На споживчому ринку продаж товару в кредит — явище досить поширене.

Спосіб торгівлі приваблює покупця тим, що придбати товар в кредит – значить, отримати його відразу, а сплатити частинами.

Іноді така купівля означає високу переплату, але в більшості випадків є досить практичною угодою.

Зміст:

 • Чим приваблює товарний кредит?
 • Способи зниження переплати
 • Форми продажу товару
 • до змісту ↑

  Чим приваблює товарний кредит?

  Банки і магазини докладають значних зусиль, щоб товарна продукція в кредит користувалася увагою покупців. У супермаркетах купити товар в кредит можна, не виходячи з магазину.

  Спосіб накопичити і купити не завжди виправданий, оскільки проти нього є аргументи:

  • накопичення необхідної суми займає значний час, за який вартість покупки може зрости;
  • деякі речі дійсно можуть бути дуже необхідними: дитячий візочок або ліжечко, ноутбук та інше.

  до змісту ↑

  Способи зниження переплати

  Вивчивши процедуру кредитування для придбання будь-якої речі, можна виявити кілька способів, щоб не переплачувати. Один з них – це використання акцій, які банки пропонують клієнтам напередодні загальних свят. Інший – брати невелику суму і оплачувати перший внесок, тоді гарантовано зменшується відсоткова ставка.

  Кредит краще оформляти на 6 місяців, це знижує переплату щодо тієї ж суми, але взятій на рік. Чим більше термін кредитування, тим вище в підсумку виявиться переплата.

  Перш ніж придбати товар в кредит, слід зробити елементарний розрахунок по запропонованій угоді. Якщо запланована покупка буде інвестиції або вкрай необхідна, то придбання має сенс.

  до змісту ↑

  Форми продажу товару

  Продаж товарів за допомогою кредитної послуги зручна для обох сторін: і продавця, і покупця. Продавцю вона допомагає збільшити обсяг товарів, що надходять у продаж, а покупцеві вирішити проблему термінової покупки.

  Торгова організація може кредитувати населення самостійно або у співпраці з банками. Продаж товарної продукції без участі банку здійснюється на підставі договору купівлі-продажу, в якому зазначені умови розстрочки платежу клієнтом.

  У разі залучення банківських коштів магазин укладає два договори: з банком і з покупцем. Початковий внесок торговельна організація отримує від клієнта магазину, а іншу суму виплачує банк. Надалі за надану суму кредиту покупець розраховується з банком. До речі, варіант відносин з банком використовується набагато частіше.

  Автор: Ніна Кірова

  Це вам буде цікаво

  28 квітня 22:44
  Взяти 1000000 в кредит: які є варіанти?
  Російські банки пропонують кредити на досить великі суми. Максимальний кредитний ліміт залежить від програми кредитування. На придбання житла або автомобіля можна одержати у банку кілька мільйонів рублів. Головне, щоб доходів позичальника було достатньо для його погашення. Розглянемо, як взяти 1000000 в кредит на споживчі цілі. Оформити позику на 1 млн. рублів можна, як при наявності застави, так і без нього. Кожна з програм має свої переваги і недоліки….

  25 квітня 21:10
  Як оформити позику онлайн на карту: коротка інструкція для позичальника
  Щоб отримати кредитну підтримку від мікрофінансової компанії, досить витратити 15-30 хвилин на заповнення заявки, після чого гроші будуть моментально переведені на…

  21 квітня 13:03
  Експрес позики онлайн – можливість швидко отримати гроші без нервування і паперової тяганини
  Якщо банки практично відмовилися від видачі експрес кредитів, вважаючи за краще приділяти більше часу й уваги оцінці платоспроможності клієнтів, то мікрофінансові…
  5 квітня 12:16
  Переваги кредитних карт перед позиками
  Серед численних способів отримання позикових коштів найбільшою популярністю у наших громадян користується споживчий позику і кредитна картка. Саме ці два…
  18 березня 20:12
  Як отримати кредит на Яндекс-гаманець?
  В інтернеті представлено велику кількість варіантів електронного кредитування. Одним з популярних і надійних способів запозичення грошових коштів онлайн…
  17 березня 14:07
  Як змінити пін-код кредитної картки?
  Все частіше клієнти банків стають власниками кредитних карт. У багатьох є одразу кілька кредиток. При використанні пластикової картки ви отримуєте ряд…