Стандартні кредитні програми не дозволяють отримати гроші в день звернення. Банку потрібний час, щоб проаналізувати анкету позичальника, вивчити його варіанти і прийняти рішення. Зазвичай на це йде 2-3 дні. Але часом позикові кошти потрібні максимально терміново, і ринок кредитування передбачає можливість отримання кредитів в день звернення. Є навіть кілька варіантів швидкого отримання коштів.

Зміст:

 • Що потрібно для видачі термінового кредиту?
 • Отримання експрес-кредиту в банку
 • Моментальне кредитування від МФО
 • Варіанти видачі схвалених позик
 • Який варіант кредитування вибрати?
 • Підбір кращих пропозицій по експрес-кредитах
 • до змісту ↑

  Що потрібно для видачі термінового кредиту?

  Якщо програма передбачає швидке прийняття рішення, то зазвичай вимоги до позичальника не високі. Щоб отримати гроші терміново в день звернення, навіть довідок збирати не потрібно. Саме за рахунок невеликого пакета документів і скорочується час, відведений на розгляд заявок.

  Так як строковий кредит видається без довідок та необхідності надати копію трудової книжки, то такі програми актуальні для громадян, які не мають офіційного місця роботи, або їх офіційний дохід занижений роботодавцем.

  На ринку кредитування можна знайти багато варіантів швидкого кредитування в день звернення, такі програми затребувані серед позичальників. Для отримання швидкого позики ви можете звертатися в банки, і мікрофінансові організації. В обох випадках ви можете отримати гроші вже сьогодні, але загальні умови видачі в цих організаціях значно відрізняються.

  до змісту ↑

  Отримання експрес-кредиту в банку

  Крім стандартних програм з довідками і тривалим розглядом багато хто банки пропонують громадянам термінові кредити, за якими можна отримати гроші в борг у день звернення. Найчастіше такі продукти іменуються експрес-кредитами.

  Такого виду програми пропонуються не всіма банками. Наприклад, у великих установах типу Ощадбанку, Альфа-Банку, Россельхозбанка, ВТБ4 і їм подібних експрес-програм не знайти. Тому слід звернути увагу на менш масштабні банки або установи, які спеціалізуються саме на такому типі споживчого кредитування. Зазвичай вони активно зазивають клієнтів, пропонуючи їм отримання швидких кредитів без довідок.

  Зараз пошуки кредитних програм не займають багато часу, тому що всі банки мають власні сайти, де можна знайти інформацію про тарифи, вимоги до позичальників і необхідних документах. При виборі програми можете використовувати кредитний калькулятор.

  Якщо ви знайшли оптимальний варіант експрес-кредиту, можете відразу звернутися за отриманням через інтернет. Багато банків застосовують саме таку форму прийняття заявок від громадян. Це зручно: клієнт заповнює онлайн-анкету, очікує рішення протягом години, а потім при схваленні йде в банк і забирає гроші.

  Щоб отримати гроші готівкою в день звернення, потрібно надати банку свій паспорт і другорядне документ. Зазвичай банк вказує певний список, ви можете надати будь входить в нього документ. Список може виглядати так:

  • СНИСЛ;
  • права;
  • закордонний паспорт;
  • ІПН.

  В кожному банку цей список індивідуальний, але зазвичай не містить вимог надавати якісь складні документи. Отримати експрес-кредит реально за годину.

  до змісту ↑

  Моментальне кредитування від МФО

  Крім банків ви можете скористатися послугами термінового кредитування від мікрофінансових компаній. Від банків МФО відрізняються тим, що пропонують отримати кошти не тільки максимально швидко, але і, не виходячи з дому. Крім того, багато МФО готові закрити очі на негативний кредитне досьє заявника.

  Надання мікрокредитів проходить різними методами. Ви можете отримати гроші в кредит в день звернення прямо на будинок, якщо виберете відповідну програму, згідно якої схвалені кошти переводяться на реквізити позичальників.

