Бажання купити iPhone в кредит виникає у більшості його потенційних покупців. Вартість телефону відомої марки починається приблизно від 15000 рублів і закінчується цінником в більш ніж 120 000 рублів.

Зрозуміло, що не в кожного покупця є така сума у вільному розпорядженні, тому банківські продукти як ніколи актуальні.

Зміст:

 • Всі можливі варіанти покупки
 • Оформлення товарного кредиту в магазині
 • Оформлення товарного кредиту в онлайн-магазині
 • Оформлення кредитної карти
 • Купити iPhone в кредит без відсотків
 • Придбання за рахунок готівкового кредиту
 • Підбір кращих кредитних пропозицій для покупки iPhone
 • до змісту ↑

  Всі можливі варіанти покупки

  Для прикладу розглянемо придбання в кредит Айфона вартістю 50000 рублів. Сам апарат може коштувати і дешевше, позику можна включити і всі необхідні аксесуари, які також коштують не дешево.

  Якими варіантами може скористатися потенційний покупець iPhone:

 • Оформити стандартний товарний кредит в магазині.
 • Оформити позику в магазині через інтернет.
 • Оформити кредитну карту.
 • Замовити карту розстрочки.
 • Взяти позику готівкою.
 • Навіть якщо купувати Apple iPhone в кредит шляхом оформлення стандартної товарної позички у магазині, початковий внесок мати на руках не обов’язково. Тепер магазини видають кредити без нього, але відсутність власних коштів може відображатися на відсотках, вони будуть вищими.

  до змісту ↑

  Оформлення товарного кредиту в магазині

  Для цього ви можете відвідати будь-який салон зв’язку або магазин техніки, де реалізують продукцію Apple. З собою потрібно взяти паспорт, краще додатково прикласти до нього СНІЛС або ІПН.

  Порядок оформлення простий:

 • Ви приходите в заздалегідь вибраний магазин, вибираєте товар і аксесуари до нього, якщо вони потрібні.
 • Вас запрошують до кредитного менеджера, який приймає заявку на кредит.
 • Заявка розглядається не довше 15-20 хвилин.
 • При схваленні покупець відразу отримує на руки бажаний апарат.
 • Ключова перевага методу — можливість купити Айфон тут і зараз, весь процес придбання займе не більше години. Мінусом можна назвати високі ставки за таким кредитом, вони можуть 30-37% річних. Деякі банки і зовсім встановлюють ставки до 50%, якщо позичальник оформляє позику без внеску.

  до змісту ↑

  Оформлення товарного кредиту в онлайн-магазині

  Цей той же самий товарний POS-кредит, але його оформлення можна провести повністю дистанційно у зручний час. Така можливість надається багатьма магазинами: Ельдорадо, Зв’язковий, М. Відео та ін.

  Як купити iPhone в кредит онлайн:

 • Виберете магазин, помістіть потрібні товари в корзину.
 • Оберіть спосіб оплати — у кредит.
 • Заповніть запропоновану анкету, вона відправиться на розгляд усім банкам-партнерам.
 • Чекайте рішення (10-20 хвилин). Якщо прозвучить схвалення, може бути два варіанти: кур’єр приїде до вас додому, привезе товар і документи, або потрібно буде відвідати заздалегідь вибраний магазин, де вас вже чекатиме iPhone і кредитний договір.
 • Перевага цього методу — можливість зробити покупку в кредит швидко і, не виходячи з дому. Мінуси все ті ж — високі процентні ставки: якщо врахувати високу ціну апарата, переплата буде суттєвою.

  Багато магазини в рамках співпраці з певними банками пропонують покупку смартфонів в розстрочку. Це реальна пропозиція: скільки буде на ціннику, стільки ви в підсумку і віддасте банку. Такі пропозиції — найвигідніші варіанти оформлення.

  до змісту ↑

  Оформлення кредитної карти

  Цей фінансовий інструмент також можна використовувати для покупки в кредит iPhone. Кредитну картку можна оформити онлайн, багато банки надають таку послугу. Банк встановлює певний ліміт, в межах якого держатель може здійснювати будь-які покупки.

