Щоб отримати кредитну підтримку від мікрофінансової компанії, досить витратити 15-30 хвилин на заповнення заявки, після чого гроші будуть моментально переведені на картковий рахунок з використанням реквізитів з особистого профілю користувача. Але це можливо тільки в тому випадку, якщо позичальник дотримувався певного плану у своїх діях, що допоможе йому швидко оформити позику онлайн на карту для отримання екстреної грошової допомоги. Так як же це правильно зробити?

Зміст:

 • Вибираємо оптимальну програму
 • Подача заявки та заповнення анкети
 • Підписання договору та отримання коштів
 • Підбір кращих пропозицій за позиками онлайн на мапу
 • до змісту ↑

  Вибираємо оптимальну програму

  Мінімізація витрат при виплаті заборгованості – це далеко не єдиний критерій, яким слід керуватися при виборі кредитної програми. Тому після оцінки вигідності пропозиції (виходячи з розміру процентної ставки), увагу варто приділити і іншим параметрам позики, так як багато з них можуть прямо чи опосередковано впливати не тільки на розмір переплати, але і на можливість виплатити поточний борг.

  У першу чергу це стосується опції продовження дії позики, так як з її допомогою можна буде «відкласти» обов’язковий платіж і уникнути прострочення. При цьому варто звернути увагу, на яких умовах можна пролонгувати дію договору, і яку МФК буде стягувати комісію за таку операцію.

  Окрему увагу слід приділити розміру штрафних санкцій, що часто нехтують позичальники. Так як з фінансовими проблемами можна зіткнутися навіть при наявності високих доходів, краще застрахуватися на випадок виникнення прострочення, віддавши перевагу компанії, яка не стягує великих штрафів і лояльна до боржників.

  Якщо гроші будуть перераховуватися на банківську карту, то краще заздалегідь уточнити, чи немає яких-небудь обмежень або спеціальних умов для використання такого способу виплати коштів. Так, наприклад, не в кожній МФК можна оформити позику на карту кукурудза онлайн або здійснити виплату на цільову соціальну карту.

  до змісту ↑

  Подача заявки та заповнення анкети

  Найважливіший етап – це подача заявки, що передбачає заповнення анкети. Якщо не допустити помилок при вказівці своїх даних і грамотно підійти до цієї нескладної процедури, то можна буде збільшити до максимуму свої шанси на позитивне рішення і знизити ймовірність відмови.

  Щоб надати кредитору необхідний йому обсяг інформації, яка потрібна для фінансового скорингу, достатньо правильно відповідати на запитання анкети, мета якої — збір персональних і контактних даних.

  Якщо для підтвердження зазначених відомостей до анкети необхідно додати фотографію свого паспорта, то не варто розраховувати на те, що можна ухилитися від виконання цієї вимоги (інакше заявка не буде прийнята до розгляду). Також важливо не допускати навіть найменших неточностей при заповненні запропонованої форми онлайн, інакше МФК швидко відхилить заявку з помилками, навіть якщо позичальник допустив їх з неуважності або у зв’язку з тим, що не зрозумів заданого питання.

  Після отримання доступу до особистого кабінету необхідно вказати банківські реквізити для перерахування позикових коштів, які будуть використовуватися кредитором для здійснення виплати. Якщо при цьому буде допущена хоча б одна помилка, позичальник не зможе оформити позику онлайн на карту моментально, так як видані йому гроші будуть повернуті банком із-за невірно вказаних реквізитів.

  до змісту ↑

  Підписання договору та отримання коштів

  В виду того, що мікрофінансові компанії займаються видачею позик через Інтернет, підписання кредитного договору здійснюється «цифровим підписом», — спеціальним кодом, який отримує позичальник після схвалення його заявки. Це відбувається через 15-20 хвилин після закінчення процедури заповнення електронної анкети за умови, що у співробітників компанії не виникло питань до потенційного клієнта (це трохи збільшить терміну розгляду заявки).

  Термін зарахування коштів на карту безпосередньо залежить від умов обслуговування карткового рахунку. Але, як правило, банки оперативно виконують такі операції, після чого гроші відразу ж стають доступні користувачеві.

  Не варто забувати про додаткової комісії, яку при онлайн кредитуванні буде стягувати не МФК, а комерційний банк (емітент карти). Так, наприклад, якщо умовами обслуговування карткового рахунку передбачена комісія за нецільове поповнення платіжної картки, то при зарахуванні коштів банк утримає «свій» процент, внаслідок чого позичальник отримає не всю суму позики. Цю особливість слід враховувати при розрахунку необхідної суми кредитування, що часто випускають з уваги споживачі.

  Автор: Ольга Алексєєва

  до змісту ↑

  Підбір кращих пропозицій за позиками онлайн на мапу

  За допомогою цього сервісу ви можете безкоштовно підібрати найкращі пропозиції по мікропозик, кредитами або кредитними картками. Все просто, в онлайн режимі, тільки дотримуйтесь інструкцій.

  Натискаючи кнопку «Оформити», ви приймаєте угоду і підтверджуєте, що ознайомлені і згодні з політикою конфіденційності даного сайту.

  Це вам буде цікаво

  21 квітня 13:03
  Експрес позики онлайн – можливість швидко отримати гроші без нервування і паперової тяганини
  Якщо банки практично відмовилися від видачі експрес кредитів, вважаючи за краще приділяти більше часу й уваги оцінці платоспроможності клієнтів, то мікрофінансові компанії активно освоюють цей напрямок, пропонуючи експрес позики онлайн з виплатою на карту, електронний гаманець або готівкою. Незаперечна перевага таких програм – це можливість швидко отримати гроші за наявності мінімальних вимог та пакету документів. Але при цьому позичальникові не варто забувати, що за можливість швидко…

  5 квітня 12:16
  Переваги кредитних карт перед позиками
  Серед численних способів отримання позикових коштів найбільшою популярністю у наших громадян користується споживчий позику і кредитна картка. Саме ці два…

  18 березня 20:12
  Як отримати кредит на Яндекс-гаманець?
  В інтернеті представлено велику кількість варіантів електронного кредитування. Одним з популярних і надійних способів запозичення грошових коштів онлайн…
  17 березня 14:07
  Як змінити пін-код кредитної картки?
  Все частіше клієнти банків стають власниками кредитних карт. У багатьох є одразу кілька кредиток. При використанні пластикової картки ви отримуєте ряд…
  10 березня, 20:53
  7 найбільш важливих рекомендацій з оформлення іпотеки – як не втратити свою квартиру і гроші
  Варто відзначити, що багато людей мріють про те, щоб поліпшити свої житлові умови або ж придбати власне житло. Проте будинок або квартира стоять далеко не копійки…
  7 березня 12:42
  Типи кредитних карт
  Майже кожен має в своєму гаманці кредитку, але не всі розбираються в типах карток та особливості їх обслуговування. Пропонуємо дізнатися кредитні картки, які існують,…