  до змісту ↑

  Варіанти видачі схвалених позик

  • готівкою на руки в офісі МФО. За це деякі МФО організовують виїзд менеджера на будинок до позичальника для видачі коштів;
  • на банківську картку або електронний гаманець. В цьому випадку кошти передаються позичальнику моментально;
  • на банківський рахунок. Найдовший метод, в день звернення гроші не отримати, переклад здійснюється 3 дні;
  • моментальним грошовим переказом. Після схвалення клієнт може забрати готівку в пункті видачі обраного оператора.

  Якщо вибрати микрокрокредит віддаленого онлайн-оформлення, то кошти можна отримати навіть вночі. Прийом анкет та їх розгляд здійснюються цілодобово.

  до змісту ↑

  Який варіант кредитування вибрати?

  Вибирати варіант оформлення слід, виходячи з своїх потреб і можливостей.

 • Експрес-кредит у банку видається лімітом, рідко перевищує 80000 рублів. Термін оформлення — максимально 1-2 роки, не більше.
 • Мікрокредит від МФО віддаленого оформлення стандартно не перевищує 20000 рублів з терміном повернення не більше місяця. Мікрозайм може видаватися готівкою на суму до 50000 рублів і строком повернення в кілька місяців.
 • Якщо говорити про ставки, то за експрес-програмами банку вони будуть нижче, але банки і більш ретельно перевіряють заявників і не видають строкових кредитів, якщо буде виявлена погана кредитна історія заявника. МФО ж видають кошти практично без відмови і цілодобово. Оформити мікрокредит простіше, ніж строковий кредит у банку. Так що, аналізуйте варіанти і вибирайте підходящий для себе.

  Автор: Ірина Русанова

  до змісту ↑

  Підбір кращих пропозицій по експрес-кредитах

  За допомогою цього сервісу ви можете безкоштовно підібрати кращі пропозиції за кредитами, мікропозик або кредитними картками. Все просто, в онлайн режимі, тільки дотримуйтесь інструкцій.

  Натискаючи кнопку «Оформити», ви приймаєте угоду і підтверджуєте, що ознайомлені і згодні з політикою конфіденційності даного сайту.

  Це вам буде цікаво

  20 лютого 14:48
  Як розірвати договір поруки?
  Знайомство з кредитами може відбуватися по-різному. Частіше ми опиняємося серед позичальників, а іноді доводиться побути поручителем. На роль поручителя, як правило, вибирають родичів або друзів. При оформленні кредиту це здається простою формальністю. Коли справа доходить до невиплат, постає питання про активне залучення поручителя до справи погашення боргу. Розірвання договору поруки Про те, як розірвати договір поруки, замислюються багато хто з числа тих, хто не в…

  16 лютого 07:46
  Іпотека без первісного внеску: кілька методів отримання житлового позики при відсутності вільних коштів
  Програми іпотечного кредитування практично у всіх банках ідентичні за основним моментам видачі. Відмінності можна помітити тільки у вимогах до позичальника, необхідних…

  11 лютого 09:37
  Як іпотека оформляється з материнським капіталом? Докладні кроки і юридичні тонкощі угоди
  Зараз багато сімей мають на руках сертифікат на материнський капітал і бажають використовувати його для придбання житла за допомогою іпотечного кредиту. Держава допускає…
  8 лютого 13:35
  Терміновий позика МФО Платиза: отримання коштів моментально з будь-якою кредитною історією
  Компанія Платиза вже давно працює на ринку мікрокредитування та заслужила довіру клієнтів. Щодня сотні громадян направляють онлайн-заявки на отримання термінового…
  3 лютого 08:32
  Позика без паспорта: як отримати кредит без оригіналу основного документа?
  Останнім часом кількість громадян, які відчувають труднощі в отриманні кредитів, стало все більше. Одні не мають постійного місця роботи, інші не можуть…
  28 січня 08:47
  Практикується банками списання боргів? Позбавлення від проблемного кредиту назавжди
  За останні декілька років банківська система Росії сильно похитнулася з-за величезної кількості прострочених боргів. На жаль, ця тенденція також набирає…