Сьогодні ви можете знайти в мережі десятки самих різних криптобирж і кожна з них унікальна по-своєму.

Але як вибрати дійсно зручний, надійний і перевірений ресурс? Які з цих сервісів по-справжньому заслуговують вашої уваги?

Відповіді на всі ці хвилюючі питання знаходяться в цій статті.

Зміст:

 • Вибір біржі криптовалют: на що звертати увагу?
 • Добовий обсяг торгів
 • Введення і виведення коштів
 • Кількість криптовалютных пар
 • Моніторинг курсів
 • Немає необхідності в завантаженні додаткового ПО
 • Кращі біржі криптовалют
 • EXMO
 • LiveCoin
 • YoBit
 • BitFlip
 • Poloniex
 • Підсумки
 • до змісту ↑

  Вибір біржі криптовалют: на що звертати увагу?

  В інтернеті функціонує досить велика кількість ресурсів з обміну цифровими монетами, у зв’язку з чим у недосвідченого користувача можуть виникнути складнощі з вибором майданчика. Нижче надані кілька простих рекомендацій, які значно полегшать цей вибір. Так, для успішних торгів, введення і виведення коштів треба звертати увагу на наступні моменти.

  до змісту ↑

  Добовий обсяг торгів

  Одним з найбільш важливих параметрів будь криптовалютной біржі є добовий обсяг торгівлі. За даним значенням можна також оцінювати і загальний ажіотаж навколо певної пари і спрогнозувати подальший рух курсу вартості монети.

  до змісту ↑

  Введення і виведення коштів

  Перед реєстрацією та поповненням вашого рахунку слід уважно ознайомитися з умовами введення, виведення і, звичайно, звернути увагу на платіжні системи, з якими працює біржа. Так, ваша гра на біржових котируваннях може виявитися куди менш вигідною з-за високих комісій на виведення грошей – звертайте на це увагу.

  Це ж правило справедливо і для користувачів, які займаються майнингом. Дохід від цього заняття теж може здатися не таким великим. З цієї причини обмінювати цифрові монети на долари краще на біржах без комісій або з мінімальними показниками цих виплат. Також деяким користувачам буде важливо дізнатися, що при роботі з біржами відпадає необхідність у сплаті податків від видобутку кріптовалюти.

  Так, найзручніше працювати з тими біржами, які підтримують наступні ЕРС:

  • WebMoney;
  • QIWI;
  • Яндекс Гроші;
  • банківські картки Віза і Масеркард.

  до змісту ↑

  Кількість криптовалютных пар

  Деякі імениті ресурси спеціалізуються лише на популярних та найбільш відомих монетах. Досі є такі майданчики, на яких можна поміняти тільки Биткоины на долари США, що є істотним мінусом і великим обмеженням у ваших можливостях.

  до змісту ↑

  Моніторинг курсів

  Досвідчені майнеры і трейдери зазвичай створюють аккаунти відразу не кількох криптовалютных біржах. Завдяки цьому у них з’являється можливість не тільки знаходити найвигідніші пропозиції по обміну, але і заробляти за рахунок арбітражу. Так, має сенс стежити за рухом графіків на майданчиках і шукати сигнали для закриття ваших позицій відразу на декількох біржах.

  Прибуток від таких операцій виходить не найбільшою, але якщо робити все правильно, то можна цілком впевнено виходити в плюс. В мережі є досить велика кількість стратегій гри на криптовалютной біржі, які допоможуть вам заробляти на арбітражних ставках.

  до змісту ↑

  Немає необхідності в завантаженні додаткового ПО

  Відсутність будь-яких спеціалізованих програм теж можна розцінювати як важлива перевага. Не завантажуйте програми з маловідомих і неперевірених сайтів.

  В якості альтернативи для обмінів традиційної валюти на криптовалюту, можна користуватися терміналами. Єдиний недолік полягає в тому, що багато з них підтримуються тільки Биткоин, причому курс конвертації може виявитися не дуже вигідним.

  Також зараз стали з’являтися нові універсальні платформи, що являють собою не тільки криптобиржу, але і цілу майданчик для майнінг. Наприклад, Cryptopia.

  до змісту ↑

  Кращі біржі криптовалют

  до змісту ↑

  EXMO

  EXMO є універсальним сервісом, який активно використовують більше кількох тисяч користувачів. Команда біржі позиціонує себе як професіоналів з різних частин світу. Сайт працює на багатьох мовах, в тому числі і російською.