  Порядок оформлення:

 • Відвідування офісу банку для заповнення заявки або подача заявки через інтернет.
 • Отримання рішення, воно може прийматися і за 10 хвилин, і за 1-2 дні в залежності від банку.
 • Прийняття банком рішення, випуск картки. Стандартні кредитні картки виготовляються близько 5-7 днів. Якщо карта потрібна терміново, вибирайте моментальні варіанти.
 • Перевагою цього методу можна назвати відновлювану лінію кредитної картки. Але звідси випливає і мінус — зазвичай новим клієнтам банки схвалюють невеликі ліміти, і необхідні 50000 можуть не дати. Крім того, швидким такий варіант не назвеш: карту треба випустити, потім активувати, все це вимагає тимчасових витрат.

  до змісту ↑

  Купити iPhone в кредит без відсотків

  Деякі банки випускають карти розстрочення (Халва, Совість та ін), чим і можна скористатися. Банки укладають договори з різними магазинами по всій країні, у них можна придбати будь-який товар, оплатити його карткою розстрочки і гасити борг рівними частинами.

  Наприклад, партнерами відомої карти Халва є МВидео, Ельдорадо, салони Мегафон, МТС, Білайн і пр. Відсотків реально не буде, розстрочка зазвичай формується на 3-4 місяці.

  Карти розстрочки можна назвати найбільш зручним варіантом. Не потрібно платити за їх обслуговування, ні відсотків, не потрібно нести довідки для оформлення. До того ж, це можливість iPhone в кредит без початкового внеску. Єдиний мінус — потрібно час на випуск платіжного засобу. Крім того, не всім схвалять ліміт 50000 рублів.

  до змісту ↑

  Придбання за рахунок готівкового кредиту

  Якщо розстрочка магазину або карти розстрочки вам не підходять, розгляньте варіант оформлення звичайного кредиту готівкою. Якщо оформляти його з довідками, процес займе 1-3 дні, ставка складе 15-20%. При відсутності довідок гроші можна отримати в день звернення, ставки складуть 25-30%. Ви отримуєте готівку від банку і витрачати їх, як забажаєте. Отримати суму 50000 за такою програмою можна без проблем.

  до змісту ↑

  Підбір кращих кредитних пропозицій для покупки iPhone

  За допомогою цього сервісу ви можете безкоштовно підібрати кращі пропозиції за кредитами, мікропозик або кредитними картками. Все просто, в онлайн режимі, тільки дотримуйтесь інструкцій.

  Натискаючи кнопку «Оформити», ви приймаєте угоду і підтверджуєте, що ознайомлені і згодні з політикою конфіденційності даного сайту.

  Автор: Ірина Русанова

  Це вам буде цікаво

  18 жовтня 16:12
  Захист позичальника: де шукати допомогу боржнику?
  Багато громадян не можуть впоратися з борговими зобов’язаннями і здійснюють прострочення. Це веде до роздування боргу і до контактированию з колекторами. Деколи стягувачі перегинають палицю, тоді доводиться шукати варіанти захисту позичальника. Та є кілька способів отримання підтримки, але чи дійсно вони допоможуть – і в цьому розберемося. Звернення до антиколекторів На ринку є колектори, які допомагають банкам стягнути борг, і антиколектори, які допомагають боржникам справлятися з…

  11 жовтня 10:58
  Дають кредити вагітним? На що можна розраховувати в такому положенні
  Немає жодних законодавчих норм, які забороняють вагітним жінкам користуватися послугами кредитування. І жоден банк ніколи категорично не заявляв, що не…

  3 жовтня 21:52
  Як погашається борг по кредитній карті? Інформація, яку повинен знати кожен позичальник
  Кредитна картка – не стандартний банківський кредит. Якщо звичайну позику позичальник погашає за встановленим графіком рівними платежами, то борг по кредитній карті…
  2 жовтня 15:47
  Сума кредитної картки: від чого залежить який призначається банком ліміт?
  Кредитна картка зручна тим, що банк призначає по ній лінію, в рамках якої держатель може здійснювати будь-які видаткові операції. Сума кредитної картки може бути…
  1 жовтня 09:21
  З чого складається вартість кредитної картки? Всі статті витрат держателя
  Кредитна картка – зручний у чому фінансовий продукт, але не всі громадяни розуміють її реальну ціну. Вартість кредитної картки – це не тільки відсотки, сюди входить…
  21 вересня 12:54
  Порівняння рефінансування кредитів в Росії і Білорусі
  Рефінансування передбачає оформлення нового кредиту,який буде використаний для повного погашення заборгованості за поточними кредитними зобов’язаннями….