Бажання позичальників отримати найвигідніший кредит цілком логічно.

Кожен хоче укласти оптимальний кредитний договір і отримати гроші в борг з мінімальною переплатою.

І кожен громадянин може оформити вигідний позику, слід лише знати декілька простих правил.

Зміст:

 • Правило №1. Не вірити рекламі
 • Правило №2. Порівняти як можна більше варіантів
 • Правило №3. Чим більше документів, тим краще
 • Правило №4. Звертаємося в банк, де вже брали кредити
 • Правило №5. Звертаємося до зарплатний банк
 • Правило №6. Відмовляємося від непотрібних послуг
 • Підбір кращих пропозицій за кредитами
 • до змісту ↑

  Правило №1. Не вірити рекламі

  Численні банки проводять гучні кредитні компанії і обіцяють позичальникам найвигідніші кредити готівкою. На рекламних листівках і плакатах ми бачимо вигідні ставки і поспішаємо в цьому банк, щоб скористатись унікальною пропозицією.

  Тільки от при оформленні виявиться, що заявлені в рекламі 15% річних доступні лише зарплатним клієнтам або вкладникам, які беруть гроші на 3 місяці. А вам, як не належить до зазначених категорій громадянину належить стандартна ставка цього банку, наприклад, в 30% річних.

  Завдання банку — зацікавити потенційного позичальника в своє відділення, для цього і роблять багатообіцяючу рекламу. Звичайно, в офісі громадянину повідомлять, що йому належить зовсім інша ставка, але досвідчені менеджери навчені брати громадян в оборот, тому велика частина клієнтів все ж укладає невигідний для себе договір.

  до змісту ↑

  Правило №2. Порівняти як можна більше варіантів

  Дізнатися, якої найвигідніший кредит дуже просто. Для цього слід порівняти пропозиції різних банків, за якими можна отримати кредит на однакових умовах. Наприклад, якщо ви бажаєте отримати позику за наявності довідок, вивчайте стандартні варіанти кредитування в різних установах.

  Зараз багато банків пропонують потенційним позичальникам скористатися онлайн-кредитними калькуляторами. Це спеціальна програма, яка на підставі зазначених параметрів бажаного кредиту вказує на розмір підсумкової переплати і на щомісячний платіж.

  Онлайн-калькулятори дають приблизний результат, але на нього можна орієнтуватися при виборі банку і кредитної програми. Більш точні розрахунки можна отримати у відділенні банку.

  Зробіть попередні розрахунки в різних банках. Ви наочно побачите де оформлення буде вигідним, туди і звертайтеся.

  до змісту ↑

  Правило №3. Чим більше документів, тим краще

  Якщо ви бажаєте отримати найбільш вигідний споживчий кредит, то не потрібно звертати увагу на строкові кредити і на програми, які не вимагають надання довідок. Спрощені кредити завжди супроводжуються ризиками неповернення, а це позначається на процентній ставці, яка стає вище. Приміром, без довідок, можна отримати кредит під 35-40% річних, а з довідками в цьому ж банку вже під 20-25% річних.

  Якщо є можливість, обов’язково принесіть документи про дохід. При неофіційному працевлаштуванні замість довідки 2НФДЛ можна принести довідку за формою банку, з нею також можна укласти вигідний договір.

  При наявності додаткових джерел доходу є зміст і їх довести документами. Так підвищується кредитоспроможність позичальника, що також може відображатися на ставкою.

  Велика кількість необхідних документів говорить про можливість оформити вигідний кредит. Багато банків застосовують практику зниження ставок при наданні позичальником додаткових документів.

  до змісту ↑

  Правило №4. Звертаємося в банк, де вже брали кредити

  Кожен банк зацікавлений видати кредит благонадійному позичальнику. А якщо це постійний клієнт з гарною кредитною історією, то для нього банки готові запропонувати найвигідніші умови кредитування.

  Якщо ви вже користувалися кредитними послугами будь-якого банку, обов’язково відвідайте його відділення і поцікавтеся про привілеї для таких клієнтів. Можливо, вам запропонують вигідну програму видачі кошти. Аналогічна ситуація і з вкладниками банків, їх також можуть чекати привабливі умови.

