Кредитна картка зручна тим, що банк призначає по ній лінію, в рамках якої держатель може здійснювати будь-які видаткові операції.

Сума кредитної картки може бути різною, вона завжди встановлюється на розсуд банку після розгляду заявки. І цей ліміт залежить від багатьох обставин.

Зміст:

 • Трактуйте параметри кредитування правильно
 • Найголовніше — платоспроможність клієнта
 • Сума кредитки залежить від її типу
 • Залежність від пакету документів
 • Як збільшити суму на кредитній карті
 • Варіанти збільшення ліміту
 • Підбір кращих пропозицій за кредитними картками
 • до змісту ↑

  Трактуйте параметри кредитування правильно

  Якщо ви бачите, що банк випускає кредитні картки лімітом до 300 000 рублів, нерозумно сподіватися на отримання картки як раз з цим розміром лінії. Це просто вказівка гранично можливого ліміту по продукту, тобто вам можуть схвалити далеко не 200-300 тисяч, а буквально 20-30 тисяч рублів.

  Ліміт кредитки завжди встановлюється на розсуд банку. Перш ніж призначити його, він вивчить різні аспекти і анкетні дані заявника. Навіть якщо ви подаєте заявку на карту з сумою до 1 млн. рублів, вам за фактом можуть схвалити в рази менше.

  Головна особливість кредитних карток — можливість збільшення спочатку встановленої суми. Тобто якщо вам сьогодні схвалили 30000, надалі лінія може поступово дорости до гранично можливої.

  до змісту ↑

  Найголовніше — платоспроможність клієнта

  Дізнатися, на яку суму дають кредитну картку, ви можете тільки після подання заявки та її розгляду. Навіть менеджер банку при співбесіді не зможе сказати, скільки саме вам схвалять. І багато в чому призначена сума буде залежати від вашої платоспроможності.

  Які клієнти можуть розраховувати на підвищені ліміти:

  • постійні позичальники банку;
  • зарплатні клієнти;
  • ті, що доведуть дохід документально.

  Якщо кредитна картка видається з довідками, на розмір лінії позики буде безпосередньо впливати середньомісячний дохід заявника. При призначенні ліміту банк буде вважати, що позичальник використовує лінію в повному обсязі: у нього повинні бути кошти на оплату цього боргу.

  Тут немає ніякого секрету: чим більше ваша зарплата, тим вище кредитний ліміт. Якщо ваш чистий дохід в місяць становить близько 20000 рублів, вам схвалять не більше 50000-60000 рублів.

  до змісту ↑

  Сума кредитки залежить від її типу

  Верхня межа можливої суми залежить і від типу кредитної картки. Чим складніше продукт, чим вищий його статус, тим на більший ліміт може розраховувати позичальник.

  Можна поділити картки на наступні типи:

 • Молодіжні, студентські або пенсійні. Це-кредитні картки, орієнтовані на громадян з невеликим доходом, тому великим ліміт просто бути не може. Вибираючи такий продукт, ви отримаєте більше 20000-50000 рублів;
 • Стандартні або класичні. Найпопулярніші кредитні картки, найчастіше розмір лінії позики обмежується 300000 рублів, деякі банки доводять його до 600-700 тисяч рублів;
 • Привілейовані. Це статусні карти, до яких підключаються додаткові опції, програми привілеїв та ін. Це найбільш дорогі за вартістю продукти, але ліміт може досягати декількох мільйонів рублів.
 • Навіть якщо ви вибрали кредитку з можливою лінією в 1-3 мільйони рублів, вам схвалять рівно стільки, скільки ви можете фінансово витягнути.

  Мінімальна сума кредитної картки зазвичай банками не вказується, але зазвичай схвалюють не менше 5000-10000 рублів.

  до змісту ↑

  Залежність від пакету документів

  Якщо вам потрібна кредитна картка на більшу суму, будьте готові надати розширений пакет документів. Вибираючи прості продукти, які видаються без довідок, моментально або повністю онлайн, не розраховуйте на схвалення хорошою суми, вам довірять максимум 50000 рублів.

