Адвего є одним з кращих сайтів для заробітку. Тут не потрібно вкладати свої особисті кошти, ви застраховані від шахраїв і від несправедливих рішень замовників. Головне – впевнений навички користування Інтернетом та велике бажання працювати.

А як же почати заробляти на Адвего? У цій статті початківець фрілансер знайде всі необхідні для себе відповіді.

Зміст:

 • Реєстрація на сайті
 • Перші важливі кроки
 • Доступні замовлення та тендери
 • Типи замовлень
 • Висновок
 • до змісту ↑

  Реєстрація на сайті

  Першим ділом, звичайно, слід зареєструватися. У правому верхньому куті сайту, натисніть кнопку «Реєстрація». Перед вами з’явиться відповідне вікно. Вам достатньо заповнити електронну пошту і внести псевдонім, під яким ви будете працювати на Адвего. Також реєстрацію можна виконати з допомогою запропонованих соціальних мереж.

  Окремо хотілося б сказати про псевдонім і фото. Вибирайте не складний, але оригінальний нік. Не варто бути Катей746 або Вовой007. Краще використовуйте великі літери на початку і в кінці імені, нижнє підкреслення, виділіть-небудь себе.

  Також обов’язково ставте аватар. Це допоможе вам запам’ятатися замовнику. Безликі виконавці рідко вибираються в лідери. На сайті ви можете подивитися на ТОП-100 виконавців і ви переконаєтеся, що 95% з них мають яскраві аватари.

  Зареєструватися на Адвего

  до змісту ↑

  Перші важливі кроки

  Отже, реєстрація успішно пройдена і що ж робити далі? Рекомендуємо в першу чергу виконати такі важливі кроки:

  • Обов’язково ознайомитися з правилами. Звичайно, рідко у кого є бажання вивчати всі пункти, але повірте, там ви знайдете для себе дуже багато корисної інформації.
  • Скачати Адвего Плагиатус. Зараз остання версія 1.3.3.2. Періодично програма оновлюється. Для чого вона потрібна? Плагиатус допоможе перевіряти унікальність ваших статей. Виконувати цю перевірку можна також безпосередньо на сайті. Але в добу вам дають лише 20 тисяч безкоштовних знаків, за більшу кількість доведеться платити. Тому завжди краще мати на своєму комп’ютері програму, яка може перевіряти будь-який текст без обмежень.
  • Визначитися зі способом виведення одержаних грошових коштів. Висновок можливий на гаманці Webmoney, Qiwi гаманець і банківську картку. Якщо ви вибираєте перші два способи, то вам слід пройти реєстрацію на відповідних сайтах і внести необхідні дані в особистий кабінет на Адвего.

  до змісту ↑

  Доступні замовлення та тендери

  Далі можна приступати до виконання замовлень. В Адвего вони діляться на наявні і ті, які дістаються виконавцям з допомогою тендера. Новачкові краще братися за доступні прості замовлення. Щоб отримати роботу через тендер, необхідно подати заявку у відповідному полі. Але, так як у новачка ще зовсім немає ніякого рейтингу, то навряд чи є шанс отримати таке замовлення. Тому краще брати ті, які знаходяться у відкритому доступі. Так ви швидше сформуєте свій рейтинг і у вас з’явиться можливість брати більш високооплачувані роботи. Ще один варіант, як можна заробляти на Адвего, — це писати статті. Але він виправдовує себе тільки в тому випадку, якщо ви дійсно пишіть текст самі.

  до змісту ↑

  Типи замовлень

  На Адвего веб-майстри розміщують велику кількість замовлень різних типів. Щоб не загубитися в цьому морі інформації, пропонуємо ознайомитися з основними із них є:

