Громадяни, які бажають оформити грошовий позику, часто вважають, що взяти кредит під низький відсоток неможливо.

Однак якщо знати основні особливості кредитної системи, знайти вигідну пропозицію все ж можна.

Зміст:

 • Кредит під низький відсоток: як його отримати?
 • Умови отримання кредиту під низький відсоток
 • Підбір кращих пропозицій по кредитах під низький відсоток
 • до змісту ↑

  Кредит під низький відсоток: як його отримати?

  Перше, на що звертають увагу при необхідності оформити кредит за вигідною відсотковою системою, — пошук банку-кредитора, готового надавати свій продукт на таких умовах. Всі банки мають власну кредитну політику, і, перш ніж подавати заявку в будь-який банк, потрібно ознайомитися з цією інформацією, вибравши саме той банк, який пропонує вигідні умови.

  Банки часто проводять не зовсім чесну рекламну політику, заманюючи потенційних позичальників привабливими відсотковими ставками. Такі нібито вигідні умови можуть бути обумовлені наявністю прихованих комісій або підвищеними вимогами (необхідність надання застави або оформлення клієнтом страховки). Щоб уникнути подібних проблем, обов’язково потрібно уважно читати умови договору, перш ніж його підписувати.

  Фахівці радять звертатися за отриманням кредиту в то фінансова установа, з яким вже склалися тривалі відносини, оскільки постійним клієнтам банки пропонують більш привабливі умови, а значить, шанси взяти кредит під низький відсоток будуть значно вище.

  до змісту ↑

  Умови отримання кредиту під низький відсоток

  Потенційний клієнт, який бажає отримати позику з низькою відсотковою ставкою, повинен відповідати ряду вимог, що встановлюються більшістю банків:

 • Хороша кредитна історія. Прострочені у минулому кредити, а також наявність незакритих на момент подачі заявки позик в більшості випадків стають перешкодою для отримання вигідного позики.
 • Вік: найбільше банки довіряють позичальникам у віці 25-45 років.
 • Певний рівень доходу потенційного клієнта. Банк повинен переконатися у платоспроможності позичальника, тому ретельно перевіряє його фінансові можливості. Додатковим плюсом буде значний стаж роботи заявника. Багато фінансові організації надають можливість взяти кредит під низький відсоток за умови наявності довідки з бухгалтерії підприємства, на якому працює потенційний позичальник.
 • Часто банки вимагають наявності поручителя за кредитом, особливо при великих сумах позики. Його присутність позитивно позначається на процентній ставці.

  Відповідати більшості таких вимог досить складно, з цієї причини отримання кредиту під низький відсоток часто представляється вельми проблематичним.

  Автор: Ніна Кірова

  до змісту ↑

  Підбір кращих пропозицій по кредитах під низький відсоток

  За допомогою цього сервісу ви можете безкоштовно підібрати кращі пропозиції за кредитами, мікропозик або кредитними картками. Все просто, в онлайн режимі, тільки дотримуйтесь інструкцій.

  Натискаючи кнопку «Оформити», ви приймаєте угоду і підтверджуєте, що ознайомлені і згодні з політикою конфіденційності даного сайту.

  Це вам буде цікаво

  12 жовтня 19:00
  Як взяти кредит за кордоном? Переваги звернення в іноземні банки і сам процес видачі позики
  Популярність кредитування в зарубіжних банках зростає внаслідок низької процентної ставки і лояльних умов надання позик, а також з-за підвищеної надійності фінансових структур. Взяти кредит за кордоном нескладно, достатньо лише, щоб потенційний клієнт відповідав вимогам обраного ним банку. Кредитування за кордоном: особливості і переваги Багато зарубіжні банки пропонують вигідну кредитування, що передбачає наступні переваги: …

  30 вересня 09:14
  Як легко відправити заявку на кредит онлайн і гарантовано отримати позику?
  Чи знаєте ви, що перші кредити в історії з’явилися ще за кілька тисяч років до нашої ери? Вже в ті далекі часи багато людей розуміли всі вигоди і переваги…

  13 вересня 17:35
  Банк вимагає дострокового погашення кредиту. Що робити позичальникові?
  Деякі позичальники, які допустили невеличку прострочення по тим чи іншим особистим причин, стикаються з вимогою банку про дострокове повернення раніше виданого кредиту і…
  3 вересня 14:22
  Яку програму вибрати, якщо потрібен кредит на ремонт? Шукаємо вигідні джерела фінансування
  Ремонт – деколи задоволення дороге. Якщо немає бажання накопичувати або відмовлятися від своїх ідей, тоді за фінансуванням слід звертатися до кредитних компаніями….
  2 вересня 15:38
  Де отримати гроші в борг без перевірок? І чи реально взагалі це зробити
  Хто стандартно бажає одержати гроші в борг без перевірок? Зазвичай таким питанням задаються громадяни, які побоюються відмовного рішення кредитора після проведення…
  4 липня 14:17
  Як правильно давати гроші в борг? Перевірені рекомендації
  Напевно у вас коли-небудь в житті бували ситуації, коли доводилося комусь з ваших знайомих давати гроші в борг на певний термін. Цілком можливо, що і ви…