  Якщо ж клієнт приносить довідку 2НФДЛ або інший документ, який вказує на розмір його місячного доходу, довіру банку істотно зростає. В залежності від рівня доходу він може схвалити 100-200 тисяч рублів і більше.

  до змісту ↑

  Як збільшити суму на кредитній карті

  Якщо вам схвалили зовсім не той ліміт, на який ви розраховували, не поспішайте відмовлятися від пропозиції. Будь-який банк завжди готовий збільшити спочатку призначену лінію. Для цього потрібно:

  • постійно користуватися кредитною картою, забезпечувати по ній оборот коштів;
  • безпроблемно погашати заборгованість, регулярно вносячи щомісячні платежі;
  • не брати паралельно інші кредити, наявність яких серйозно вдарить по платоспроможності.

  Якщо банк побачить, що ви активно користуєтеся кредитною карткою, він буде поступово збільшувати доступну суму, і поступово можна підібратися до гранично можливого продукту. А якщо і з цим граничним лімітом ви справляєтеся без проблем, чекайте пропозицію переоформити карту на привілейовану, підвищеного статусу.

  до змісту ↑

  Варіанти збільшення ліміту

  Кожен банк застосовує свою політику. В одному, щоб сума по кредитній карті стала більше, потрібно звернутися в офіс з відповідною заявою, супроводивши його довідками про доходи. В іншому буде передбачений інший варіант — коли банк збільшує лінію тільки за своїм розсудом. У цьому випадку заява від клієнтів не приймаються, потрібно просто активно користуватися продуктом.

  У будь-якому випадку при виникненні потреби у більшому ліміті потрібно звертатися в банк, тільки так ви дізнаєтеся варіанти дій для досягнення бажаного результату. Кожна організація в цьому плані індивідуальна.

  Автор: Ірина Русанова

  до змісту ↑

  Підбір кращих пропозицій за кредитними картками

  За допомогою цього сервісу ви можете безкоштовно підібрати найкращі пропозиції по кредитних карт, кредитів або мікропозик. Все просто, в онлайн режимі, тільки дотримуйтесь інструкцій.

  Натискаючи кнопку «Оформити», ви приймаєте угоду і підтверджуєте, що ознайомлені і згодні з політикою конфіденційності даного сайту.

  Це вам буде цікаво

  1 жовтня 09:21
  З чого складається вартість кредитної картки? Всі статті витрат держателя
  Кредитна картка – зручний у чому фінансовий продукт, але не всі громадяни розуміють її реальну ціну. Вартість кредитної картки – це не тільки відсотки, сюди входить плата за обслуговування, за підключення додаткових послуг, комісії за проведення операцій. Обов’язково ознайомтеся з усіма статтями витрат, щоб надалі не дивуватися. Процентна ставка по кредитній карті найголовніше для позичальника – процентна ставка, яку банк призначає за користування кредиткою. При виборі…

  21 вересня 12:54
  Порівняння рефінансування кредитів в Росії і Білорусі
  Рефінансування передбачає оформлення нового кредиту,який буде використаний для повного погашення заборгованості за поточними кредитними зобов’язаннями….

  17 лютого 13:29
  Отримати гроші в борг сьогодні: які є варіанти?
  На ринку присутні тисячі кредитних організацій, що працюють з фізичними особами. Підлаштовуючись під вимоги потенційних клієнтів, кредитори розробляють…
  31 липня 14:22
  Що буде, якщо не платити кредит? Ситуація, коли позичальник «забуває» про борг і банку
  Деякі громадяни з тих чи інших причин приймають рішення не платити кредит. Можливо, позика спочатку оформлялася з такою метою, а може виною цьому стала складна…
  21 липня 20:23
  Реально оформити кредит на чужий паспорт? Про те, як працює банківська система
  Багато громадян періодично залишають дані свого паспорта в різних організаціях: банках, магазинах, поштових відділеннях, в офісах обслуговування різних компаній. І…
  17 липня 12:02
  Як відмовитися від кредиту: як бути, якщо він вам більше не потрібен?
  Щодня тисячі громадян подають запити на отримання кредитних коштів. На момент подачі заявки чоловік упевнений в необхідності позики, але вже після схвалення він може…