після закінчення кожного етапу позичальник здійснює оплату.

  Іпотека на будівництво оплачується рівними платежами. Списання відбувається один раз в місяць. Якщо позичальник хоче провести дострокове погашення, необхідно написати заяву. На його підставі та за наявності відповідної суми на рахунку позичальника банк зробить списання.

  Автор: Ірина Кірова

  до змісту ↑

  Підбір кращих пропозицій за кредитами

  За допомогою цього сервісу ви можете безкоштовно підібрати кращі пропозиції за кредитами, мікропозик або кредитними картками. Все просто, в онлайн режимі, тільки дотримуйтесь інструкцій.

  Натискаючи кнопку «Оформити», ви приймаєте угоду і підтверджуєте, що ознайомлені і згодні з політикою конфіденційності даного сайту.

  Це вам буде цікаво

  1 травня 14:38
  Як взяти кредит під автомобіль? Розглядаємо банк і автоломбард
  Банки пропонують оформлення різноманітних програм кредитування. Але взяти кредит під автомобіль можна далеко не у всіх фінансових установах. Багато банків таку угоду вважають досить ризикованою і не готові надавати позики. Як отримати кредит під авто в банку? Дана програма відноситься до заставних. Протягом усього терміну запозичення транспортний засіб буде перебувати під обтяженням. Але позичальник може ним користуватися. Якщо клієнт не буде погашати…

  30 квітня 14:07
  Як отримати позику на ощадкнижку? Віддалене кредитування від МФО
  Життя людей постійно вдосконалюється і покращується. Сьогодні вже зовсім не здається непристойним попросити в борг суму грошей. Щоб взяти в борг потрібну…

  29 квітня 08:57
  Як купити товар у кредит вигідно?
  На споживчому ринку продаж товару в кредит – явище досить поширене. Спосіб торгівлі приваблює покупця тим, що придбати товар в кредит – значить,…
  28 квітня 22:44
  Взяти 1000000 в кредит: які є варіанти?
  Російські банки пропонують кредити на досить великі суми. Максимальний кредитний ліміт залежить від програми кредитування. На придбання житла або автомобіля можна…
  25 квітня 21:10
  Як оформити позику онлайн на карту: коротка інструкція для позичальника
  Щоб отримати кредитну підтримку від мікрофінансової компанії, досить витратити 15-30 хвилин на заповнення заявки, після чого гроші будуть моментально переведені на…
  21 квітня 13:03
  Експрес позики онлайн – можливість швидко отримати гроші без нервування і паперової тяганини
  Якщо банки практично відмовилися від видачі експрес кредитів, вважаючи за краще приділяти більше часу й уваги оцінці платоспроможності клієнтів, то мікрофінансові…