Навіщо витрачати дорогоцінний час на збір паперів, довідок і очікування рішення, щоб взяти необхідну суму в борг?

В МФО можна цілком реально отримати мікрозайм за хвилину.

Зміст:

 • Параметри швидкого кредиту
 • Як отримати мікрозайм за хвилину
 • Вимоги до позичальників
 • Кредитна історія
 • Підбір кращих пропозицій по мікропозик за хвилину
 • до змісту ↑

  Параметри швидкого кредиту

  Мікрофінансування розрахована на людей, яким необхідно терміново отримати деяку суму в борг на нетривалий період. Параметри кредитних пропозицій від різних МФО схожі:

 • Суми позик становлять 1000-50000 рублів. При первинному зверненні організація перевіряє дисциплінованість нового клієнта, видаються в борг дрібні суми до 10000 рублів. Якщо перша позика повернуто вчасно, довіра кредитора до позичальника зростає, і, відповідно, клієнт має право розраховувати на великі суми при наступних зверненнях за позиками.
 • Термін погашення боргу становить від трьох днів до місяця. Якщо немає можливості повернути позику у призначену дату, передбачена пролонгація. Для продовження дії кредитного періоду позичальнику необхідно погасити відсотки, що набігли і сформувати заявку на відстрочку повернення основної суми.
 • Комісія за кредит обчислюється в межах 0,5-2,2% в день. Частина фінансових організацій заохочує постійних позичальників зниженням ставки: чим більше невчасно повернутих позик, тим нижче відсоток.
 • Повернення кредиту відбувається цілою сумою в кінці періоду, включаючи нараховані відсотки, або щотижня рівними частинами.
 • до змісту ↑

  Як отримати мікрозайм за хвилину

  Для отримання грошей у борг необхідно скласти заявку та надіслати її на розгляд. Для формування анкети клієнтові потрібно буде надати паспортні дані:

  • серію та номер, а також місце отримання і дату видачі документа;
  • ПІБ та дату народження позичальника;
  • інформацію про останньої реєстрації за місцем проживання.

  Обов’язково вказується номер стільникового телефону, реквізити пластикової картки або електронного гаманця. Додатково МФО може вимагати інформацію:

  • про місце роботи або іншого виду зайнятості;
  • про розмір щомісячних доходів;
  • про наявність діючих кредитів;
  • про адресу електронної пошти.

  У розділі способів отримання грошей потрібно вибрати пункт «На банківську карту» або «електронний гаманець».

  Після оголошення позитивної відповіді по заявці клієнт отримає повідомлення SMS. Код, що міститься у повідомленні, необхідно ввести в поле на сайті організації. Після цього позичена сума буде миттєво переведена на рахунок карти або гаманця.

  до змісту ↑

  Вимоги до позичальників

  Клієнтом кредитної компанії зможе стати тільки фізична особа, яка досягла 18 років. Також необхідно мати громадянство Російської Федерації і постійно проживати на її території. Логічно, що до всього іншого позичальникові потрібно мати паспорт РФ.

  До трудової зайнятості клієнта у МФО особливих претензій немає. Оформити позику зможе:

  • офіційно працевлаштований осіб;
  • приватний підприємець;
  • пенсіонер;
  • студент.

  Головне для кредитної компанії – щоб людина змогла безпроблемно обслуговувати взяті на себе боргові зобов’язання. В якості джерела доходу розглядаються будь-які стабільні перерахування на рахунок позичальника.

  до змісту ↑

  Кредитна історія

  До кредитного минулого МФО також особливо не чіпляється. Якщо були деякі проблеми в минулому, не пов’язані з шахрайськими діями, все ж є чималий шанс отримати кредит від фінансової компанії.

  Вагомий плюс у співпраці з микрофинансовыми организациями – можливість підправити зіпсовану кредитну історію. Всю інформацію про узятих і погашених кредитів МФО передають у Бюро кредитних історій. Чим більше невчасно повернутих позик, тим вище стає скоринг-оцінка позичальника, відповідно, більше шансів отримати схвалення і привабливі пропозиції від кредиторів в майбутньому.

  Автор: Ірина Кірова

  до змісту ↑

  Підбір кращих пропозицій по мікропозик за хвилину

  За допомогою цього сервісу ви можете безкоштовно підібрати найкращі пропозиції по мікропозик, кредитами або кредитними картками. Все просто, в онлайн режимі, тільки дотримуйтесь інструкцій.

  Натискаючи кнопку «Оформити», ви приймаєте угоду і підтверджуєте, що ознайомлені і згодні з політикою конфіденційності даного сайту.

  Це вам буде цікаво

  16 травня 09:26
  Де можна отримати кредит готівкою під квартиру? Розглядаємо банк, МФО та приватного кредитора
  Термінова необхідність у готівкових грошах може виникнути раптово. Скориставшись пропозицією про отримання швидких грошей, доведеться сплатити чималий відсоток за користування коштами. Якщо потенційний позичальник впевнений, що зможе повернути борг у строк або навіть заздалегідь, то кредит готівкою під квартиру – оптимальний варіант. Коли кредитор – банк найпоширенішим способом отримання грошей під заставу нерухомості є оформлення договору кредитування з банком. Це пов’язано з…

  11 травня 11:52
  Що можуть забрати пристави? Порядок вилучення майна за борги
  Судові пристави – представники закону, вони втручаються в тих випадках, коли громадяни ігнорують власні зобов’язання по виплаті кредитів. Але яким би не був…

  6 травня 09:05
  Позика на карту Ощадбанку: як його правильно оформити?
  Ощадбанк – лідер за обсягом видачі платіжних карток, які споживачі використовують не тільки для зберігання або розміщення власних коштів, а і для отримання соціальних…
  5 травня 06:37
  Чоловік взяв кредит: що дружина повинна в цьому випадку?
  У зв’язку з особливостями законодавства обидва з подружжя мають рівні права не тільки на майно і грошові кошти, накопичені протягом шлюбу, але і на всі можливі…
  3 травня, 21:37
  Як направити материнський капітал в рахунок іпотеки? Покрокова інструкція
  Кожен позичальник мріє достроково розрахуватися з кредитором, тим більше у випадках довгострокових позик під заставу нерухомості. В деяких випадках можна…
  1 травня 22:52
  Іпотека на будівництво приватного будинку: труднощі із заставою і процес оформлення
  Власний будинок – це комфорт і затишна життя. Відсутність сусідів дозволяє насолоджуватися тишею, а прибудинкова територія дає можливість здійснення всіх ідей і…