  У зверненні на EXMO знаходиться 13 типів валют: USD, EUR, RUB, UAH, BTC, LTC, DOGE, DASH, ETH, WAVES, ZEC, USDT, XMR, їх кількість постійно зростає. Біржа надає кілька варіантів виведення і введення валюти. Можна задіяти популярні платіжні системи, такі як VISA/MASTERCARD, Яндекс.Гроші, Web Money, QIWI. Сума комісії складає всього 0,2% від загального розміру операції.

  Кожному своєму клієнтові EXMO надає можливість взяти участь в особливій реферальная програма, де ви зможете заробляти до 25% від суми комісії за кожну вдалу операцію ваших партнерів.

  Крім того, команда розробників криптовалютной біржі EXMO подбала і про професійних трейдерів і розробила для них спеціальний інструментарій: Stopploss, Trailingstop, видача кредитів, ордер купівлі-продажу та ін.

  Щоб почати роботу на біржі, слід створити безкоштовну обліковий запис, що можна зробити на головній сторінці сайту. Після реєстрації в розділі «Профіль-Верифікація» необхідно вказати прізвище, ім’я та по батькові, а також завантажити скан вашого паспорта. Вкладка «Гаманець» призначена для внесення будь-якої необхідної користувачеві валюти.

  Торгівля на біржі безпечна, а сервіс дуже зручний у використанні. Сайт функціонує як англійською, так і російською мовою. Інтерфейс можна назвати елементарним: щоб його освоїти досить пари хвилин. EXMO забезпечує захист рахунків від злому і крадіжки грошей третіми особами. Біржа криптовалют EXMO функціонує за принципом: головне – це якісна взаємодія з користувачами і повне задоволення всіх їхніх потреб.

  Сайт біржі криптовалют EXMO

  до змісту ↑

  LiveCoin

  LiveCoin — ця криптовалютная біржа була зареєстрована в 2014 році, а сьогодні сайт підтримує безліч торгових пар: BTC/EUR, BTC/USD, BTC/RUR, EMC/USD, EMC/BTC, LTC/BTC, LTC/EUR, LTC/USD і багато ін.

  До основних переваг даної площадки можна віднести наступні:

  • Тут немає нічого зайвого – тільки затребувана криптовалюта, доступна для різноманітних торгових операцій;
  • Висновок кріптовалюти на гаманець можливий в необмежених кількостях і в самі мінімальні терміни;
  • Оперативне надходження звичайних грошей на рахунок. Для їх виведення на біржі практикується багато різних способів;
  • Найпростіший обмінник. Можна не тільки купувати або продавати валюту, але і здійснювати інші грошові операції – зокрема, сам обмін;
  • Можливість працювати з електронними платіжними системами: OkPay, Payeer, Capitalist, PerfectMoney;
  • Біржа має бонусну програму з гнучкою ставкою для нарахування винагород постачальникам ліквідності: від 0,01 до 0,1%;
  • Сайт функціонує на багатьох мовах, серед яких є і російська.

  Сайт біржі криптовалют LiveCoin

  до змісту ↑

  YoBit

  YoBit — дана торгова платформа працює з усіма популярними криптовалютами (Біткойн, ethereum, ripple, dash та ін), так і з менш відомими – усього в наборі біржі надано понад 400 валютних пар, а курс ВТС тут досить часто багато вище, ніж на інших подібних ресурсах. Зручний функціонал, простий і зрозумілий інтерфейс, різні бонуси та низькі комісії приваблюють сюди все більша кількість трейдерів і звичайних користувачів цифровими монетами.

  Біржа Yobit володіє наступними особливостями:

  • Комісія за транзакцію залежить від самого напрямку обміну, але не перевищує 0,2%.
  • Швидкий і зручний введення і виведення засобів.
  • Є бонуси, акції, безкоштовні монети і лотерея.
  • Надійна двофакторна захист акаунтів від несанкціонованого доступу.
  • Зручний і інтуїтивно зрозумілий функціонал системи.
  • За загальною кількістю криптовалют майданчик Yobit може сміливо змагатися зі своїми іменитими конкурентами.
  • Працює на трьох мовах: російська, китайська, англійська.
  • Велика кількість способів поповнення і виведення, серед яких є Qiwi і Perfect Money.
  • Обов’язковою верифікації для роботи на біржі не потрібно.