  • Лайки, репости і голосування. Найпростіша робота. Саме з неї краще починати новачкові. Зазвичай такі замовлення знаходяться у відкритому доступі. Вони не так высокооплачиваемы, але вони дозволять вам досить швидко набрати хороший рейтинг, а далі ви зможете заявляти про себе, як про виконавця високого рівня.
  • Робота в соціальних мережах. Тут теж можуть бути замовлення на лайки і репости, запрошення друзів у групи, розміщення коментарів і т. д. Якщо у вас до цього не було акаунтів у соціальних мережах, то швидше заведіть їх. Краще мати по декілька робочих акаунтів в кожній мережі, це дозволить вам одні і ті ж замовлення виконувати кілька разів.
  • Статті. Це найбільша категорія замовлень на Адвего. Статті необхідні на самі різні тематики. Вивчайте стрічку замовлень і побачите, що саме потрібно веб-майстрам. Якщо ваші знання дозволяють вам самостійно писати статті, то беріться за копірайт. Якщо збираєтеся писати тексти з допомогою інформації з Інтернету, тоді займайтеся рерайтом.
  • Переклади. Здорово, якщо ви володієте якою-небудь іноземною мовою. Перекази – це одна з найбільш високооплачуваних категорій. Це дозволить вам миттєво вийти на високий рівень і отримувати замовлення з підвищеною оплатою.
  • Відгуки. Зараз кожна компанія намагається максимально просунути себе в Інтернеті. Тому кількість замовлень на написання відгуків зростає з кожним днем. Якщо у вас непогано розвинена фантазія, ви легко можете братися і за цю роботу. Відгуки потрібні на різні портали, форуми, їх багато в соціальних мережах і будь-яких майданчиках, де є можливість залишати коментарі.
  • Розшифровка аудіо і відео. Такий варіант робіт підходить тим, хто може легко виконувати механічну роботу, кому важко самостійно складати тексти. Тут необхідно просто слухати або дивитися і перетворювати почуте в текст.

  до змісту ↑

  Висновок

  Наша стаття допоможе будь-якому новачкові розібратися в питанні про те, як заробляти на Адвего. Вас неодмінно чекає успіх, якщо ви є відповідальною, цілеспрямованою людиною, яка звикла досягати своїх цілей. Навіть з мінімальним набором знань ви зможете почати працювати на Адвего. Головне – ретельно вивчати вимоги кожного замовника. Якщо ви з першого разу будете чітко розуміти, що від вас вимагають, то у вас є великий шанс на успішну кар’єру фрілансера.

  Почати заробляти з Адвего

  Це вам буде цікаво

  13 квітня 11:51
  ТОП–12 найбільш затребуваних професій в інтернеті. Ким краще працювати в мережі?
  Хотіли б ви працювати в будь-яких зручних для вас умовах, без прив’язки до певного місця, вільно переміщатися по світу, самостійно вибудовувати свій робочий графік і бути самому собі начальником? Якщо ж так, то вам обов’язково потрібно ознайомитися з найбільш популярними професіями в інтернеті, які дозволять вам працювати віддалено прямо з вашого будинку, перейшовши на абсолютно новий рівень якості життя. А щоб дізнатися про це докладніше, читайте далі….

  12 квітня 13:19
  8 ключових джерел пасивного доходу
  З економічної точки зору дохід буває активним і пасивним. Якщо при активному доході необхідно постійно докладати деякі зусилля для його отримання (заробітна…

  6 квітня 09:43
  Як заповнити прогалини в резюме після тривалого безробіття?
  Отримати бажану роботу набагато важче, якщо ви не працювали тривалий час і маєте прогалини в резюме. Відсутність роботи протягом декількох місяців або років – це важливий…
  4 квітня 11:01
  Як відкрити бізнес на дому, і чи потрібна реєстрація?
  Популярності набуває такий різновид джерела доходу, як бізнес на дому. І це цілком зрозуміло. Багатьом не подобається працювати на когось іншого, вони…
  21 березня, 21:34
  Офіційна робота в інтернеті. Повний огляд сервісу Workle
  Що б ви сказали, якби вам було запропоновано офіційна робота в інтернеті з можливістю вибору сфери діяльності, якісним навчанням, багатообіцяючими…
  16 березня 15:51
  ТОП–5 найбільш небезпечних професій у всьому світі. Яка робота є найбільш ризикованою?
  Чи знаєте ви, що рівень смертності серед електриків значно вище, ніж серед поліцейських, а шахтарі у вугільних шахтах гинуть набагато частіше, ніж професійні…