Сучасна економічна ситуація змушує пересічного росіянина замислюватися про додаткових, альтернативних видах доходу. Будь-які знання та вміння, отримані протягом життя, і які раніше не використовувалися для професійної діяльності, можуть бути застосовані для одержання прибутку.

Одним з найпопулярніших і затребуваних умінь, обумовленим актуальними ринковими реаліями, є володіння іноземними мовами. Як заробляти на англійській, маючи за плечима досвід проживання в англомовній країні або володіючи знанням літературної шекспірівського мови? Ринок пропонує досить широке поле діяльності для бізнес-проектів.

Зміст:

 • Біржі фріланса
 • Створення англомовного сайту
 • Безкоштовні відео-уроки
 • Очне і заочне репетиторство
 • Англомовний гід для іноземних туристів
 • до змісту ↑

  Біржі фріланса

  Зареєструвавшись на спеціалізованому порталі, можна брати роботи з перекладу текстів з англійської мови або писати авторські нотатки. Така робота оплачується замовником за вищими порівняно з російськомовними роботами тарифами і може стати постійним додатковим заробітком до основної зарплати.

  Біржі фріланса для перекладачів

  • eTXT,
  • Advego,
  • Kwork,
  • Weblancer,
  • Work-Zilla.

  до змісту ↑

  Створення англомовного сайту

  Створюючи самостійно або купуючи готовий сайт (наприклад на біржі сайтів Telderi), має англомовну аудиторію, ви можете значно розширити відвідуваність порталу. Розміщення реклами, платних посилань і інші способи монетизації ресурсу допоможуть забезпечити власнику сайту стабільний пасивний дохід.

  до змісту ↑

  Безкоштовні відео-уроки

  Заробити на англійській мові можна, записавши і виклавши в Ютубі ролики з безкоштовними уроками. Незважаючи на анонс відсутності оплати за користування ресурсом, викладач може отримувати прибуток з інтернет-занять шляхом підвищення відвідуваності, яка є підставою для залучення рекламодавців. Висока затребуваність уроків дозволить вчителю розміщувати партнерську рекламу або вставляти платні посилання на інший ресурс.

  до змісту ↑

  Очне і заочне репетиторство

  Традиційні репетиторські послуги без власної бази учнів досвідченому викладачеві слід починати з масштабної друкарської та інтернет реклами. Перший етап набору учнів передбачає мінімальну оплату, після декількох місяців підприємництва вчитель може підвищити свої розцінки за рахунок позитивної репутації.

  Онлайн-уроки ґрунтуються на спілкуванні з учнями через Скайп. Важливою перевагою такого викладання є відсутність регіональних обмежень проживання беруть уроки користувачів всесвітньої павутини. Особливо актуальний такий вид заробітку для філологів, які живуть в районних центрах або маленьких містечках.

  до змісту ↑

  Англомовний гід для іноземних туристів

  Якщо ви живете в туристичному центрі або курортному місті, то знання іноземної мови можна застосувати для спілкування з іноземними туристами в якості екскурсовода. Заробляти на англійській мові тут можна як в якості гіда, так і пропонуючи свої послуги у вигляді індивідуального перекладача.

  Всі ці види отримання доходу легко реалізувати при додатку мінімальних зусиль і без серйозних фінансових вкладень. Знання англійської мови – перспективна інвестиція у власне майбутнє, яка не тільки розширює перспективи розвитку ділових і дружніх відносин з іноземними партнерами, але і при раптово виниклих матеріальних труднощів може допомогти лінгвістичний багаж для додаткових заробітків.

  Автор: Ніна Кірова

  Це вам буде цікаво

  15 червня 15:06
  Як заробити студенту? 4 основних варіанти
  Багато молоді громадяни вже під час навчання задаються питанням про те, як заробити студенту, і найзавзятіші з них знаходять можливості поліпшити своє фінансове становище. Для заробітку студентам доступні такі основні види діяльності. Працевлаштування на повний робочий день Даний вид зайнятості підходить тим студентам, які навчаються на заочному відділенні, оскільки поєднувати повний робочий день з навчанням неможливо. Влаштовуватися можна як по спеціальності (відразу…

  1 червня 22:24
  7 простих способів, які гарантовано підвищать вашу продуктивність на роботі
  Повинно бути, кожен з нас хотів би розібратися в тому, що таке підвищення продуктивності на роботі. Адже, погодьтеся, що успіх і благополуччя приходять до людини не в…

  3 травня, 21:37
  ТОП–5 найбільш популярних міфів про Форекс. Що варто знати кожному трейдеру?
  Сьогодні навряд чи когось здивуєш тим фактом, що практично кожна людина може працювати віддалено, заробляючи гроші за допомогою одного лише комп’ютера та…
  30 квітня 10:01
  Як позбутися від ліні – визначення, причини і ефективні рекомендації
  Питання про те, як позбутися від ліні, був актуальний у всі часи. При цьому багато успішні люди переконані, що єдиною причиною, по якій все решта…
  22 квітня 10:17
  Як знайти улюблену справу, яка буде приносити не тільки гроші, але ще і задоволення
  Навряд чи хто-небудь стане заперечувати той факт, що фінанси вважаються однією з найбільш важливих складових у житті кожної людини. Саме з цієї причини багато людей…
  7 квітня 10:53
  Як забезпечити собі відчутної пасивний дохід? 7 найбільш перспективних варіантів
  Хотіли б ви замість того, щоб цілі дні безперервно в поті чола заробляти гроші, змусити ваші фінанси працювати на вас 24 години на добу і 7 днів на тиждень? У наші дні…