  Сайт біржі криптовалют YoBit

  до змісту ↑

  BitFlip

  BitFlip — це досить молода криптовалютная біржа (початок роботи 17 червня 2017), яка продовжує постійно удосконалюватися і розвиватися. Майданчик особливо відрізняється мінімальними комісіями, вигідними пропозиціями для інвесторів, великою кількістю підтримуваних пар (USD, UAH THB, EUR, BTC, LTC, ETH, XRP, DASH, DOGE). Працює з платіжними системами Yandex.Money, Advcash, ePayments, Interkassa, Perfect Money, Payoneer, Paxum, QIWI, Skrill, Web Money і ін. З повним оглядом даного сервісу ви можете ознайомитися тут.

  Сайт біржі криптовалют BitFlip

  до змісту ↑

  Poloniex

  Poloniex – це криптобиржа, яка відрізняється підтримкою понад 140 торгових пар. Була зареєстрована в США ще в 2014 році, працює на англійській мові. Щодня сайт відвідують близько 5-7 тисяч осіб.

  Біржа підтримує рівні Фибоначи, має різноманітними тайм фреймами та наочними докладними графіками. Одне з найбільш важливих переваг – це зручна навігація, новини, чат, маркети (BTC\USDT\XMR) – все представлено на єдиному екрані.

  Маркети сортуються за кількома параметрами – за зміни ціни, обсягами, алфавітному та ін. Можна налаштовувати вибрані пари. Торги по маркетів досягають чималих розмірів: 134572.130 USD, 5348.668 XMR, 62537.825 BTC. Добовий обсяг також великий: 60 400 BTC або $28 281 125. Якщо говорити про обороти форков, то Poloniex входить в число самих топових бірж.

  Є статистика торгів з усіма подробицями. Верифікація є, але не є обов’язковою.

  Окремої уваги заслуговує робота служби підтримки в чаті. Користувачеві не потрібно створювати тікети і чекати їх розгляду 24 години. Досить звернутися до модератора за допомогою чату, і він миттєво відреагує і підкаже, як вирішити ту чи іншу проблему.

  Сайт біржі криптовалют Poloniex

  до змісту ↑

  Підсумки

  Звичайно, це лише найбільш відомі та найпопулярніші біржі криптовалют. Всього таких ресурсів існує величезна кількість, і кожна з них володіє своїми цікавими особливостями. А можливо, серед цього списку є і та біржа, яку використовуєте ви? Залишайте свою думку в коментарях.

  Автор: Олексій Півень

  Це вам буде цікаво

  10 вересня 07:22
  Як правильно вибрати гаманець для кріптовалюти? Найбільш популярні варіанти
  Рано чи пізно будь-який користувач, який цікавиться криптовалютами, всерйоз замислюється про вибір найбільш відповідного сервісу для надійного зберігання своїх цифрових активів. Однак недосвідченого людини може сильно збентежити все різноманіття криптокошельков. А далі ви й ознайомитесь з основними видами гаманців для віртуальної валюти і зможете вибрати самий відповідний варіант для надійного зберігання ваших цифрових монет. Навіщо потрібен мультивалютний гаманець? Криптовалюта…

  5 вересня 20:01
  Що таке хмарний майнінг? Кращі сервіси для заробітку кріптовалюти
  На сьогоднішній день хмарний майнінг є одним з найбільш перспективних варіантів для вкладення коштів. Це явище виникло на основі широкого розповсюдження…

  1 вересня 19:25
  Що таке майнінг простими словами? Як проводиться криптовалюта
  Якщо ви хоч трохи цікавитеся криптовалютой, те напевно вам не раз доводилося чути про таке поняття, як майнінг. По суті, це процес видобутку монет…
  30 серпня 10:25
  Де і як можна купити (обміняти) криптовалюту? Найбільш зручні варіанти
  Досить часто у багатьох користувачів інтернету виникає потреба в обміні тих чи інших грошових знаків на інші валюти. По суті, цей процес можна назвати…
  29 серпня 14:19
  7 найбільш поширених міфів і міфів про Биткоине. Чим є ця криптовалюта насправді?
  Буквально з кожною годиною про криптовалюте і про Биткоине зокрема дізнається все більше людей. Природно, кожен починає сприймати нову технологію…
  28 серпня 09:59
  ТОП–10 найпопулярніших криптовалют в 2017 році. На яку валюту варто звернути увагу?
  На сьогоднішній день існує вже понад 1000 різноманітних криптовалют. Одні з них в лічені дні і місяці набирають небувалу популярність і пробиваються в…