Як вибрати вентилятор осьовий промисловий

4-1-2021

Для підтримки в приміщенні оптимальної сприятливої атмосфери, необхідно в першу чергу забезпечити нормальне надходження ззовні свіжого повітря, збагаченого киснем. Сьогодні відомо досить багато способів для успішного вирішення проблеми, в пріоритеті серед всіх інших знаходиться використання такого ефективного механізму, як вентилятор осьовий. Також хочемо порекомендувати замовити вентилятор осевой промышленный на сайті по найкращим цінам.

Велика популярність вентилятора осьового полягає в його універсальності, тобто, даний тип обладнання однаково підходить для всіх типів приміщень: в побуті вентилятори, або якісні осьові витяжні системи, застосовуються не рідше, ніж в промислових приміщеннях з великою площею і об’ємом повітря. Вони знайшли також широке застосування в якості вентиляційних механізмів в офісних і складських приміщеннях, у великих торгових павільйонах. У порівнянні з аналогічним обладнанням, що має подібне призначення, вентилятор осьовий має ряд переваг, що висувають його в лідери в загальній лінійці споріднених механізмів.

Експлуатаційні особливості вентилятора осьового від компанії roomklimat

На високі якісні характеристики вентиляційного обладнання, що полягають в його довговічності і надійності, впливає безліч об’єктивних факторів.

Вентилятор канальний, що використовує осьовий принцип роботи механізму, має досить просту конструкцію, що забезпечує безперебійність його роботи і мінімальний відсоток поломок при експлуатації. Захисний контур, яким забезпечений вентилятор, виключає можливість виникнення перевантажень. Особлива серповидна форма лопатей робить його роботу практично безшумною навіть в стадії запуску механізму.

Спрямований потік повітря великої потужності створюється за рахунок перемішування повітряних мас строго у напрямку осі, без використання радіального вектора. Максимально оптимізувати експлуатаційні характеристики вентилятора осьового можна за допомогою додаткового обладнання.

Вентилятор осьовий: застосування додаткового обладнання

Більшої ефективності від роботи вентилятора можна домогтися застосуванням додаткових спеціальних модулів:

  • Регулятор швидкостей дозволить вибрати необхідні параметри інтенсивності циркуляції повітряних мас, а так само енергоспоживання;
  • Колектор, установка якого дозволить без додаткових матеріальних вкладень поліпшити аеродинаміку механізму.

Купити якісний вентилятор осьовий ви можете в компанії roomklimat, крім цього у нас можна замовити будь-який вид додаткового обладнання до механізму. Фахівці компанії допоможуть здійснити навіть найскладніші проекти, в основі яких знаходиться вентилятор осьовий, прийнятна ціна і висока якість продукту є його першочерговими і пріоритетними характеристиками.