Якщо вам потрібен мільйон в кредит, то його отримання не виявиться складним процесом. На ринку кредитування є маса пропозицій подібного роду, за якими можна взяти в борг пристойну суму.

Тут головне те, щоб вашого доходу було достатньо для отримання такої суми в борг.

Зміст:

 • Скільки потрібно отримувати для оформлення кредиту на мільйон?
 • Якщо ви отримуєте 30000 рублів
 • Якщо ви отримуєте 40000 рублів
 • Якщо ви отримуєте 56000 рублів
 • Що потрібно для оформлення?
 • Як підвищити шанси на схвалення великого кредиту?
 • Запросити співпозичальника
 • Залучення поручителя
 • Надання застави
 • В який банк звертатися?
 • Підбір кращих пропозицій за кредитами
 • до змісту ↑

  Скільки потрібно отримувати для оформлення кредиту на мільйон?

  Основним аспектом при розгляді заявки стане кредитоспроможність заявника. Банк будуть аналізувати доходи і витрати потенційного позичальника, щоб визначити, чи зможе він впоратися з борговим навантаженням.

  Сума видачі пристойна, тому і ваш дохід має їй відповідати. До уваги кредитор буде приймати тільки ті джерела доходу, які доведені документально. Якщо ви маєте підробітку, доходи від депозитів, акцій, здачі в оренду житла, обов’язково принесіть довідки або виписки, це підтверджують. Так ви збільшите шанси на схвалення.

  Для прикладу розрахунку доходу візьмемо стандартну програму споживчого кредитування без забезпечення в Ощадбанку і скористаємося його кредитним калькулятором. Стандартно банки видають кредити терміном на п’ять років. Ось і порахуємо, скільки ви повинні отримувати, щоб отримати кредит мільйон рублів.

  до змісту ↑

  Якщо ви отримуєте 30000 рублів

  У цьому випадку Ощадбанк готовий видати вам на максимальний термін у 5 років не більше 500 000 рублів. При такому розкладі і невеликий процентною ставкою 23% річних ваш щомісячний платіж складе 15000 рублів.

  до змісту ↑

  Якщо ви отримуєте 40000 рублів

  При такому розкладі Ощадбанк може видати більш вагому суму, але не досягає мільйона рублів. Ви можете подати заявку на кредит лімітом до 700 000 рублів. Згідно з відсотковою ставкою 23% річних при терміні 5 років щомісячний платіж складе 20000 рублів.

  до змісту ↑

  Якщо ви отримуєте 56000 рублів

  Тільки в цьому випадку ви можете отримати мільйон в кредит Ощадбанку. При максимальному терміні видачі 5 років розмір щомісячного платежу складе 28000 рублів.

  Такий приклад актуальний для всіх банків. Якщо розглядати великий кредит на мільйон, то він завжди супроводжується збором довідок і невисокими процентними ставками. Цілком можливо, що ви знайдете кредитні програми зі строком видачі до 7-ми років, тоді розмір мінімальної заробітної плати знижується, але все одно залишається не таким вже маленьким.

  Враховуйте, що у випадку з Ощадбанком розглядається ситуація, що позичальник буде віддавати за кредит половину зарплати, але на практиці рідко коли схвалюються позики за умови, що клієнт буде віддавати за рахунками більше 40% від загального доходу. Тут ще і враховуються інші кредитні зобов’язання громадянина, якщо вони є.

  до змісту ↑

  Що потрібно для оформлення?

  Це серйозна сума, тому завжди передбачається, що клієнт повинен надати основні документи з місця роботи:

  • довідка 2НДФЛ або за формою банку;
  • засвідчена роботодавцем копія трудової або трудового договору.

  Завантажити бланк довідки 2-ПДФО, нова форма 2018 року (.xls)

  Скачати зразки довідок про доходи за формою банку:

  • ВТБ24 (.pdf)
  • ОТП Банк (.doc)
  • Райффайзенбанк (.pdf)
  • Росбанк (.pdf)
  • Ощадбанк (.rtf)
  • СКБ-банк (.pdf)
  • Уральський Банк Реконструкції та Розвитку (.rtf)

  Без наявності довідок взяти мільйон в кредит не вийде. Винятком можуть бути тільки заставні микрозаймы, які надають деякі мікрофінансові організації.

  Банк буде розглядати всі анкетні дані позичальника. Важливий загальний стаж на останньому місці роботи. Чим більше стажу, тим вище відсоток схвалення.

  до змісту ↑

  Як підвищити шанси на схвалення великого кредиту?