  до змісту ↑

  Правило №5. Звертаємося до зарплатний банк

  Багато громадян отримують заробітну плату на картки або просто рахунку певного банку. Якщо ви належите до цієї категорії громадян і плануєте оформити кредит, то обов’язково зверніть увагу на продукти зарплатного банку.

  Практично всі банки пропонують спеціальні умови видачі кредиту зарплатних позичальникам. У першу чергу це стосується процентних ставок, кредит можна отримати за ставкою на 1-5% нижче, ніж для звичайних позичальників. Також зарплатні позичальники звільняються від необхідності приносити довідки з роботи, а схвалення за заявкою може вступити за пару годин.

  Аналогічно кредит на найвигідніших умовах можуть отримати працівники акредитованих банком підприємств. Це актуально, якщо ви працюєте у великій та стабільній організації.

  Дізнатися про акредитацію можете в бухгалтерії. Якщо вона є, зверніться в цей банк і запитайте про умовах кредитування для співробітників акредитованих компаній.

  до змісту ↑

  Правило №6. Відмовляємося від непотрібних послуг

  Навіть якщо ви вибрали самий вигідний кредит, роблячи розрахунки, в процесі оформлення вартість кредиту може подорожчати. Це відбувається за рахунок додавання додаткових послуг, від яких можна відмовитися.

  Якщо вам не потрібна страховка, інтернет-банк, СМС-інформування та інші додаткові послуги, просто відмовтеся від їх підключення. І не вірте, якщо вам кажуть, що без страхування життя оформлення кредиту неможливо. Страховка обов’язково тільки при оформленні позики із заставою, коли страхується заставу. В інших випадках це послуга, від якої ви можете відмовитися.

  Автор: Ірина Русанова

  до змісту ↑

  Підбір кращих пропозицій за кредитами

  За допомогою цього сервісу ви можете безкоштовно підібрати кращі пропозиції за кредитами, мікропозик або кредитними картками. Все просто, в онлайн режимі, тільки дотримуйтесь інструкцій.

  Натискаючи кнопку «Оформити», ви приймаєте угоду і підтверджуєте, що ознайомлені і згодні з політикою конфіденційності даного сайту.

  Це вам буде цікаво

  1 січня 10:57
  Вигідні кредитні карти: користуємося кредиткою правильно і не переплачуємо зайвого
  Банки навперебій пропонують громадянам вигідні кредитні карти. Цей сегмент кредитування відрізняється великим попитом, тому банки і розробляють все нові і нові програми, що дозволяють використовувати їх максимально вигідно. І у ваших силах зробити картку зручним та вигідним інструментом. Ви можете і зовсім використовувати ліміт безкоштовно. Як вибрати вигідну кредитну картку Про вигоду варто замислюватися ще на етапі пошуку пропозиції банку. Не варто кидатися оформляти перше…

  31 грудня 00:05
  Як будуть стягувати кредит пристави? Процес виплати проблемного кредиту після рішення суду
  Банки до останнього відтягують момент подачі позовної заяви до суду, намагаючись стягнути заборгованість самостійно чи з допомогою колекторського агентства. Якщо…

  30 грудня 09:34
  Що робити, якщо у вас великі борги за кредитами, а платити їх нічим? Шукаємо вихід із ситуації
  На жаль, ситуація на кредитному ринку така, що величезна кількість громадян зіткнулося з неможливістю платити за рахунками в повному обсязі. Кількість прострочених…
  29 грудня 12:40
  Як виправити кредитну історію, прибравши з неї негативну інформацію?
  Останнім часом громадян, що мають негативне кредитне досьє, стає все більше. Населення сильно закредитовані, багато платять одночасно по кілька…
  28 грудня 00:24
  3 реальних методу оформити безплатний кредит: користуємося грошима і не платимо банку відсотки
  Що може бути краще для позичальника, ніж безкоштовні кредити. Можна користуватися банківськими коштами як завгодно і при цьому абсолютно не турбуватися про відсотках….
  26 грудня 21:57
  Чи Реально отримати кредит без роботи? Шукаємо вихід із ситуації
  Кожен банк пред’являє до позичальникам певні вимоги, і головна з них – це працевлаштування заявника та отримання регулярного доходу, достатнього для…