Промислові електроконфорки

1-18-2020
Картинки по запросу Промышленные электроконфорки


Вони відрізняються високою продуктивністю і більшою безпекою, в порівнянні з газовими. Однак, на подібних підприємствах електроплити використовуються максимально інтенсивно, що призводить до необхідності заміни електроконфорок. Це найбільш важливий елемент технічного обслуговування цього обладнання. Великий попит, яким користуються електроконфорки, що дає хороший шанс виробникам значно розширити асортимент цього важливого вузла електричних плит. Зараз на ринку можна знайти електроконфорки, що розрізняються за своєю потужністю, розміром, дизайном і призначенням. Але, незважаючи на всі ці розходження, її конструкція і пристрій залишається незмінною. Складається з нагрівального елемента, зазвичай представленого Теном або спіраллю. Також хочемо вам порекомендувати электроконфорки промышленные

Також в конструкцію електроконфорки ще входить чавунний корпус, теплоізоляційний матеріал і металева кришка, яку нерідко виготовляють з нержавіючої сталі. Не так давно на ринку з’явилася новинка, це касетні електроконфорки, які складаються з нагрівального елементу, встановленого в металевий корпус. Перевага подібних пристроїв в їх високій швидкості нагріву і охолодження. Електроконфорки, які представлені на ринку в даний момент здатні працювати без заміни більше п’яти років, тобто приблизно 12 тисяч годин. Для споживача це дуже важливо, бо кількість конфорок на одній електроплиті може досягати шести та їх заміна на нові буде досить дорогим. Побутові та промислові електроконфорки відрізняються, насамперед, своєю потужністю: у промисловій вона зазвичай від 2 до 5 к. Вт і це дає замовнику можливість підібрати саме той пристрій, який вам підійде.

Якщо у вас невеликий заклад, то купувати плиту з потужними электроконфорками просто немає сенсу, так що при виборі обладнання для свого бізнесу зверніть на це увагу. Крім цього, промислові електроконфорки відрізняються від побутових конфорок діаметром виливки, в характеристиках електроплити цей параметр називають «діаметром робочої поверхні». Важливим моментом є температура робочої поверхні, на яку розраховані електроконфорки, зазвичай це 400 градусів і навіть вище. Потрібно також враховувати номінальна напруга, необхідне для роботи, знайдіть ці дані в технічних характеристиках. Электроконфорку можна розбирати для чищення або ремонту, але краще, щоб цим займався фахівець, який добре знає їх конструкцію. Встановлення конфорок теж краще доручити професіоналам.