  Для банку найголовніше — це надійність позичальника і його кредитоспроможність. Розглядаючи заявку, кредитор буде аналізувати дані і приходити до висновку, повернеться видана сума назад з відсотками. Позичальник може вплинути на рішення банку кількома методами:

  до змісту ↑

  Запросити співпозичальника

  Стандартно в ролі співпозичальника виступає дружина/чоловік основного позичальника. Перевага запрошення другого позичальника в тому, що його дохід буде суммирован з доходом основного заявника, що підвищить кредитоспроможність клієнта і ймовірність схвалення.

  до змісту ↑

  Залучення поручителя

  Поручитель — людина, що стає додатковою гарантією повернення коштів. Якщо основний позичальник не платить кредит, банк починає вимагати повернення боргу з поручителя. Порука підвищує шанси повернення кредиту, тому і ймовірність схвалення вище.

  до змісту ↑

  Надання застави

  Це самий вірний метод отримати в кредит мільйон рублів. Якщо у вас є у власності нерухомість, це стане хорошим аргументом для банку. При неповерненні боргу банк може забрати заставлене майно і реалізувати його з торгів. Але наявність застави не виключає необхідність збирати довідки.

  до змісту ↑

  В який банк звертатися?

  Якщо ви отримуєте зарплату на картку певного банку, то обов’язково спочатку поцікавтеся у цьому банку про умови видачі кредитів для зарплатних позичальників. Ця пропозиція може виявитися дуже вигідним. Наприклад, той же Ощадбанк кредитує зарплатых клієнтів за ставкою від 15,5% річних.

  Також вивчіть пропозиції інших великих банків: ВТБ24, Россельхозбанка, Промсвязьбанка, Альфа Банку, Райффайзенбанку і їм подібних. Великі установи більш вимогливі до потенційним позичальникам, але зате пропонують вигідні кредитні продукти.

  На ринку кредитування дуже багато пропозицій щодо оформлення позичок на мільйон рублів. Бажано вивчити як можна більше варіантів видачі, а вже потім робити вибір на користь одного з них.

  Автор: Ірина Русанова
  Зображення: Вадим Морозов | Фотобанк Лорі

  до змісту ↑

  Підбір кращих пропозицій за кредитами

  За допомогою цього сервісу ви можете безкоштовно підібрати кращі пропозиції за кредитами, мікропозик або кредитними картками. Все просто, в онлайн режимі, тільки дотримуйтесь інструкцій.

  Натискаючи кнопку «Оформити», ви приймаєте угоду і підтверджуєте, що ознайомлені і згодні з політикою конфіденційності даного сайту.

  Це вам буде цікаво

  15 січня 14:05
  10 найбільш цікавих і дивовижних фактів про кредити та банки. Що варто знати кожному?
  Чи знаєте ви, що перші гроші в світі з’явилися ще за кілька тисячоліть до нашої ери? Людство швидко оцінила всі переваги фінансів, як універсального засобу обміну, і початок їх активно використовувати. З появою перших грошей майже відразу ж з’явилися і лихварі-кредитори, які видавали громадянам кошти в борг під певний відсоток. Фінанси мають досить довгу і багату на події історію, за весь час якої накопичилося безліч цікавих фактів про…

  8 січня 13:06
  Кредит бізнесу без застави: на що можуть розраховувати підприємці?
  Більшість банків ставлять пріоритет бізнес-кредитування, пропонуючи підприємцям різні форми фінансування. Значна частина кредитних пропозицій – це…

  5 січня 13:20
  Що робити, якщо вас дістали колектори? І чи можна взагалі вплинути на ситуацію
  Робота колекторських агентств просто кипить. Кількість прострочених договорів розрахунок в геометричній прогресії, все більше банків і МФО регулярно звертаються за…
  4 січня, 15:05
  Взяти в кредит 30000 рублів: куди звертатися за видачею невеликої суми?
  Якщо людина замислюється про кредит, то не завжди мова йде про якийсь великий сумі. Деколи громадянам необхідно зовсім небагато, наприклад, хочеться взяти в кредит 30000…
  2 січня 10:52
  6 правил, які допоможуть вам отримати вигідний кредит
  Бажання позичальників отримати найвигідніший кредит цілком логічно. Кожен хоче укласти оптимальний кредитний договір і отримати гроші в борг з мінімальною…
  1 січня 10:57
  Вигідні кредитні карти: користуємося кредиткою правильно і не переплачуємо зайвого
  Банки навперебій пропонують громадянам вигідні кредитні карти. Цей сегмент кредитування відрізняється великим попитом, тому банки і розробляють все нові і нові…